Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd

Re:Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 01 apr 2022 20:24 #1421

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
Cookie napisao/la:
Juče sam se i ja provozao do BG-a. Sve je manje više ok sa naše strane, stanica je ušminkana i nadam se da će se lepo održavati u budućnosti. Voz lepo ide, tačan je, nema drmanja i stvarno putuje 36 minuta.... Ono što mi se nikako ne dopada je Prokop. Na stranu to što je nezavršen, nalazi se na užasnoj lokaciji usred ničega i neviđena glupost je napravljena izmeštanjem glavne žel. stanice tamo. Čini mi se da je to nepopravljivo i da neće zaživeti ni ako se izgradi kao što je planirano. U bližoj ili daljoj budućnosti će se ta stanica sigurno vratiti na staro mesto.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Prokop je deo sistema Beovoza. veoma lako i veoma brzo se sa njega istim stigne do Vujkovog spomenika.
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Хомер

Re:Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 01 apr 2022 22:51 #1422

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Sa Prokopa se nigde ne ide brzo i lako. Bar ne još uvek.... Vukov spomenik je obod centra Beograda, stara Ž. stanica je strogi centar. Bitna razlika
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: OneLove

Re:Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 01 apr 2022 23:02 #1423

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
Pa i nije baš. Više je Vukov spomenik centar nego stara stanica, ali potpuno off topic, tako da ne bih da nastavljam.
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 02 apr 2022 08:47 #1424

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
Od detinjstva me železnička stanica u BG asocirala na nešto najružnije i najprljavije u celoj državi (da tako kažem da ne nabrajam države).
Ne razumem nostalgiju za istom sem ako je nostalgija zbog nostalgije
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: neusatz!, Mali princ, Хомер

Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 02 apr 2022 09:30 #1425

  • Хомер
  • Хомер's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 253
  • Primljenih Zahvalnica: 1191
Београд је милионски град и треба да има више ж.станица. Не иду сви у центар када дођу у БГ. А и преседањем у БГ воз у НБеограду се лако дође до Вуковог споменика. Да поновим у Новом Саду ж.станица је километрима далеко од центра па се нико не буни. Поред је аутобуска станица и даље иде ко где хоће. У Н.Београду је веза са БГ возом и нова аутобуска која се завршава тако да.. Следеће по мени је да се направи веза БГ воза са аеродромом. Зашто то нико не потенцира, није ми јасно.
Poslednja izmena: 02 apr 2022 09:32 od Хомер.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 02 apr 2022 14:03 #1426

  • mmirkovic
  • mmirkovic's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Рођени Новосађан
  • Poruka: 290
  • Primljenih Zahvalnica: 1005
Ево целе вожње тамо и назад у 4K из кабине. :okay:


Хомер napisao/la:
Београд је милионски град и треба да има више ж.станица. Не иду сви у центар када дођу у БГ. А и преседањем у БГ воз у НБеограду се лако дође до Вуковог споменика. Да поновим у Новом Саду ж.станица је километрима далеко од центра па се нико не буни. Поред је аутобуска станица и даље иде ко где хоће. У Н.Београду је веза са БГ возом и нова аутобуска која се завршава тако да.. Следеће по мени је да се направи веза БГ воза са аеродромом. Зашто то нико не потенцира, није ми јасно.

Будмпешта која је малко већа од БГ има 4 железничке станице на 4 краја града. Најближа Ваци улици је Келети станица која је од центра удаљена 3,5km, али је одлично повезана градским превозом као и са 2. метро линије. То је оно што Београд Центар нема иако је удаљена 2км од Немањине улице која представља центар града.
Poslednja izmena: 02 apr 2022 14:09 od mmirkovic.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Blavak, Veliki Getsbi

Re:Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 02 apr 2022 15:11 #1427

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Prokop do Slavije peške 20 minuta a do Palilule taksijem 500 din.
Onaj ko je dolazio na Savsku stanicu nije išao peške do Nemanjine ili Voždovca niti je imao sigurnu i zagarantovanu vezu javnog prevoza.

Prave se mitovi od stare stanice iako je istina da je nova loše povezana - autobuski prevoz je, barem, lako prilagoditi njoj ako ima volje.

Sent from my SM-F916B using Tapatalk
Poslednja izmena: 02 apr 2022 15:17 od kasko.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: MVBG1

Re:Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 02 apr 2022 15:36 #1428

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
neusatz! napisao/la:
Pa i nije baš. Više je Vukov spomenik centar nego stara stanica, ali potpuno off topic, tako da ne bih da nastavljam.

Hmmm... Vukov spomenik je Zvezdara, druga strana Ruzveltove je Palilula.... Može da se kaže da je to centar, a kilometar i po od Vuka počinje Mali Mokri Lug. Bulevar i ulice koje ga seku dalje prema Gradskoj bolnici su katastrofalne, kao mahala... Bulevar do Vuka je pun palata, posle Vuka jednospratnice i novogradnja. Definitivno kod Vuka prestaje centar i koliko toliko lep deo BG-a. Stara stanica - Ekonomski fakultet - stepenice i eto ih Terazije i Hotel Moskva za 5min. Ipak je to strogi centar grada.
Nema kod mene nostalgije za starom stanicom, mnogo više bi mi to smetalo da živim u Beogradu. Samo iznosim svoje misli. :)
Jeste, bilo je štrokavo ranije kod stanice, ali samo zbog lošeg održavanja i velike frekvencije ljudi. I u najnašminkanijim evropskim gradovima je bliža okolina centralnih žel. stanica malo problematična. Sada je tamo pustara sa ogromnim i ružnim spomenikom.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 02 apr 2022 15:49 #1429

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
Istini za volju, iza stanice nije bilo samo štrokavo stanje. Raspad barake i otpad, a jedna kafana koja je tamo radila bila kao da je Kusturica režirap. Bio jednom, po plafonu rupe od metaka. Više sreće nego pameti imao, a zarekao se da u to nešto iza stanice više ne zalazim bez devetke...
Poenta je da železničke stanice su bile na periferijama. U Novom Sadu je železnička stanica 1964. premeštena. Pošta na lImanu je ostatak stare stanice. Tek kada se premestila stanica Liman se razvija. A nova lokacija je tada bila teška periferija. Tokom cele moje osnovne škole mi smo sve iza pruge doživljavali kao wastedland sa nekim divljim ljudima. Da se sad pravi železnička stanica, verovatno bi bila negde na kraju Klise. Izmeštanje stanice u Beogradu je otvorilo Beograd za prilaz reci, isto kao što je izmeštanje u Novom Sadu dovelo do Novog Sada na vodi, tj Limana.
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Poslednja izmena: 02 apr 2022 15:51 od neusatz!.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 02 apr 2022 15:58 #1430

  • eegor84
  • eegor84's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 95
  • Primljenih Zahvalnica: 119
Lokacija glavne zeleznicke stanice ne bi bila nikakav problem kada bi pored postojala metro stanica sa koje stignes gde zelis, kao u drugom evropskim metropolama. Toga naravno nema, a po trenutnom planu nazalost nece ni biti, verovatno je ideja da BG voz preuzme tu ulogu, sto bas i nije najsrecnije posto jedino stizes do Vukovog spomenika. Znaci presedanje pa posle verovatno jos jedno..
Sta se moze uraditi - ima prostora za okretnicu buseva,,,a sto da ne i tramvaja, Kneza Milosa je blizu odatle se lako stize do Skupstine.
Sta je trebalo uraditi - da sve ostane kao pre, samo da posle NBG pruga ide pod zemlju
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 03 apr 2022 00:04 #1431

  • Sv. Ilija
  • Sv. Ilija's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 123
  • Primljenih Zahvalnica: 62
kasko napisao/la:
Prokop do Slavije peške 20 minuta a do Palilule taksijem 500 din.
Onaj ko je dolazio na Savsku stanicu nije išao peške do Nemanjine ili Voždovca niti je imao sigurnu i zagarantovanu vezu javnog prevoza.

Prave se mitovi od stare stanice iako je istina da je nova loše povezana - autobuski prevoz je, barem, lako prilagoditi njoj ako ima volje.

Sent from my SM-F916B using Tapatalk
Od Prokopa do Slavije ima kao od NS stanice do centra tj. Trga slobode (i skoro duplo vise nego od stare stanice do Slavije). A do Trga republike duplo vise. Plus je Beograd brdovit pa treba vise vremena. A sa stare se moglo direktno do svih delova grada, bilo busom ili tramvajem, sa Prokopa skoro nigde
Poslednja izmena: 03 apr 2022 00:05 od Sv. Ilija.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: SlanaBara

Re:Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 03 apr 2022 13:05 #1432

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Na prokopu imas BG Voz koji ce u buducnosti biti sredjen da ide cesce i sinhrono sa dolascima daljinskih vozova.
Imas i autobuse i trolu. I bice ih jos vise samo... drzavni posao. Isti problemi organizacije i ekzekucije kao i svuda, Novom Sadu itd.
Stadion Partizana, Zvezda, Klinicki centar Srbije odmah uz stanicu.

Samo dajem suprotne argumente za diskusiju. Mozda i da ne nastavljamo, jer cemo otici daleko od teme.
Lepo je stici za 35 minuta u Beograd. Od Slavije setnjom na voz i taksijem do kauca u NS mi je trebalo 1:30 za 1000 din juce. Za mene nema bolje i manje stresnije.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 04 apr 2022 01:29 #1433

  • SlanaBara
  • SlanaBara's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 379
Cookie napisao/la:
Ono što mi se nikako ne dopada je Prokop. Na stranu to što je nezavršen, nalazi se na užasnoj lokaciji usred ničega i neviđena glupost je napravljena izmeštanjem glavne žel. stanice tamo. Čini mi se da je to nepopravljivo i da neće zaživeti ni ako se izgradi kao što je planirano. U bližoj ili daljoj budućnosti će se ta stanica sigurno vratiti na staro mesto.
Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
Nažalost, teško da će vozovi ponovo ići na staru stanicu. Već se grade zgrade na trasi nekadašnje pruge.

neusatz! napisao/la:
Prokop je deo sistema Beovoza. veoma lako i veoma brzo se sa njega istim stigne do Vujkovog spomenika.
Zapravo, Prokop je deo beogradskog železničkog čvora, koji je deo železničke mreže Srbije. Beovoz ne postoji desetak godina, a možda i više. Ono što sada postoji je BG voz, koji ide po magistralnim železničkim prugama, tj. deli prugu sa vozovima za Novi Sad, Šid, Valjevo, Užice, Niš, Vršac itd. na teritoriji Grada Beograda.

ranko su ns napisao/la:
Od detinjstva me železnička stanica u BG asocirala na nešto najružnije i najprljavije u celoj državi (da tako kažem da ne nabrajam države).
Ne razumem nostalgiju za istom sem ako je nostalgija zbog nostalgije
To je zato što se nije održavala, a ne zbog lokacije. Ista takva je bila i naša železnička stanica. I biće opet ako se ne bude održavala. Nema tu nikakve nostalgije već samo praktičnosti. Sjuriš se za desetak minuta sa Terazija Balkanskom do stanice. Ispred stanice ti staju skoro sve tramvajske linije (ka Novom Beogradu, Banjici, Bulevaru kralja Aleksandra, Ruzveltovoj, Banovom brdu itd.) i dosta autobuskih linija.

Хомер napisao/la:
Београд је милионски град и треба да има више ж.станица. Не иду сви у центар када дођу у БГ. А и преседањем у БГ воз у НБеограду се лако дође до Вуковог споменика. Да поновим у Новом Саду ж.станица је километрима далеко од центра па се нико не буни. Поред је аутобуска станица и даље иде ко где хоће. У Н.Београду је веза са БГ возом и нова аутобуска која се завршава тако да.. Следеће по мени је да се направи веза БГ воза са аеродромом. Зашто то нико не потенцира, није ми јасно.
Ovo je istina. Rođen sam u Novom Sadu i pre godinu i po dana sam se preselio u Beograd. Dok sam živeo u Novom Sadu, glavna destinacija u Beogradu mi je bio centar grada. Pošto sada živim u Beogradu, na Čukarici, u centar Beograda ne idem baš često, češće odem na Novi Beograd, ne samo u kupovinu nego i na pivo ili u restoran. Potpuno mi se promenila slika Beograda, ali shvatam da Novosađani misle da svi idu u centar grada. Što se tiče BG voza, istina je da brzo stigne od Novog Beograda do Autokomande ili Vukovog spomenika, ali najveći problem je interval polazaka. Čak i kada bude ponovo bude saobraćao u punom obimu, vikendom će saobraćati na 30 ili 60 minuta, radnim danima na 30 minuta, a samo u špicu na 15 min. Kod ide na u strogi centar (Knez Mihailova, Trg republike, Terazija), brža varijanta je autobus 95 ili tramvaji do Ušća pa autobusi preko Brankovog mosta.

Cookie napisao/la:
neusatz! napisao/la:
Pa i nije baš. Više je Vukov spomenik centar nego stara stanica, ali potpuno off topic, tako da ne bih da nastavljam.

Hmmm... Vukov spomenik je Zvezdara, druga strana Ruzveltove je Palilula.... Može da se kaže da je to centar, a kilometar i po od Vuka počinje Mali Mokri Lug. Bulevar i ulice koje ga seku dalje prema Gradskoj bolnici su katastrofalne, kao mahala... Bulevar do Vuka je pun palata, posle Vuka jednospratnice i novogradnja. Definitivno kod Vuka prestaje centar i koliko toliko lep deo BG-a. Stara stanica - Ekonomski fakultet - stepenice i eto ih Terazije i Hotel Moskva za 5min. Ipak je to strogi centar grada.
Nema kod mene nostalgije za starom stanicom, mnogo više bi mi to smetalo da živim u Beogradu. Samo iznosim svoje misli. :)
Jeste, bilo je štrokavo ranije kod stanice, ali samo zbog lošeg održavanja i velike frekvencije ljudi. I u najnašminkanijim evropskim gradovima je bliža okolina centralnih žel. stanica malo problematična. Sada je tamo pustara sa ogromnim i ružnim spomenikom.
...A sa druge strane Bulevara Vračar. Mislim da si nešto pomešao, Mali Mokri Lug počinje 4 km od Vuka. Doduše, slažem se da nije trebalo ukidati stanicu na Savskom trgu.

neusatz! napisao/la:
Izmeštanje stanice u Beogradu je otvorilo Beograd za prilaz reci, isto kao što je izmeštanje u Novom Sadu dovelo do Novog Sada na vodi, tj Limana.
Ovo je teška zabluda. Trebalo je samo izmestiti teretni železnički saobraćaj i pripadajuće koloseke, a dva koloseka do putničke stanice na Savskom trgu denivelisati, i to bukvalno na jednom mestu. Putnička stanica je svakako bila čeona i nikako ne bi smetala uređenju tog dela obale Save. Štaviše, doprinela bi da se lakše dolazi do nje iz drugih gradova.

kasko napisao/la:
Na prokopu imas BG Voz koji ce u buducnosti biti sredjen da ide cesce i sinhrono sa dolascima daljinskih vozova.
Imas i autobuse i trolu. I bice ih jos vise samo... drzavni posao. Isti problemi organizacije i ekzekucije kao i svuda, Novom Sadu itd.
Stadion Partizana, Zvezda, Klinicki centar Srbije odmah uz stanicu.

Samo dajem suprotne argumente za diskusiju. Mozda i da ne nastavljamo, jer cemo otici daleko od teme.
Lepo je stici za 35 minuta u Beograd. Od Slavije setnjom na voz i taksijem do kauca u NS mi je trebalo 1:30 za 1000 din juce. Za mene nema bolje i manje stresnije.
Imaš BG voz i autobuse koji idu kao aspirin, na 30 ili 60 min, tj. na 20 min. Trole imaju jači interval, ali ne staju ispred same stanice i prolaze kroz Kneza Miloša, koja je često zakrčena i nema žutu traku za gradski prevoz. Prokop je tako dobro povezan da smo došli do apsurda da su opštine Čukarica i Rakovica (na desnoj obali Save sa skoro 300 000 stanovnika) bolje povezane sa stanicom Novi Beograd (koji je na levoj obali Save) nego sa Prokopom.
Poslednja izmena: 04 apr 2022 01:31 od SlanaBara.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Cookie, limanac, neusatz!, valjan, mel, saleamns

Re:Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 04 apr 2022 21:39 #1434

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
SlanaBara napisao/la:
...A sa druge strane Bulevara Vračar. Mislim da si nešto pomešao, Mali Mokri Lug počinje 4 km od Vuka. Doduše, slažem se da nije trebalo ukidati stanicu na Savskom trgu.

Jeste Vračar, ali već posle druge ulice prema Đermu počinje Zvezdara. Nije bitno što je to opština Vračar, prošetaj tim ulicama pa pogledaj da li izgledaju kao veći deo opštine. A Zvezdaru, celu opštinu, poznajem kao svoj džep. Da, MML počinje bukvalno posle Cvetkove pijace. Zvanično ne, ali samo zato što je u prethodnom periodu taj deo Zvezdare blago urbanizovan sa Olimpom, stambenim blokovima i sl.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 06 apr 2022 20:01 #1435

  • MekDonel
  • MekDonel's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 32
  • Primljenih Zahvalnica: 81
www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/302291/O...dnje-brze-pruge.html

''Tokom obustave železničkog saobraćaja između Novog Sada i Subotice, vozovi će saobraćati osnovnim pomoćnim prevoznim pravcem Novi Sad/Novi Sad Ranžirna-Rasputnica Sajlovo-Odžaci-Bogojevo-Sombor-Subotica i dopunskim pomoćnim prevoznim pravcem Novi Sad/Novi Sad Ranžirna-Rasputnica Sajlovo-Rimski Šančevi-Orlovat-Zrenjanin-Banatsko Miloševo-Senta-Subotica.''

Eto meni voza za SUboticu kroz Futog :cheer: :cheer: :banana: :banana:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: kasko, Blavak, valjan, Чиле

Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 06 apr 2022 22:20 #1436

  • Kajpers_belt
  • Kajpers_belt's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 95
  • Primljenih Zahvalnica: 148
Putnički voz za Suboticu kroz Futog nije novina. Postoji od ranije.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 07 apr 2022 14:48 #1437

  • MekDonel
  • MekDonel's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 32
  • Primljenih Zahvalnica: 81
Tačno je, samo što je to isključivo bio voz koji je išao preko Bogojeva i Sombora, a sada će, silom prilika, svaki putnički ići tuda. Sem ako nema neki putnički preko Sente, o čemu bih voleo da znam svakako.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 07 apr 2022 21:44 #1438

  • Brane
  • Brane's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 784
  • Primljenih Zahvalnica: 1878
MekDonel napisao/la:
Tačno je, samo što je to isključivo bio voz koji je išao preko Bogojeva i Sombora, a sada će, silom prilika, svaki putnički ići tuda. Sem ako nema neki putnički preko Sente, o čemu bih voleo da znam svakako.

Ако мислиш да ће се увести неки додатни поласци, вараш се. Изменама у организацији саобраћаја, промењен је и досадашњи ред вожње.
Што се Сенте тиче, има редовних возова на релацији Суботица - Сента - Суботица и један пар полазака Суботица - Зрењанин - Суботица. Поласци за Зрењанин су такви, да не може исти дан да се оде и да се врати.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 11 apr 2022 14:36 #1439

  • milanns
  • milanns's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 100
  • Primljenih Zahvalnica: 372
Pocelo uklanjanje pruznog prelaza u Radomira Rase Radujkova jutros (nisam uspeo da uslikam).
https://goo.gl/maps/CMXSj7hWVMSBeLc1A
Poslednja izmena: 11 apr 2022 14:37 od milanns. Razlog: Greska
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Rekonstrukcija pruge Subotica - Novi Sad - Beograd 11 apr 2022 15:03 #1440

  • tonyk
  • tonyk's Avatar
  • Van mreže
  • Moderator
  • Poruka: 1016
  • Primljenih Zahvalnica: 894
Kasne u startu, ali biće to brzo gotovo.
U 8h je taman stigao kamion sa ljudima i opremom. Oko 13 su već šine bile sklonjene i sa spoljnih traka već oljušteno do dna.
Više od pola metra su rupe.

Ako niko ne uslika, možda prođem i oko 18h, pa da okačim.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru