Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Mračna strana Novog Sada

Mračna strana Novog Sada 03 jan 2014 11:55 #161

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
Otis driftwood
a što misliš ako neko ne pristaje na laži i glupost da je odma prešo u neku stranku?
Ako je nešto obična manipulacija kojoj veruju retardi i glupaci i ako na to ukažemo onda smo prešli u neku stranku.
Evo beogradski DS je prvi put u zadnjih godinu dana izbacio iz svojih saopštenja cinizam licemerje i prepotenciju (verovatno u izradi saopštenja nije učestvovala ona lujka) i to je saopštenje sa argumentima koji su tačni i koji mogu da joj vrate birače

www.blic.rs/Vesti/Politika/431941/DS-10-...-obecanja-SNS-u-2013
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 03 jan 2014 11:56 od ranko su ns.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 03 jan 2014 13:03 #162

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Znaci ne priznajete da se stanje u Novom Sadu pogorsalo u poslednje vreme, ne gledajuci naslov teksta. Ne verujem ni ja bas da je Novi Sad najbezbedniji grad ali tu mediji igraju veliku ulogu.
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 03 jan 2014 13:13 #163

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
Ja govorim o manipulaciji ljudima. Znači bez statistike podataka ikakve provere lupati neke optužbe to je za umobolne.
Mene brine nešto drugo. A to je da se na jedan ovakav komentar lupaju minusevi mnogo višenego plusevi. Sa takom psihom ljudi ne bi me čudilo da dođe do građanskog rata a ne porasta kriminala

:ohno:

plus što se komentari selektuju i ne objavljuju mnogi. Evo recimo ja sam komentarisao nešto slično ovom da tekst nema argumenata u statistici već je optužba bez argumenata. I normalno moj komentar nije objavljen
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 03 jan 2014 13:15 od ranko su ns.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 03 jan 2014 13:49 #164

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
Cekajte ,vi sad zelite da kazete da je bezbednost u gradu dobra?
Mante sad statistiku i to ...
Ocigledno je da kako godine prolaze sve je gore i gore ,a sad ko se zadesio na vlasti tada je druga tema,ali nmg da verujem da ste vi SNSinovci toliko slepi od stranaka da ne verujete ni sopstvenim ocima!


ps Ranko ,tebe cenim kao izuzetnog forumasa sa velikim doprinosom ,neizmerljivo vecim od moje malenkosti ali politicki gledano smo vatra i voda.. cak i ne po pitanju opcije ,jer ja je od nedavno i nemam ,ali posto 021 nazivas govancetom (aka wc papir) ,zanima me koje ti portale citas da bi se informisao?
Poslednja izmena: 03 jan 2014 13:51 od kimi.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 03 jan 2014 14:14 #165

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
jbg još pre umivanja idem na app b92 prvenstveno što su zapadnjački brzi i redovni. I onda pređem sve novosadske sajtove ukratko rtv dnevnik 021 novosadskenovine nsreporter ... Ne zato što im verujem već zato što hoću da znam situaciju. A kritički stav imam prema svakom mediju. To traje oko pola sata i kraj za taj dan. Od foruma samo dva pratim. Ovaj mi je početna stranica na chromeu a onaj je u favoritima.

Inače sam mogao biti izbačen iz škole zbog Tita jer sam sabotirao njegovu posetu sa Čaušeskuom, a devedesetih umalo da dobijem otkaz jer sam bio na mitingu opozicije. A za to vreme meoj šef se šepurio sa Mirom Marković.
Najsretniji dan u životu mi je 05. oktobar ali je isto tako taj DS kojem sam se radovao je moje najveće razočarenje. O svemu imam stav i kritičan sam.
No to nije tema.
I radujem se što imamo različite političke poglede. Ne bi valjalo da svi vičemo jedno ime.

Što se tiče bezbednosti zaboravili smo tuče po Elektrotehničkoj školi, pucanja na taksiste pljački pošta i banaka i svačega još.

I kladim se da će MUP da iznese uskoro statistiku kriminala koja će ovaj tekst da opovrgne ali neće biti izvinjenja na bačenu sramotu.
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 03 jan 2014 14:17 od ranko su ns.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 03 jan 2014 23:19 #166

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 03 jan 2014 23:38 #167

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
^^

Bilo je pre pola sata na vestima RTS-a.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 04 jan 2014 01:47 #168

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
Ti si otis malo cudan. Kake veze ima pcelica maja sa privatizacijom. Ovaj slucaj samo govori koliko je Agencija za privatizaciju korumpirana. A zna se ko je tada bio na vlasti u Srbiji.
Neda ti se danas

poslato iz kafane
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 04 jan 2014 09:58 od ranko su ns.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 04 jan 2014 01:49 #169

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
Agencija za privatizaciju je vladina ustanova a zna se cija je vlada bila

poslato iz kafane
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 04 jan 2014 02:18 #170

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Zar nije Maja Gojkovic bila potpisnik ugovora o prodaji ATP Vojvodina? Mislim, naravno da je i Agencija za Privatizaciju apsolutno kriva, ali cini mi se naivno oslobadjati Gojkovicku krivice.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 04 jan 2014 10:00 #171

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
Ranko hvala na odgovoru.
A sto se tice ATPa ,pff... kada je Igor bio na vlasti onda je receno da je stetan ugovor po grad i da ce grad morati da isplati Devica ,a sada tog istog Devica terete istragom hahhaa.
Znaci lud jebe zbunjenog ali mi pre deluje kao ,posto neko mora biti kriv a to ne sme nasa Maja da bude ,realno Igor nema nikakve veze stim kao ni Vucevic , aj onda da jebemo kevu Devicu...

Inace Ranko i ja ugl citam B92 ,RTV i 021 , ali mogu ti reci da jedino RTV i 021 ne cenzurise moje komentare dok B92 ,kad god nesto pljunem po BGu nema sanse da mi objavi komentar ...
Inace sto se stranaka i to tice ,od ovih trenutno tesko da ko moze da me inspirise da glasam.. takvih kakve ja hocu trenutno nema ,bar ne jos.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 04 jan 2014 10:01 #172

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
Ja koliko znam Maja je bila gradonačelnik i nema veze sa tim. Ne mogu ja potpisati ugovor o privatizaciji neke firme a da nisam nadležan. Svašta. Maju spominju oko davanja dozvole za izgradnju nove stanice.
Vi mešate nepravilnu privatizaciju za koju je optužen Dević (Maja nije uključena u to) i davanje dozvole za stanicu gde je Maja uključena u to.
Ja ne znam ako ste sigurni u zlodela Maje zašto ne podignete krivičnu prijavu. Ako ne vi zašto to ne uradi neko jači LSV. DS, bilo ko
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 04 jan 2014 10:04 od ranko su ns.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 04 jan 2014 10:07 #173

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Nisam cudan samo smatram da je Maja isto kriva, ne za privatizaciju nego sto je potpisala taj stetan ugovor i da mi je jako smesno sto nju niko i dalje ne dira. Daj mi nekog iz SNS-a da su uhapsili a da ne racunamo ostavke?

Svi dobro znaju sta je Devic bio Maji u to vreme
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 04 jan 2014 10:08 #174

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
Cekaj Ranko , ko je onda kriv?

Ja ne znam ako ste sigurni u zlodela Maje zašto ne podignete krivičnu prijavu. Ako ne vi zašto to ne uradi neko jači LSV. DS, bilo ko
Ovo ti je odlicno pitanje Ranko ,a odgovor je vrlo jednostavan.
SVI su oni ISTI , pred narodom se igraju rata a privatno ih boli patka za sve i samo gledaju kako sta da otmu da ture u svoj dzep pa da okrive drugu stranu zbog krize , i onda narod "bira" pa ko dobije "poverenje" taj je pobedio u njhovom "ratu" i opet ima prliku da krade.. kontas ..

Pogledaj FKV i CZ .. duguju i jedni i drugi ali niko ne poteze pitanje odakle taj dug, ko je odgovoran , hoce neko u corku i slicno..
Sve je ovo predstava za naivne kojih u Srbiji ima 90%.
Poslednja izmena: 04 jan 2014 10:13 od kimi.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: ranko su ns

Mračna strana Novog Sada 04 jan 2014 12:43 #175

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
Otis Driftwood napisao/la:
Nisam cudan samo smatram da je Maja isto kriva, ne za privatizaciju nego sto je potpisala taj stetan ugovor i da mi je jako smesno sto nju niko i dalje ne dira. Daj mi nekog iz SNS-a da su uhapsili a da ne racunamo ostavke?

A meni je čudno što se ne pitate 'zašto Maja nije optužena od 2008. do 2012' godine. Tad Maja nije bila u SNS a ni SNS nije bio na vlasti nigde.
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 04 jan 2014 15:38 #176

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Prema mom shvatanju to ide ovako:
1. Vlasnik preduzeca inicira privatizaciju. Lokalne sluzbe pripremaju dokumentaciju i salju agenciji za privatizaciju.
2. Agencija za privatizaciju obradjuje/resava prodaju i kontaktira sa kupcima.
3. Prodavac i kupac se slazu oko uslova i potpisuje se ugovor.

Mada, nije Maja zbog same privatizacije kostala Novi Sad, nego zbog stetnog ugovora kojim se obavezala da ce se prebaciti sav saobracaj sa medjumesne stanice na novu stanicu, sto je suludo i apsolutni je pokusaj monopolizacije. Nepremestanjem na novu stanicu, grad Novi Sad je prekrsio ugovor i placena je odsteta.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 05 jan 2014 12:52 #177

  • das ivon
  • das ivon's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 989
  • Primljenih Zahvalnica: 3092
ranko su ns napisao/la:
Maju spominju oko davanja dozvole za izgradnju nove stanice.
i davanje dozvole za stanicu gde je Maja uključena u to.
Ja ne znam ako ste sigurni u zlodela Maje zašto ne podignete krivičnu prijavu.

Ideja da se u industrijskoj zoni pravi stanica je ludačka, ATP je propala baš zbog izgradnje te stanice. U celoj priči je više glupavih odluka nego čistog kriminala, uglavnom šteta je ogromna. Maji želim sve najbolje ali za pogrešne odluke treba da slede političke konsekvence a ne avanzovanje u stranačkoj hijerarhiji.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 07 jan 2014 17:40 #178

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
Ivon i onda se probudis i shvatis da si u Srbiji...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 08 jan 2014 09:31 #179

  • das ivon
  • das ivon's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 989
  • Primljenih Zahvalnica: 3092
kimi napisao/la:
Ivon i onda se probudis i shvatis da si u Srbiji...

Sve se menja, pa će se tako i Srbija promeniti (htela - nehtela).
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 08 jan 2014 11:18 #180

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
Mozda ali sumnjam da ce iko od nas to doziveti da vidi/oseti.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru