Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Politika!

Odg: Politika! 03 sep 2012 14:28 #281

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
Stvar je u tome da je ovo deo foruma koji se zove politika, a politika ima smisla ako je u interesu gradjana. Ja ne vidim da i jedna vlast radi išta u Novom Sadu u interesu gradjana. Vidim samo saopštenje o promeni vlasti u gradu gde saznajemo kako su podelili plen, tj javna preduzeća, a ne vidim šta misle da urade da u gradu bude bolje. Ej, jedna Jagodina ima botaničku baštu, kakvu takvu, a Novi Sad nema ni to ni mnogo preče stvari? Kad su otvorili neko pozirište, koncertnu dvoranu, bilo šta što nije stambena zgrada ili tržni centar? Ok, arhiv radei tu svaka čast. Ostalo čemer i jad...e to je ono gde svaka ta politika puca. Jednostavno ne rade za narod već rade za sebe i privatne interese.
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 03 sep 2012 14:53 #282

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Stoji to Neusatz, znamo kakvo je stanje u drustvu i da nema vise ni 'z' od zajednicog interesa. Al kad pogledam sta su Majini uspeli - da izbehatoniraju pola grada burazerskim firmama i zaseru ono sa ATPom, ovi i nisu tako kriticni :whistle: Probilo se tu bulevara, kej rekonstruisan, kao i SNP... Bilo je i fasada i dosta ulica. Ispada da ih hvalim sad a to im je posao, nije tako, al neki kredit bih im ipak dao. Ove nadolazece necu ni da komntarisem, kad se na pocetku ovako bahato ponasa, sta ce biti kad zasednu :rant: A jos ce vladati gradom koji ih nije ni izabrao - jiiiihaaaaaa, sve cetir u vis i trpaj!

Jos nesto samo, tema "Politika" treba da postoji na forumu jer je usko povezana sa razvojem grada, samo molim bez nepotrebnih strasti, em dizemo tenzije em mozemo navuci kojekakvu troll ekipu i etiketiranje ka celom sajtu.
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 03 sep 2012 15:13 #283

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
Majini nisu vredni ni komentara, zato sam ih isključio iz bilo koje priče. Bulevari su probijeni kako bi zemljište uz njih skočilo i grad dobio nove pare. A mene interesuje kad će lokalni političari početi da misle kak oda iskoriste potencijale da prave pare? Setimo se samo rata na liniji Velja Ilić - Nenad Čanak koji će grad da dobije fabriku cigareta? Šta oni otvaraju što donosi živ novac? Tržni centar otvori 200 radnih mesta, ali zatvori bar 400 jer gomila malih radnji se zatvori, njihove knjiogovođe gube taj posao, žene koje čiste, dostavljači... Postoji gomila resursa koje niko ne koristi jer bi svi da dobiju pare. To je kao kad je onaj nesrećni upravnik SPENS-a, koji se polako pretvarta u grad duhova, rekao da SPENS ne treba da pravi pare već da bude dotiran? E pa treba da pravi pare i potrebno je da ga nekako ožive i privuku ljude u njega.
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 03 sep 2012 17:21 #284

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
Ma jednostavno receno najveci problem kod nas je da svi politicari gledaju samo sto vise da pokradu i da rodjenu i nerodjenu decu zaposle i njima mirna backa a za sam grad ih boli dupe samim tim i za gradjane.

Postoji mali milion ideja sta bi se sve moglo uraditi u NS dal je to vezano za neke firme gde bi se ljudi zaposlili dal za neku turisticku atrakciju stagod ,ali jednostavno niko ne mrda ni 5% jer je lakse ovako zar ne?

Oni NECE da rade svoj posao a i kad nesto rade onda to uglavnom bude iz supljeg u pranzno..npr koliko puta su samo rovarili ulice iste zbog navodne obnove kanalizacije ili neceg slicnog itd itd.

Ili recimo kad bi nesto hteli da obnovimo kao grad ili kad neko to trazi od grada onda se dobije odg tipa .. pa znate mi nismo nadlezni za to mi smo samo korisnici ,poslali smo nadleznima zahtev ali jos nema odgovora.. i cao.. thats it???
Jel tako jedan politicar koji treba da radi za svoj grad treba da se ponasa??
Jednostavno gradonacelnik mora biti sposoban da uradi i ono sto je ne moguce jer moguce stvari bi mogo svako od nas da uradi ,i u tome je i poenta biti politicar pravi ,.. .. .. ovi nasi su samo lenjcuge koji bi leba bez motike i to je sve..
Zaboravite na ideologije na programe i slicna sranja jer je to sve samo scenario filma gde su poiticari glavni glumci a mi statisti,statisti koji nemaju energiju da nesto menjaju.
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 04 sep 2012 09:42 #285

  • sandman
  • sandman's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1186
  • Primljenih Zahvalnica: 612
[url=http://]http://www.blic.rs/Vesti/Politika/341093/Sovinisticki-grafiti-ispred-sedista-SNS-u-Novom-Sadu[/url]
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 04 sep 2012 14:32 #286

  • Nicisy1
  • Nicisy1's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 747
  • Primljenih Zahvalnica: 2920
Tuga šta nam se dešava u gradu :wallbash:



Tema je zaključana.

Odg: Politika! 04 sep 2012 14:45 #287

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4870
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
Meni to miriše na neku provokaciju.
Takvu glupost je mogao bilo ko napisati.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 04 sep 2012 14:50 #288

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043


[/quote]

nixivoje jel si to ti pisao :nuts: :ohno:

proverićemo rukopis u petak
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 04 sep 2012 14:58 #289

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Meni se svidjaju grafiti!
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 04 sep 2012 14:58 #290

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
šalu na stranu
Politika je kurva to svi znamo.
ajmo prve poruke, mislim na one pretnje Pavličiću.
Kome te poruke odgovaraju.
Odgovaraju Demokradljivcima-u i ljigašima, jer se medijski stvara slika o zlim nazadnjacima.
Znači gotovo sam siguram da su te poruke delo LSV-a ili DS-a, jer jedino oni imaju koristi, jer gosn Pavličić ispada ugrožen i žrtva.

Druga poruka ova današnja je ja mislim delo nazadnjaka koji su skontali igru i prihvatili je. Sad je Vučević žrtva i sad on kreči poruke. A juče su krečili neki "omladinci" i aktivisti LSV-a i DS-a.

sve u svemu debilno kretenski i idiotski.
Jedino je debilnije verovati da su prve poruke mržnje prema Pavličiću pisali naprednjaci a da su druge poruke o Vojvodini republici pisali ligaši ili DS-ovci.
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 04 sep 2012 15:51 od ranko su ns.
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 04 sep 2012 15:48 #291

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
Skorz se slazem sa Rankom sem sa jednom sitnicom.. ako vec pises ljigasi onda budi dosledan pa napisi i nazadnjaci..
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 04 sep 2012 15:52 #292

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
ispravljeno :okay:
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 04 sep 2012 16:07 #293

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
There u go.. haha
Inace mozemo ANALizirati kolko god ocemo ,ali ja jednostavno ne vidim sta ovi "novi" mogu dobrog doneti Novom Sadu s obzirom na bazicnu politiku istih..msm jedni su romi koji to ustvari nisu ,drugi nisu politicka stranka koja se ipak kandidovala za izbore pa su posle iz iste stranke izbaceni ,pa imamo bivse vadikale ,pa dss koji patoliski mrzi Vojvodinu a bice na vlasti u centru AP ..koliko ironicno zar ne? .. i sps ko sps ..

Iskreno po meni jedna od najbitnijih stvari ce biti da vidim na koji nacin ce se sada grad pozabaviti sa stadionom Toza Veselinovic kako ga ja zovem :) ,s obzirom da gosn buduci gradonacelnik mi deluje kao neko ko ne zna ni exer u zid da zabije ,dok njegova dssna ruka Ilic na svom twitteru oznacava sebe kao navijaca cigana iz begea.
Zamislite tu ironiju.. derbi u NS Vojvodina-Zvezda a zamenik gradonacelnika Novog Sada sedi u lozi sa zvezdinim shalom...

Samo u Srbiji...
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 04 sep 2012 19:48 #294

  • sandman
  • sandman's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1186
  • Primljenih Zahvalnica: 612
Otis Driftwood napisao/la:
Meni se svidjaju grafiti!
Ako nije sala, Da li mozes da mi objasnis sta ti se svidja u grafitu Srbi mars iz Vojvodine?
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 04 sep 2012 20:53 #295

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
ranko su ns napisao/la:
nixivoje jel si to ti pisao :nuts: :ohno:

proverićemo rukopis u petak[/quote]

Ovaj prvi mi se svidja, drugi je za svaku osudu, a treci onako moze da prodje, ipak mi je to komsija :troll:
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 04 sep 2012 20:54 #296

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
Nicisy1 napisao/la:
Tuga šta nam se dešava u gradu :wallbash:





Tuga ?., a ono na filozofskom nije tuga ?
Poslednja izmena: 04 sep 2012 20:54 od Nixivoje.
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 05 sep 2012 00:41 #297

  • mukyz
  • mukyz's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • the grand master
  • Poruka: 1269
  • Primljenih Zahvalnica: 632
Sto je dosta, dosta je.

Ova rasprava sigurno nije povezana sa uticajem politike na razvoj grada vec je sukob ideologija i ekstrema u drustvu.
(znam da ce neki reci da nije tako, ali ako tako gledamo i sunceve pege uticu na razvoj grada)
Za takve rasprave postoje neki drugi forumi i preporucujem da se tamo preseli.
Vise angazovanja na pracenju gradnje i razvoja grada ne bi bilo na odmet.

Partijske promocije i prepucavanja, podrska jednim ili drugim sovinistickim grafitima, prestaju ovde.

Tema se zakljucava do daljnjeg
NSBuild
Tema je zaključana.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru