Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Spens

Spens 12 dec 2012 14:29 #121

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4870
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
Spens kao da vode autistični daltonisti.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nixivoje

Spens 12 dec 2012 14:35 #122

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
everson napisao/la:
Junk food ko junk food. Mozda malo bolje/raznovrsnije od ostalih, al ne znam sto se lozite ... :)
Probao u Metzu i jos negde ...

Nije Subway junk food nego fast food. Tu nema sta da bude nezdravo, jos i sam pravis svoju kombinaciju. Tako isto ne smatram ni nase rostilje za junk, samo za brzu klopu...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 12 dec 2012 16:32 #123

  • everson
  • everson's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 92
  • Primljenih Zahvalnica: 3
Fast food = junk food. Ili postoje neke suptilne razlike koje ja ne primecujem.
Pizze/pljeskavice/sendvici/ ... to je sve zdravo. Ubitacno zdravo :D

Anyway, ne vidim cemu to prizeljkivanje jednog us*anog lanca sendvicara. Ko Bosanci kad su cekali McD ...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 12 dec 2012 17:04 #124

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
everson napisao/la:
Fast food = junk food. Ili postoje neke suptilne razlike koje ja ne primecujem.
Pizze/pljeskavice/sendvici/ ... to je sve zdravo. Ubitacno zdravo :D

Anyway, ne vidim cemu to prizeljkivanje jednog us*anog lanca sendvicara. Ko Bosanci kad su cekali McD ...
Pa, treba imati varijacije i u fast foodu. Gde kod se okrenes kod nas samo pljeskavice i girosi.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 12 dec 2012 17:46 #125

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
everson napisao/la:
Fast food = junk food. Ili postoje neke suptilne razlike koje ja ne primecujem.
Pizze/pljeskavice/sendvici/ ... to je sve zdravo. Ubitacno zdravo :D

Anyway, ne vidim cemu to prizeljkivanje jednog us*anog lanca sendvicara. Ko Bosanci kad su cekali McD ...

Mislim da preterujes, nije svaka brza hrana i junk i nezdrava, ali necemo u offtopic... A prizeljkujem ga isto kao i bilo koji poznatiji lanac jer ce ponuda biti veca i zanimljivija, pa ko sta voli. Nek dodje i Starbucks, ja necu ici ali sigurno ce ljudima znaciti kao i svugde.
Poslednja izmena: 12 dec 2012 17:54 od limanac.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 12 dec 2012 19:38 #126

  • everson
  • everson's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 92
  • Primljenih Zahvalnica: 3
Uhh, tek Starbucks hype sto mi ide na ...
Ma dobro, u pravu si, nek cveta hiljadu cvetova.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 12 dec 2012 19:54 #127

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4870
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
Starbucks je preskup za ono što nudi.
U tom smislu mi je čak i naš Greenet mnogo bolji.
Costa je ok, a ja bih najvoleo da dođu ovi:



Ja sam ih viđao samo u Nemačkoj, ali kaže sajt da rade i u Belgiji.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 15 dec 2012 11:37 #128

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Saradnja Spensa i beogradske Arene

Ugovor o poslovnoj saradnji između novosadskog Spensa i beogradske Kombank arene potpisali su direktori ovih sportsko-poslovnih centara Borislav Rajkov i Dejan Petričević.

Ugovor podrazumeva zajednički medijski i marketinški nastup u cilju dovođenja atraktivnih programa iz inostranstva.

"Veliki i svetski atraktivni programi iz inostranstva do sada su uglavnom dolazili u Kombank arenu, a zahvaljujući ovoj saradnji u budućnosti će i Novosađani biti u prilici da ih vide na Spensu", izjavio je direktor Spensa Borislav Rajkov, istakavši da će ugovor o saradnji omogućiti i finansijski povoljniju organizaciju i jeftinije ulaznice za posetioce.

Direktor Kombank arene Dejan Petričević je kazao da će krajem februara ili početkom marta biti održan prvi događaj kao rezultat ovog ugovora.

On nije želeo da kaže o kom događaju je reč zbog toga što, kako je rekao, još svi detalji nisu utvrđeni, ali je najavio da će se u narednih "dve-tri nedelje sve znati".
www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Saradnja-Spens...eogradske-Arene.html
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 08 jan 2013 08:58 #129

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Улажу у енергетску ефикасност Спенса

За инвестиције Спортско пословног центара „Војводина” у овој години из буџета града, по основу капиталних субвенција, биће издвојено 20 милиона динара. Уколико за реализацију програма не буде довољно новца, остатак ће обезбедити само предузеће.

Планира се ревитализација санитарних чворова, водоводних и канализационих инсталација и санитарија на затвореним базенима, за чега ће бити издвојено 5,8 милиона, затим замена ветробранских врата и аутомата на улазима у објекат, ради повећања енергетске ефикасности, а овај посао процењен је на 3,2 милиона динара.

У плану је и монтажа уређаја за управљање и регулацију рада на секундарном делу КГХ система, како би се обезбедила боља енергетска ефикасност и за то је планирано три милиона динара.

Такође, у плану су и електро радови на објекту, тачније измена дела трасе електро инсталације и замена електро ормана са уређајима, за чега ће бити издвојено 2,5 милиона, док ће ремонт трафо станица и уградња уређаја за компензацију реактивне енергије коштати 1,5 милиона динара. У плану је и набавка разне опреме за објекат, што значи набавку и монтажу опреме за припрему воде на базенима за шта ће се издвојити 1,5 милиона. Набавка опреме за одржавање хигијене у објекту ће коштати такође 1,5 милион динара, док би за набавку службених аутомобила било издвојено милион динара.
www.dnevnik.rs/novi-sad/ulazu-u-energetsku-efikasnost-spensa
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 08 jan 2013 09:33 #130

  • sandman
  • sandman's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1186
  • Primljenih Zahvalnica: 612
Znaci prosuce niz vetar 20 miliona dinara. Srbija :banana:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 08 jan 2013 09:59 #131

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Zasto si tako negativan a bez objasnjenja? Svi ti radovi su odavno neophodni, jer Spens nije jednu deceniju odrzavan kako treba.
Zamenom vrata modernim, okretajucim i sa vazdusnom zavesom bi se na primer izuzetno puno ustedelo. Da li je to u planu ne znam.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 08 jan 2013 12:11 #132

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Bilo bi dobro kada bi uradili ovako nesto

www.stumbleupon.com/su/2VgKjL/www.jetson...ic-window-unit.html/
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 08 jan 2013 12:22 #133

  • sandman
  • sandman's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1186
  • Primljenih Zahvalnica: 612
"Zasto si tako negativan a bez objasnjenja? "
zato sto je ovo srbija. to je dovoljno objasnjenje. a jos poneka razumna su jer svi prethodni a verovatno i ovi se vode vise po partijskoj nego po strucnoj osnovi kao kompetentni za upravljanje bilo cim, pa tako i spensom.

bilo je i mnogih drugih ideja pa su i one tako naprasno nestale. od nastanka otvorenog bazena i od originalnog plana izgradnjom onih korintskih stubova sto niko ne zna upotrebu, preko obecanja da se prosirenje nastavlja na jesen, preko izgradnje mekdonalds-a ili nekog slicnog junkfood lanca kao drive in-a, do obecanja da ce se na krovu izgraditi solarni paneli. da je 5% uradjeno sto je obecano novi sad bi bio bec u malom.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 09 jan 2013 14:59 #134

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
Spens uskoro dobija supermarket
Direktor Spensa Borislav Rajkov najavio je za 2013. godinu otvaranje supermarketa, renoviranje delova objekta i nove zakupce poslovnog prostora.

spens_glavni_ulaz

Rajkov je rekao da su pregovori za otvaranje supermarketa na Spensu u toku, ali nije hteo da otkrije koji lanac marketa je u pitanju.

Supermarket bi trebalo da se otvori u južnom delu, odnosno delu koji gleda na teniske terene.

Rajkov je najavio i pregovore sa nekim inostranim firmama koje su potencijalni zakupci prostora, kao i sa mogućim zakupcima "Gradske kafane". Ni ovde nije želeo da otkrije koje su firme u pitanju "dok se pregovori ne završe".

www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Spens-uskoro-dobija-supermarket.html
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 09 jan 2013 15:04 #135

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
Koliko je to pametno i da li može opstati supermarket preko puta Merkatora? Men ise čini da je svew to pogrešno. Tržni centri moraju da pruže nešto ljudima, ja za praznike nisam video ništa tamo. SPENS kad je otvoren imao je muziku, satove na plafonima, koncerte. Šta ih sad košta da par puta nedeljno svira neko tamo, nešto ne preterano agresivno. Da za praznike tu bude Deda Mraz za decu. Da stave beke štandove za neke akcije... bilo šta što rade napolju po tržnim centrima, a ovako to izgleda kao dugački hodnik...
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 09 jan 2013 15:40 #136

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
SPENS kada je otvoren je imao 120 zaposleniih koji su radili, a sada 380 ljudi koji NE rade.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 09 jan 2013 16:21 #137

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
Spens je postao samo prolaz nazalost
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 09 jan 2013 21:40 #138

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3424
  • Primljenih Zahvalnica: 9095
Nixivoje NSB napisao/la:
Spens je postao samo prolaz nazalost

Odlican je i kad je neki kijamet.
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 10 jan 2013 00:58 #139

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
ili zavejanost :troll:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Spens 10 jan 2013 08:24 #140

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3424
  • Primljenih Zahvalnica: 9095
:D
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru