Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Magistralni i lokalni putevi

Magistralni i lokalni putevi 01 feb 2014 15:40 #61

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5907
  • Primljenih Zahvalnica: 9027
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Magistralni i lokalni putevi 01 feb 2014 15:47 #62

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5907
  • Primljenih Zahvalnica: 9027
Javne ličnosti izazvale kolaps na putu ka Feketiću

...

INĐIJA, 1. februar 2014, (Njuz) – Više stotina javnih ličnosti iz sfere politike, sporta i kulture izazvale su danas potpuni saobraćajni kolaps na naplatnoj rampi kod Inđije. Kako saznaje Njuz, ove javne ličnosti, u pratnji nekoliko desetina televizijskih ekipa, uputile su se ka Feketiću da pomognu zavejanim građanima.
Milomir Ristić, radnik na naplatnoj rampli, kaže da je shvatio da nešto nije u redu kada je u nekoliko vozila zaredom video poznate ličnosti, a da je svega koji minut kasnije ugledao i nepreglednu kolonu vozila koja iz pravca Beograda ide ka Novom Sadu.
- Neobično mi je bilo da u kolima vidim Aleksandra Vučića koji mi je, dok je čekao kusur, objasnio da dok njegovi politički protivnici sede u svojim toplim domovima, on ide da pomogne zavejanom narodu – kaže Milomir – Dok je stavljao novac u novčanik, rekao mi je da ako ga pitaju gde je njemu danas mesto, ono je pored zavejanog naroda u Feketiću.
Prema rečima našeg sagovornika, svega nekoliko minuta kasnije na njegovu napratnu rampu stigao i Novak Đoković.
- Nole mi je rekao da zadržim kusur, jer ne želi da izgubi nekoliko dragocenih sekundi – kaže ovaj zaposleni i dodaje da je iza Đokovića sedela njegova pudlica Pjer, koja je takođe pokazala odlučnost da pomogne građanima u nevolji.
Prema rečima Ristića, već nekoliko minuta kasnije nije moglo da se više radi od najezde automobile sa političarima i ostalim javnim ličnostima.
- Vozila su formirala više redova nego što ima naplatnih rampi, a niko ne želi da bilo koga pusti da se uključi pre njega, jer bi u tom slučaju mogao da prekasno stigne u Feketić – izjavio je Ristić.



Situacija na naplatnoj rampi već satima je dramatična i pojedinim zarobljenim putnicima ponestaje hrane i pića. Kako Njuz nezvanično saznaje, iz Beograda bi u narednih pola sata trebalo da krene više stotina političara i ostalih javnih ličnosti koji će probati da pomognu zavejanim političarima i javnim ličnostima na naplatnoj rampi.


Read more: www.njuz.net/javne-licnosti-izazvale-kol...eticu/#ixzz2s58cUXwN

njuz.net


KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 01 feb 2014 15:55 od ranko su ns.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Magistralni i lokalni putevi 01 feb 2014 19:20 #63

  • Brane
  • Brane's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 782
  • Primljenih Zahvalnica: 1857
sergio-m napisao/la:
au ovo nikad do sad ovako ne videh kod nas....


kostenlos bilder hochladen

foto: vojska srbije

Mislim da bi ograda ovde itekako pomogla jer, da je postavljena na dovoljnoj udaljenosti od puta, vetar bi taložio sneg između ograde i puta. Ovde se vidi da je desno od puta čistina i put je malo izdignut pa zato vetar tu taloži sneg. Kao što sam ranije već rekao, toga je ranije bilo duž puteva i pruga pa je služilo svrsi.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Magistralni i lokalni putevi 05 avg 2016 10:28 #64

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3419
  • Primljenih Zahvalnica: 9047
Ovo nisam video u Vojvodini odavno :(
Kompletno rekonstruisani putevi u glavnim ulicama u Kisaču i Stepanovićevu. Prvi utisak - neobično kvalitetno za naše standarde :)








Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Dukelander, kasko, Duja, TurboMaximus, Dunavski, Oniks, Blavak, Bogdus, Light, valjan

Magistralni i lokalni putevi 05 avg 2016 11:30 #65

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 8393
  • Primljenih Zahvalnica: 35780
Kad bi 111 tako uradili ovih dana, a mogu i ostale, 100 deo u opštini Sr. Karlovci...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Magistralni i lokalni putevi 17 avg 2016 11:03 #66

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3419
  • Primljenih Zahvalnica: 9047
Sad već tradicionalni radovi na nadvožnjaku na zrenjaninskom putu su počeli. U pravcu ka ZR nema promena, u povratku, naravno , opet kroz veseli Kać, pa atarskim putem do iza naplatne rampe.



Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, limanac, Duja, TurboMaximus, Oniks, Blavak, valjan

Magistralni i lokalni putevi 17 avg 2016 17:48 #67

  • valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1169
  • Primljenih Zahvalnica: 2327
Pričao nam već juče kolega iz Kaća dogodovštine pri dolasku na posao. Uglavnom, čim se desi neka veća saobraćajka, eto njega u obilasku Žablja, Gospođinaca, Temerina i Bačkog Jarka, tako da je ovo sa letnjim putevima još i Ok za njega. I još uvek nam nije jasno zašto nikad nije izgrađen nadvožnjak preko autoputa kako bi presečeni stari kaćki put bio u funkciji, malo-malo pa je on jedina direktna veza Kaća sa NS...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Magistralni i lokalni putevi 06 feb 2017 08:41 #68

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5907
  • Primljenih Zahvalnica: 9027
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: kasko

Magistralni i lokalni putevi 06 feb 2017 10:49 #69

  • valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1169
  • Primljenih Zahvalnica: 2327
Mogu odmah da naprave i jedno M pa da se svi teramo tuda ;)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mrnjavi, sandman

Magistralni i lokalni putevi 06 feb 2017 12:06 #70

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4919
  • Primljenih Zahvalnica: 9925
Najzad malo vise nade za rekonstrukciju deonice Petrovaradin - Banstol kao i Partizanski put.
Poslednja izmena: 06 feb 2017 12:14 od kasko.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Magistralni i lokalni putevi 06 feb 2017 12:17 #71

  • Bogdus
  • Bogdus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3196
  • Primljenih Zahvalnica: 11275
Juče sam išao starim putem do Bg-a. Rekonstrukcija rekonstrukcije radi ne znači ništa. Deo od Inđije do Pazove koji su radili pre nekoliko godina je već počeo da puca na više mesta a za par godina će verovatno biti isti kao i pre rekonstrukcije.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Magistralni i lokalni putevi 06 feb 2017 12:43 #72

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4919
  • Primljenih Zahvalnica: 9925
Put se mora odrzavati. Rekonstruisan je, kada? Pre 6-7 godina? Deo od Banstola do Indjije i od Banstola do Karlovaca su kao nebo i zemlja i ovaj prvi, prosireni deo neverovatno puno znaci za konfor i sigurnost onima koji redovno putuju prema Indjiji.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Magistralni i lokalni putevi 06 feb 2017 13:02 #73

  • Bogdus
  • Bogdus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3196
  • Primljenih Zahvalnica: 11275
Nisam siguran kakvo održavanje pomaže kada nije menjana podloga već samo gornji slojevi. Jedino da se zalivaju pukotine i krpe rupe. Što se tiče toga kad je rekonstruisan da mislim da si u pravu. I naravno da da, taj deo je mnogo bolji od ovog najkritičnijeg dela, ali čisto da spomenem da rekonstrukcije koje traju oko 5 godina i nisu prave rekonstrukcije. Odličan primer mi je Sentadrejski put koji su prošle godine presvukli a sada se već vidi kako je voda probila na istim mestima gde je probijala i pre.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Magistralni i lokalni putevi 28 mar 2017 17:41 #74

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 8393
  • Primljenih Zahvalnica: 35780
Do kada će trajati tradicionalni radovi na nadvožnjaku na Zrenjaninskom putu?




Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Magistralni i lokalni putevi 28 mar 2017 17:47 #75

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4919
  • Primljenih Zahvalnica: 9925
Do zime,pa od marta ponovo ;)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Magistralni i lokalni putevi 28 mar 2017 18:19 #76

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3419
  • Primljenih Zahvalnica: 9047
Zanavek!

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Magistralni i lokalni putevi 28 mar 2017 20:25 #77

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4919
  • Primljenih Zahvalnica: 9925
Da li me to oči varaju ili se put širi za još dve trake?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Magistralni i lokalni putevi 28 mar 2017 21:23 #78

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 8393
  • Primljenih Zahvalnica: 35780
NAžalost, varaju te oči. Znam da je kvalitet fotografija loš, al nije se dalo bolje obzirom da sam bio sam u vozilu. Ja bih takođe voleo da se proširi na 4 makar do Kaća.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Magistralni i lokalni putevi 29 mar 2017 00:48 #79

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4919
  • Primljenih Zahvalnica: 9925
Hm ne mogu da se setim da li je pokrajina obećala da će osim puta za rumenku dati sredstva i za ovaj put ( a daju sredstva za rekonstrukciju zrenjaninskog)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Magistralni i lokalni putevi 29 mar 2017 08:31 #80

  • tonyk
  • tonyk's Avatar
  • Van mreže
  • Moderator
  • Poruka: 1016
  • Primljenih Zahvalnica: 894
Juče sam stigao u ZR.
Ta dva ležeća što su stavili su nezakoniti najblaže rečeno. Iako stoji 40km/h za njih bukvalno mogu da se pređu jedino iz mesta polako, a da točkovi ostanu sastavni deo auta.

Što se tiče proširenja sad sam primetio i neke plave kočiće povremeno. Na svaka 2-3 km u proseku. U liniji sa postojećim crvenim koji su tu neko vreme.
Ko ne zna, u pitanju je desna strana gledano od ns.
Iako nema pravnih muka sa zemljištem, fizičkih ima itekako. Na nekim mestima je razlika u visini i preko 5 metara. Celim putem sam pratio kočiće i teren i nemam uopšte ideju kako je to zamišljeno.
Da ne pominjem i da treba i novi most preko tise onda. I par "mostova" od desetak metara.
A jasno je da je neophodno i sanirati postojeći put prvo.
Nešto su juče kao krpili bukvalno na kašičicu. Jedan sa lopatom i jedan nosi kantu asfalta.

Ps.
Šteta što se ne vidi sva spektakularnost armature na blavakovim fotkama.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: kasko
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru