Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Mračna strana Novog Sada

Mračna strana Novog Sada 14 jan 2013 13:10 #101

  • Nicisy1
  • Nicisy1's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 747
  • Primljenih Zahvalnica: 2920
Отис требао си ЈОШ већи фонт наслова да ставиш и да се добро нагласи да су то СРБИ ,иначе једина нација која има хулигане :suicide:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 14 jan 2013 13:11 #102

  • toz197
  • toz197's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 73
  • Primljenih Zahvalnica: 16
Prebijena dva policajca, 20 kola polupano

Jedan policajac je teže, a drugi lakše povređen kada ih je noćas, dok su bili van dužnosti, napala grupa momaka.



Policajci su napadnuti sinoć, pola sata pre ponoći na uglu ulica Janka Čmelika i Hadži Ruvimove, bez ikakvog povoda, saopštila je Policijska uprava.

Petorica nasilnika su privedena, a protiv 19-godišnjeg Novosađanina B.J. će biti podneta krivična prijava koja ga tereti za nasilničko ponašanje i nanošenje teške telesne povrede. Protiv još dvojice maloletnika i 19-godišnjih M.V. i J.M. krivična prijava će biti podneta zbog nasilničkog ponašanja.

Incident se desio i na Telepu kada je oko sat posle ponoći deset huligana bejzbol palicama polupalo dvadesetak automobila parkiranih ispred stambenih zgrada na Somborskom bulevaru.

U toku jučerašnje noći zabeleženo je tuča 12, saopšteno je iz Kliničkog centra. Zbrinuto je i 12 osoba povređenih u saobraćajnim nesrećama, od toga je dvoje zadržano sa teškim povredama u Urgentnom centru.

www.021.rs/Novi-Sad/Hronika/Prebijena-dv...0-kola-polupano.html
Srećna Nova godina.
Poslednja izmena: 14 jan 2013 13:12 od toz197.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 14 jan 2013 13:17 #103

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Nicisy1 napisao/la:
Отис требао си ЈОШ већи фонт наслова да ставиш и да се добро нагласи да су то СРБИ ,иначе једина нација која има хулигане :suicide:

A cekaj, koja je bila moja namera?

Ja je nemam, mozda mi ti mozes reci.

Stavio sam najveci font i? Uglavnom uvek stavljam najveci font kad kacim vesti. U cemu je problem?
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 14 jan 2013 13:18 #104

  • Steve McQueen
  • Steve McQueen's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Vintage race cars
  • Poruka: 862
  • Primljenih Zahvalnica: 330
Jedina nacija koja ima nekontrolisane huligane ;)
U vecini zemalja, huligani su pod kontrolom ili se koriste u odredjene svrhe i vise ciljeve.
Slobodni Zidar
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 14 jan 2013 13:40 #105

  • Nicisy1
  • Nicisy1's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 747
  • Primljenih Zahvalnica: 2920
Otis Driftwood napisao/la:
Nicisy1 napisao/la:
Отис требао си ЈОШ већи фонт наслова да ставиш и да се добро нагласи да су то СРБИ ,иначе једина нација која има хулигане :suicide:

A cekaj, koja je bila moja namera?

Ja je nemam, mozda mi ti mozes reci.

Stavio sam najveci font i? Uglavnom uvek stavljam najveci font kad kacim vesti. U cemu je problem?

Па ево баш сам прелистао пар страна уназад и овај си намерно повећао...неко је још пискарао нешто типа "браво срби" добија се утисак да сте једва дочекали неки инцидент како би рекли, нову годину није требало ни организовати.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 14 jan 2013 13:48 #106

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Nicisy1 napisao/la:
Otis Driftwood napisao/la:
Nicisy1 napisao/la:
Отис требао си ЈОШ већи фонт наслова да ставиш и да се добро нагласи да су то СРБИ ,иначе једина нација која има хулигане :suicide:

A cekaj, koja je bila moja namera?

Ja je nemam, mozda mi ti mozes reci.

Stavio sam najveci font i? Uglavnom uvek stavljam najveci font kad kacim vesti. U cemu je problem?

Па ево баш сам прелистао пар страна уназад и овај си намерно повећао...неко је још пискарао нешто типа "браво срби" добија се утисак да сте једва дочекали неки инцидент како би рекли, нову годину није требало ни организовати.

Vazi, namerno sam povecao, bice kako ti kazes.
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 14 jan 2013 13:50 #107

  • Nicisy1
  • Nicisy1's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 747
  • Primljenih Zahvalnica: 2920
:D :D
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 14 jan 2013 14:43 #108

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4874
  • Primljenih Zahvalnica: 8034
Steve McQueen napisao/la:
Jedina nacija koja ima nekontrolisane huligane ;)
U vecini zemalja, huligani su pod kontrolom ili se koriste u odredjene svrhe i vise ciljeve.

I ovde se koriste u određene svrhe, samo su im gazde malo zbunjene.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 14 jan 2013 18:03 #109

  • Steve McQueen
  • Steve McQueen's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Vintage race cars
  • Poruka: 862
  • Primljenih Zahvalnica: 330
Da, i ovde se koriste u odredjene svrhe.
Mislim da su ovi likovi koji su polupali kola neka decurlija, koja jos uvek nije vrbovana od strane nekog stranackog gazde. Ali, trude se
Slobodni Zidar
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 14 jan 2013 18:14 #110

  • everson
  • everson's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 92
  • Primljenih Zahvalnica: 3
Stasavaju mladi debili. Bice sve vise ovakvih i gorih slucajeva ako se ne promeni nesto u kaznenoj politici i sudstvu, generalno.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 17 jan 2013 14:44 #111

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 14 feb 2013 19:06 #112

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Srednjoškolac uboden nožem na autobuskom stajalištu

Na autobuskom stajalištu u Temerinskoj ulici, juče oko 14h došlo je do incidenta u kojem je jedan devetnaestogodišnjak lakše povređen.



Kako je Novosadskoj televiziji potvrđeno u Policijskoj upravi u Novom Sadu, dvojica učenika Tehničke škole "Pavle Savić" čekali su autobus na stajalištu, kada se zaustavila crvena "škoda" iz koje je izašlo nekoliko mlađih muškaraca.
Posle kraće verbalne svađe, jedan mladić iz automobila je potegao nož i ubo u desnu nogu učenika srednje škole. Napadači su zatim odmah pobegli, a povređenom učeniku ukazana je pomoć u Kliničkom centru Vojvodine, i on je sa lakšim povredama pušten na kućno lečenje.
Policija radi na rasvetljavanju svih okolnosti ovog najvnovijeg incidenta, a podneta je i krivična prijava za nasilničko ponašanje protiv, za sada, nepoznatog napadača

www.021.rs/Novi-Sad/Hronika/Srednjoskola...skom-stajalistu.html
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 18 feb 2013 17:22 #113

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Policija: Devojka preminula nasilnom smrću

Novosadska policija danas je saopštila da je obdukcijom utvrđeno da je M. C. (23), čije beživotno telo je juče pronađeno u stanu na Bulevaru cara Lazara, preminula nasilnom smrću.



Policija je navela da intenzivno radi na rasvetljavanju svih okolnosti, identifikaciji i pronalasku počinioca ovog ubistva.

Ugljenisano telo Novosađanke Marije C. pronađeno je u nedelju oko 17 sati u stanu u kom je živela na Bulevaru cara Lazara. Telo devojke je pronađeno u prostoriji u kojoj je izbio požar. U stanu se izgoreli ćebad i krevet na kom je ležala.

Kako je novinarima potvrđeno u policiji, devojka je studirala i tu živela kao podstanarka s prijavljenim boravištem na Novom naselju.

www.021.rs/Novi-Sad/Hronika/Policija-Dev...-nasilnom-smrcu.html
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 13 mar 2013 06:34 #114

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
Ovo moraju da otkriju. Ovo može moja baba da otkrije. Ako ovo ostane nekažnjeno onda treba neke ljude obesiti
Huligani pretukli Novosađanina na kućnom pragu

Novosađanin L.T. (32) dobio je batine na vratima svog stana na Bulevaru Slobodana Jovanovića, jer se suprotstavio grupi huligana koji su divljali u njegovoj zgradi.

On je najpre od grupe maloletnika zatražio da napuste ulaz, da bi se pola sata kasnije na njegovom kućnom pragu pojavila trojica starijih momaka koji su ga pretukli na oči njegove porodice.
"Otvorio sam vrata i video tri mladića, koji su me prvo pitali jesam li ja maltretirao njihovu braću. Onda su me zgrabili i počeli da me tuku pred porodicom. Najviše sam se bojao na mi ne napadnu porodicu", kaže on za "Blic".
Nasilnici su ga tukli pesnicama, gađali saksijom i gurali niz stepenice, zbog čega je L.T. završio u Urgentnom centru sa povredama glave.

i jako me čudi što je tek sada podignuta optužnica protiv ovog monstruma. Da li je to naša aljkavost ili...ali da roditelji moraju da protestuju ispred suda
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 13 mar 2013 06:36 od ranko su ns.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 13 mar 2013 08:53 #115

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Te huligane niko ne dira i država nikad neće objaviti rat njima. Novi Sad je postala favela
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 27 jun 2013 11:54 #116

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 27 jun 2013 11:55 #117

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Ispred "Hogara" raznet automobil direktora "Urbanizma"

U Tolstojevoj ulici kod kafića "Hogar" eksplodirala je bomba ispred parkiranog crnog "sitroena".
Prema nezvaničnim informacijama, radi se o službenom automobilu direktora JP "Urbanizam" Tomislava Bokana, a vozilo je ispred kafića dovezao njegov brat.




Bomba je povredila dve osobe koje su u tom trenutku prolazile ulicom, a oštećeno je i nekoliko okolnih automobila.

Kako za 021 kažu u Hitnoj pomoći, povređeno je dvoje ljudi, žena i muškarac. Žena (47) povređena je lakše, i dijagnostifikovana joj je otvorena povreda butine. Muškarac (63) je teže povreden, najverovatnije je u pitanju prelom lopatice, a povrede su nastale zbog sekundarnih projektila.

Oboje se trenutno nalaze u Urgentnom centru.

Kako javljaju reporteri Radija 021, Bokan se trenutno nalazi u kafiću koji štite jake policijske snage. Naši novinari uspeli su da se probiju do direktora Urbanizma, koji je potvrdio da je njegov automobil stradao, i dodao da postoje očevici koji su videli počinioca.

"Moja koleginica, koja je bila sa mnom u kafiću, videla je osobu koja se mota oko mog službenog automobila, i može da ga identifikuje. Sumnjamo na određenu osobu, nadam se da dokazi neće biti zataškani, i da će policija obaviti svoj posao, jer je ugrožena bezbednost svih nas", kaže Bokan.

Vatrogasci i policija se nalaze na licu mesta, kao i ekipe Hitne pomoći, a ulica je blokirana zbog uviđaja.

Uskoro opširinije. Naši reporteri se nalaze na licu mesta.
www.021.rs/Novi-Sad/Hronika/Eksplodirala...-ima-povredenih.html
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 27 jun 2013 14:35 #118

  • TurboMaximus
  • TurboMaximus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2659
  • Primljenih Zahvalnica: 3037
^^
Otis i Nixoje da se odmah jave na informativni razgovor.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Otis Driftwood

Mračna strana Novog Sada 27 jun 2013 14:53 #119

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Vest je kasnije promenjena i izgleda da nije bio Bokan tamo nego vozač i njegov brat. hahahah
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 27 jun 2013 19:22 #120

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
Ahahahahaha Turbo :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru