Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Fruškogorski koridor

Fruškogorski koridor 06 avg 2020 11:54 #781

• Fruškogorac™
  • Fruškogorac™'s Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 583
  • Primljenih Zahvalnica: 504
Сремац napisao/la:
. . Да ли се уопште зна конкретна траса када тврдите да је почетак радова толико близу? . .
Prvo, nigde nisam "tvrdio da je početak radova blizu"?! Čemu ta podmetanja? Samo sam pisao kada je zgodna prilika da se potpiše ugovor sa kinezima :
www.nsbuild.rs/forum/autoput-magistrale-...idor?start=720#93222

Drugo za te radove koje pominješ treba pitati opštinu Ruma.
www.ruma.rs/portal2/jupgrade/index.php?o...2&lang=en&Itemid=152

PS. . Evo članka i video izjave o nekim radovima oko Rume.
sremska.tv/2019/10/rekonstrukcija-puta-n...a-drzavnog-puta-m21/
Poslednja izmena: 06 avg 2020 12:35 od Fruškogorac™.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Fruškogorski koridor 06 avg 2020 22:27 #782

• Сремац
  • Сремац's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 4
  • Primljenih Zahvalnica: 3
Ок,није подметање него коментар на - скоро потписивање уговора, што води скором почетку радова (ваљда). Ако је то све тако близу, онда није даље од 6-12 месеци, а и даље се ништа конкретно не зна.
О екпроприацији такође ни речи.
А у општини се не питају ништа (к`о и да могу да се питају гробар и паор), већ се чекају директиве са врха.
Крипто држава Србија

Fruškogorski koridor 07 avg 2020 06:27 #783

• Fruškogorac™
  • Fruškogorac™'s Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
Nisam tvrdio ni da će biti "skoro potpisivanje ugovora", već da će biti prilika za potpisivanje, a da li će ga i biti to ja ne znam. Postoje indicije da će biti na jesen potpisano više ugovora sa kinezima.

A, naravno da u opštini znaju šta se gradi oko Rume, ja ću se raspitati.
Ovo stvarno liči na deo budućeg Fruškogorskog koridora.
www.espreso.rs/vesti/drustvo/473227/opst...putne-infrastrukture

Poslednja izmena: 07 avg 2020 06:44 od Fruškogorac™.

Re:Fruškogorski koridor 08 avg 2020 10:40 #784

• kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4357
  • Primljenih Zahvalnica: 8924
Kako ti čoveče kenj*š, nisu tvrdio da će biti već da će biti prilika... Mislim, da li ti slušaš samog sebe!? Eno ti gore izvod iz arhive foruma Dragane!
Evo ti i j*bena tema i pričaj sa samim sobom. Dokurcilo mi je tvoje pametovanje na osnovu novina koje upijaš ubedjujuci sebe i druge da si prepametan i neki šatro blizu bitnih izvora informacija.
Uživaj sa samim sobom!
Zahvalnici: Djordje Cvarkov, valjan, Hamilton, nsns

Re:Fruškogorski koridor 08 avg 2020 11:38 #785

• Fruškogorac™
  • Fruškogorac™'s Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
kasko napisao/la:
. .Eno ti gore izvod iz arhive foruma Dragane!
Očigledno je da si opsednut i frustriran sa mojim pisanjem, ali ja tu ne mogu da ti pomognem. Očigledno je i da si nevaspitan.
A, očigledno ti hvali i obrazovanje, jer ako napišem "verovatno", "izgleda", "možda" ili "da postoje indicije" da će biti potpisan ugovor to nije moja tvrdnja da će ugovor sigurno biti i potpisan. Tako je i u tom gornjem postu :
Fruškogorac™ napisao/la:
Mikins napisao/la:
"Pored modernizacije brze pruge Beograd-Budimpešta, radiće se Fruškogorski koridor. Sve je spremno, kredit je odobren, dokumentacija završena, država je dala garancije i nakon potpisivanja ugovora radovi mogu da krenu. . . "
Posle više od 10god najavljivanja i obećavanja, izgleda da će ugovor biti potpisan na jesen kada se očekuje poseta predsednika Kine.
Poslednja izmena: 08 avg 2020 12:02 od Fruškogorac™.

Fruškogorski koridor 08 avg 2020 12:59 #786

• Fruškogorac™
  • Fruškogorac™'s Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
Evo još jedan primer gde ja nisam ništa tvrdio i garantovao u vezi potpisivanja. Ako je potrebno, svaki put ću naglasiti da je to moja pretpostavka, da se možda neki ne bi kladili u novac misleći da ja ovde nešto tvrdim i garantujem potpisivanje ugovora.
.Fruškogorac™ napisao/la:
Evo jedna mala špekulacija, a povodom najave potpisivanja ugovora za izgradnju pruge Beograd - Niš i to naredna tri meseca. Taj termin se poklapa sa eventualnom posetom predsednika Kine, ali i sa završetkom objekta na N.Beogradu.

Moguće je da će biti potpisano više ugovora, bez obzira da li će doći do te posete, već u prisustvu drugog zvaničnika ili ambasadorke Čen Bo, a povodom otvaranja Kulturnog centra Kine.
Poslednja izmena: 08 avg 2020 13:00 od Fruškogorac™.

Fruškogorski koridor 08 avg 2020 15:00 #787

• Boda Tajson
  • Boda Tajson's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 125
  • Primljenih Zahvalnica: 313
Bilo bi najprakticnije da ti se otvori posebna tema za "verovatno", "izgleda", "možda" ili "da postoje indicije", a da ova tema ostane za informacije kada se nesto zaista desi. Ljudi ovde nisu ovce i ne trzaju na svaku glupost koja izleti u medijima. 10 godina se prica o ovome i nije se odmaklo ni metra, a ti poslednje 3 vrtis jedno te isto.

Fruškogorski koridor 08 avg 2020 16:36 #788

• Fruškogorac™
  • Fruškogorac™'s Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
Boda Tajson napisao/la:
. . a ti poslednje 3 vrtis jedno te isto.
Nije baš "isto", ali "vrtim" ono šta se dogadja oko pripreme i potpisivanja ugovora. Eto, postoji mogućnost :) da se potpiše ugovor do kraja godine, pa ću onda da vrtim i početak radova.
Poslednja izmena: 08 avg 2020 16:39 od Fruškogorac™.

Fruškogorski koridor 08 avg 2020 17:26 #789

• Hamilton
  • Hamilton's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 59
  • Primljenih Zahvalnica: 33
Ali kad napisa “hvali” umesto fali uz jos 14 pravopisnih gresaka

Hahahahahahaahahahahahaha pao saaam

Fruškogorski koridor 08 avg 2020 23:42 #790

• valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 848
  • Primljenih Zahvalnica: 1868
Boda Tajson napisao/la:
10 godina se prica o ovome i nije se odmaklo ni metra, a ti poslednje 3 vrtis jedno te isto.

Šta 10, pre neki dan dok smo se kolega i ja vozili ka jugu Srbije ćaskali smo oko ovih planiranih koridora (šta drugo kad sediš 4+4 sata u kolima) i kaže da se o FK pričalo još dok je on bio klinac, a čovek je 63/64-to godište, cca. A ja se sećam kada je otvoren Most Slobode, tog dana su nas pokupili sve iz škole i prošetali smo preko mosta i kroz tunele, i dok smo šetali po Mišeluku neko od roditelja je objašnjavao da će tu prolaziti "autoput" i zato su tamo napravljeni i tako široki bulevari koji su na krajevima kao odsečeni, a to je eto još malo pa 40 godina...

Fruškogorski koridor 09 avg 2020 06:40 #791

• Fruškogorac™
  • Fruškogorac™'s Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
valjan napisao/la:
Šta 10, . .
Evo našao sam ovaj moj post iz 2018. sa citatom gde se pominje tunel, jer bila je i varijanta bez tunela sa trasom NS - RU negde prema Banstolu.
www.politika.co.rs/sr/clanak/408011/Pogl...i-jan-te-ko-ri-do-ra
.
Fruškogorac™ napisao/la:
Poslednja izmena: 09 avg 2020 07:04 od Fruškogorac™.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru