Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Politika!

Odg: Politika! 02 sep 2012 15:23 #261

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1364
  • Primljenih Zahvalnica: 2774
ranko su ns napisao/la:
taj velja ilić je veoma nekulturan i bahat.
Ali:
Velja je jedan od glavnih u petom oktobru
Velja je od svojih iz njegovog grada uvek dobijao podršku. Tj Velja još nije izgubio izbore u svom gradu. Nešto slično kao Palma i kao Ješić iz Inđije. A oni ga bolje poznaju od nas
Velja je svoj grad doveo do toga da bi Čačak da je u Vojvodini bio drugi grad po razvijenosti privrede i standarda
Velja nema dlake na jeziku.
Ako je tačno za malverzacije koje pominje onda svako mora da odgovara pa bio on i iz prepoštene i supermoderne stranke Borisa Tadića.
I na kraju Velja je ministar u Vladi Srbije pa samim tim i Vojvodine. Vojvodina je u Srbiji. I biće u Srbiji sve dok je većina za to. A biće većina za to sve dok je debeli Čanak vođa autonomaša i dok dobija tri posto glasova u Vojvodini.

Svoj grad je napucao parama uzetim iz Vojvodine.
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Tema je zaključana.
Zahvalnici: kimi

Odg: Politika! 02 sep 2012 15:28 #262

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
Upravo tako neusatz, ali ne vredi to ljudima objasnjavti, ocepljenje= oslobodjenje od srbijanske okupacije Vojvodine


Kakvi su ovi dole nisu ni zaslužili bolje od Turaka. Mi smo Evropa i uvek cemo to biti , a oni E od Evrope videli nisu, bez nas bi bili ko Albanija, ali otkačićemo se od parazita kad tad.
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 02 sep 2012 15:56 #263

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3503
  • Primljenih Zahvalnica: 2253
Ja sam za samostalnost iskljucivo zbog Beogradizacije Srbije. Necu da moj Novi Sad i moja Vojvodina placaju danak nikome u toj crnoj rupi. A kako vreme ide, umesto da se resava problem ovolike centralizacije, on se sve vise povecava i ne postoji nikakva volja da se bilo sta promeni. Ukoliko se to razumno resi, ja cu biti zadovoljan Vojvodinom kao pokrajnom. U suprotnom - samostalnost.
Poslednja izmena: 02 sep 2012 15:57 od Yokai.
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 02 sep 2012 16:02 #264

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Aj da nastavimo ovo lepo u petak u Bezecu, pravom ;) :cheers:
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 02 sep 2012 16:20 #265

  • Steve McQueen
  • Steve McQueen's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Vintage race cars
  • Poruka: 862
  • Primljenih Zahvalnica: 330
SSJ5 napisao/la:
Ja sam za samostalnost iskljucivo zbog Beogradizacije Srbije. Necu da moj Novi Sad i moja Vojvodina placaju danak nikome u toj crnoj rupi. A kako vreme ide, umesto da se resava problem ovolike centralizacije, on se sve vise povecava i ne postoji nikakva volja da se bilo sta promeni. Ukoliko se to razumno resi, ja cu biti zadovoljan Vojvodinom kao pokrajnom. U suprotnom - samostalnost.


To je cest stav, sasvim opravdan i stav koji deli verovatno vecina politicki osvescenog lokalnog stanovnistva. Medjutim, ja nisam za samostalnost.

Ne mislim da bi samostalnost bila dobra, izvodljiva i potrebna. Mislim da je insistiranje na ocepljivanju kontraproduktivno u ovom momentu i mislim da cela koncepcija Srbije zasluzuje jos jednu sansu.

Ono sto bi ja voleo da vidim je republika Vojvodina. To je resenje koje bi zacepilo usta svim hard core autonomaskim strujama a opet se baziralo na jedinstvu.

Medjutim, ako bi i onda doslo do prevelikog uplitanja/pljacke/zanemarivanja Vojvodine, ocepljivanje bi, nazalost, bila jedina opcija...
Slobodni Zidar
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 02 sep 2012 16:32 #266

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3503
  • Primljenih Zahvalnica: 2253
Steve McQueen napisao/la:
SSJ5 napisao/la:
Ja sam za samostalnost iskljucivo zbog Beogradizacije Srbije. Necu da moj Novi Sad i moja Vojvodina placaju danak nikome u toj crnoj rupi. A kako vreme ide, umesto da se resava problem ovolike centralizacije, on se sve vise povecava i ne postoji nikakva volja da se bilo sta promeni. Ukoliko se to razumno resi, ja cu biti zadovoljan Vojvodinom kao pokrajnom. U suprotnom - samostalnost.


To je cest stav, sasvim opravdan i stav koji deli verovatno vecina politicki osvescenog lokalnog stanovnistva. Medjutim, ja nisam za samostalnost.

Ne mislim da bi samostalnost bila dobra, izvodljiva i potrebna. Mislim da je insistiranje na ocepljivanju kontraproduktivno u ovom momentu i mislim da cela koncepcija Srbije zasluzuje jos jednu sansu.

Ono sto bi ja voleo da vidim je republika Vojvodina. To je resenje koje bi zacepilo usta svim hard core autonomaskim strujama a opet se baziralo na jedinstvu.

Medjutim, ako bi i onda doslo do prevelikog uplitanja/pljacke/zanemarivanja Vojvodine, ocepljivanje bi, nazalost, bila jedina opcija...
Apsolutno se slazem. Ali ne postoji puno sanse da se tako nesto dogodi, nazalost. Republika Vojvodina je samo san, zbog paranoje naroda, i politicara koji zele da im ugode jeftinim politickim poenima. Ali, ako se ikada dogodi, ja bih bio veoma zadovoljan.
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 02 sep 2012 16:33 #267

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1364
  • Primljenih Zahvalnica: 2774
Uopšte ne razmišljam o velikim pitanjima. Ono o čemu ja mislim je to da su Palma i Velja u svojim mestima uradili puno za ta mesta. Partije iz Beograda ni tamo ne bi ništa uradile za ta mestga, kao što sve koće i u Novom Sadu. Nama trebaju na lokalima ljudi koji rade u interesu svojih gradova, a ne po diktatrima iz Beograda.
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 02 sep 2012 16:47 #268

  • Steve McQueen
  • Steve McQueen's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Vintage race cars
  • Poruka: 862
  • Primljenih Zahvalnica: 330
Mozda i nije san. Okolnosti su naklonjenije tom resenju nego samostalnosti.

Naime, tokom mandata ove vlade morace se resiti pitanje Kosova i to oficijelnim napustanjem svih dosadasnjih stavova i menjanjem naseg Ustava ( po kom Kosovo nije vise sastavni deo Republike Srbije blablabla ). Prilikom tog menjanja ustava, pod uslovom da postoji volja (trgovina, dogovor) moze se promeniti i status Vojvodine. Nacin na koji ce se promeniti status Vojvodine, zavisi od predhodnog politickog dogovora i aktivnosti ( izmedju ostalog i medjunarodne ) strana koje su zainteresovane da nesto tom promenom dobiju. Ako se SNS bude pitao, oni bi najradije i ukinuli Vojvodinu, kao pokrajnu pa cak i kao geografsku odrednicu ali na srecu, to ne mogu da urade.



Zbog svega toga, republika Vojvodina je realnija opcija, pod uslovom da postoji i 1 gram pameti u glavama politicara. Jer bi to resenje smirilo stvari duzi period, odresilo ruke jednom delu zemlje, pomoglo da svest o decentralizaciji sazre i eliminisalo pretnje ocepljenjem. Osim toga, ako Vojvodina uspe da unovci svoje potencijale, to je i najprofitabilnija opcija.

Ako ni tog 1 grama pameti nema, sto je moguce, Vojvodina ce prilikom tog "otvaranja Ustava" jos gore najebati sto ce samo razbesneti masu, osiromasiti i unazaditi podrucje i sve okrenuti ka ocepljenju i slicnim resenjima.



Licno, ne mogu da kazem sta ce se desiti jer je svaka procena u ovoj zemlji veoma nezahvalna. Znam samo da postoji dosta jakih lokalnih politicara da se obe opcije izvedu, kao i da postoji dovoljna zainteresovantost Zapada da se nesto desi. Pitanje je samo da li ce SNS odgovoriti sa potkupljivanjima, prevarama, fiktivnim "desavanjima naroda" ( kao 88 godine i jogurt revolucija ) ili ce se nekako dogovoriti...
Slobodni Zidar
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 02 sep 2012 17:10 #269

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5907
  • Primljenih Zahvalnica: 9027
nixivoje
ja sam uvek dizao glas kad vidim da je nešto na štetu Novog Sada, ali ja poštujem demokratiju. I prihvatam da nisu svi isti kao ja. Ali zato te koji nisu isti ne zovem šabanima i ne smatram da ne treba da glasaju. To je fašistička ideologija. Zašto od 1989, zašto ne od 1945. I ko je taj ko može da zabrani nekom građaninu da glasa. To mi liči na Hitlerovu Nemačku.
Jel zato ne može da glasa jer je prljav ili jer je nekulturan ili jer je četnik (onaj koji se borio za kralja i otadžbinu) ili jer je partizan (onaj koji se borio za Tita i otadžbinu, ili jer je kriminalac (onaj koji se bori za sebe).
Evo ja sam dođoš moji su tu od 1947 ili 1948 godine. Lale mi nisu trebale dati prava. I ti tojest tvoji su došli u NS posle 1989, da li bi trebalo da ne glasaju.

Najveći NS investitori su došli u Vojvodinu posle 89 (Matijević, Gajić itd) i oni ne bi trebali da glasaju.

Koliko razumem ti se zalažeš da Srbi ne mogu glasati u Srbiji.

Lepo
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 02 sep 2012 17:13 od ranko su ns.
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 02 sep 2012 17:22 #270

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5907
  • Primljenih Zahvalnica: 9027
isto tako mnogi u Vojvodini kukaju i to sa pravom da ih NS guši i da sve pare idu u NS. Pitajte Štorma šta misli o tom pitanju. Da li treba SU da se odvoji od Vojvodine.

Sa druge strane najevći investitori i u Subotici su dođoši
Đorđevići su sa Kosova, Tole Kaaradžić je iz Crne Gore, da ne nabrajam mogu do sutra. Slično je i u ostalim delovima Vojvodine

U Novom Sadu su Novosađani glasali na ovim izborima za BG stranke. Ne zaboravi da je u Novom Sadu bila jogurt revolucija i ovde je Milošević ustoličen.
To su uradili Novosađani i Vojvođani.

Onaj ko tako lako priča da Vojvodinu krade neki Velja priča gluposti, jer nije lako tek tako oteti pare. Sve se radi po propisima i zakonima Srbije koje donosi Skupština Srbije koju biraju građani.

Reagujem jer su to opasne stvari a i ne mogu da otrpim vređanje građana ove zemlje.
ovim sam sve rekao.
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 02 sep 2012 17:49 od ranko su ns.
Tema je zaključana.
Zahvalnici: Nicisy1

Odg: Politika! 02 sep 2012 20:03 #271

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5907
  • Primljenih Zahvalnica: 9027
znači mukyz ako nixivoje dođe na vlast nećeš moći glasati :ohno:
znači neka Gajić ulaže milione u razvoj Novog Sada i u Holidej in čijoj gradnji se radujemo ali Gajo ti si građanin drugog reda jer si došo u Vojvodinu posle 1989 godine, a i nisi Vojvođanin. I nemaš pravo glasa. :ohno:
A i ružan si :naughty:
Ali zato ličanin Čanak može glasat jer je lep i došo je odavno u Vojvodinu iz Hrvatske. :nuts:
A ja i nixivoje ne možemo glasati o Novom Sadu jer smo došli sa sela u grad i nemamo pravo glasa.

Najjači Vojvođanski političar autonomaš je iz Hrvatske, ali nema veze on je vojvođanin u srcu, dobro ličanski vojvođanin.

E svašta ću još ovde pročitati
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 02 sep 2012 21:46 #272

  • Pripadnik
  • Pripadnik's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 716
ranko, nixivoje je mlad čovek pa nije čudo da tako burno reaguje.
Proćiće on kroz mnogo faza dok ne izgradi neki realan stav... to je potpuno normalno.
A što se tiče demokratije, teško da je to ono za čega se ovde obično misli da jeste... Mora da se zna šta je dobro a šta je loše u jednoj ozbiljnoj državi i dok se to ne bude znalo imaćemo privid odnosno našu verziju demokratije koja podrazumeva da svako može kako misli da treba...
Velja je simbol onoga što ja vidim kao loše kod našeg naroda i ta njegova politika "laktanja" nikome neće doneti ništa osim možda njemu.

P.S. Nixivoje nemoj da se ljutiš krajnje dobronamerno pišem... nisi ti puno pogrešio ali stvari se moraju posmatrati i zaključci donositi mnogo dublje... lako je površno osuđivati.
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 02 sep 2012 22:41 #273

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3503
  • Primljenih Zahvalnica: 2253
ranko su ns napisao/la:
Najveći NS investitori su došli u Vojvodinu posle 89 (Matijević, Gajić itd) i oni ne bi trebali da glasaju.
Po meni je jedan od najvecih problema sto Bosanci i Crnogorci drze ogroman broj preduzeca u gradu. Imam nekoliko poznanika kojima ne daju da napreduju u firmama, jer je rodbina zauzela vodeca mesta, a i bome i dosta nizih. Nemam nista protiv njih kao ljudi, ali imam nesto protiv njihovog nepotizma i etike. Mada, kakva nam je drzava, takvi su i ljudi. Nije ni sva krivica na njima.

Naravno, ti ljudi zive ovde i treba im dati da glasaju. Ne podrzavam nikakvo uvodjenje gradjanstva drugog reda. Nismo fasisti.
ranko su ns napisao/la:
isto tako mnogi u Vojvodini kukaju i to sa pravom da ih NS guši i da sve pare idu u NS. Pitajte Štorma šta misli o tom pitanju. Da li treba SU da se odvoji od Vojvodine.
NS je generalno mala riba u odnosu na Beograd. I to mnogo mala. Ali argument ti stoji. Novi Sad se pretvara u mali Beograd, i to se mora spreciti decentralizacijom.
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 03 sep 2012 08:26 #274

  • Pripadnik
  • Pripadnik's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 716
Po meni je jedan od najvecih problema sto Bosanci i Crnogorci drze ogroman broj preduzeca u gradu. Imam nekoliko poznanika kojima ne daju da napreduju u firmama, jer je rodbina zauzela vodeca mesta, a i bome i dosta nizih. Nemam nista protiv njih kao ljudi, ali imam nesto protiv njihovog nepotizma i etike. Mada, kakva nam je drzava, takvi su i ljudi. Nije ni sva krivica na njima.
O tome i ja pričam i ne bi trebala da je u pitanju separacija na ove i one ali to realno jeste tako. Međutim meni smeta što se to ponašanje godinama tolerisalo odnosno postalo je prihvatljivo pa samim tim i normalno...
Znaš kako ja to objašnjavam, imao sam prilike da pola života provedem sa ljudima koji su došli iz Bosne odnosno delili smo dvorište pa sam vremenom stekao mišljenje o toj tematici.
Kada smo bili ozbiljna država, na određeni način podrazumevale su se neke stvari i imam utisak da su tada oni koji su dolazili vodili računa o tome da se uklope u sredinu u koju su došli. Stariji to nisu mogli ali su se trudili a mlađi su se skroz uspešno uklapali. Danas je međutim drugačije, usled nedostatka osnovnih civilizacijskih tekovina (ili šta već) ljudi koji su došli ne samo da nemaju nameru da se prilagode sredini nego iz nekog inata (ili mode) žele da budu najpametniji i da rade onako kako oni misle. Tu je problem država, nema nikakvih vrednosti samo se laktanje ceni i onda dolazi do toga da nema uklapanja u sredinu, društvo itd.
U Vojvodini je bar normalno da su svi došli od negde ali vremenom je, verovatno zbog krize i pre svega nedostatka moralnih vrednosti, normalno da se nigde ne uklapaš nego da si svoj.

Sa druge strane, taj šarolikost bi trebala da bude prednost u razvoju i dobra stvar, kada postoji sistem vrednosti.
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 03 sep 2012 09:05 #275

  • mukyz
  • mukyz's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • the grand master
  • Poruka: 1269
  • Primljenih Zahvalnica: 632
uf uf uf uf... malo covek ne gleda sta se pise i odjednom :storm:

Svako moze imati svoje misljenje i svoja ubedjenja, i znam da je svaki pripadnik ove drzave i najbolji predsednik i politicar i selektor i da bi svako sve to resio na nacin mnogo bolji nego onaj kojim se resava, ALI ako necije misljenje vredja ili diskriminise "one druge" molio bih ga da ga ne iznosi.

S' tim u vezi, da ne bi zakljucavali ovu temu, molio bih vas da pokusate nastaviti diskusiju na civilizovan nacin i bez ostrascivanja
NSBuild
Poslednja izmena: 03 sep 2012 09:06 od mukyz.
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 03 sep 2012 11:05 #276

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
Auuu jbt xaxax..
Procitao sam sva misljenja ali ono sto primecujem je da Ranko samo iznosi umm kako da kazem... kritikuje tudje stavovoe a ne iznosi svoje..
Takdoje mi delujes kao da volis sve po propisima da se radi itd itd itd .. pa moze da,ali u ovoj drzavi toga nema i ko god ceka na to moze oma da ...ne kazem...

Onaj ko tako lako priča da Vojvodinu krade neki Velja priča gluposti, jer nije lako tek tako oteti pare. Sve se radi po propisima i zakonima Srbije koje donosi Skupština Srbije koju biraju građani

pa nije ali nije fora u tome sto je neko oteo pare nego u tome sto nam nisu DATE pare ,a molim te nemoj samo o nasim zakonima please...

Nije porblem u Gajicu ili Matijevicu ..lako je ulagati pare negde kad ih imas ali pravo pitanje je ODAKLE njima te pare s obzirom da su heroji pa su izbegli? To je pravo pitanje kao i to da kako to da nema ni jedan starosedelac para da ulozi u nesto?
Na kraju krajeva Ranko recu ti nesto sto ti mozda nije poznato dosad.. ja radim negde gde da tako kazem imamo veze sa hotelom Park.. i njihov racun je bio blokiran 6 meseci .. i od jednom Vosa proda Mrdju i vid za 7 dana Park ponovo likvidan..
Sto se Gajica tice.. moj kolega je onomad rekao da bulevar centar ima problema sa parama dok se gradio da radnici nisu placeni pa su stali radovi i to dok je Gajic bio predsednik FK Vojvodina ,i dade on ostavku dodje opet ko drugi no Bata i kaze fali PARA u kasi!! Tad su prodata par igraca za vise miliona eura i gle od jednom rapidno se zavrsava zgrada bulevar centra ..pitam se bas odakle mu pare od jednom..
Zao mi je sto se takvim ljudima divis i smatras ih ulagacima u grad.
Ne ulazu oni u grad nego u SEBE i to UKRADENIM parama.
I onda dolazim do poente da verovatno starosedeoci nemaju da ulazu zato sto su vecinom posteni ljudi i tesko da ce nekom takvim radom moci da izgradi recimo jedan hotel.
Tj mozda ih i ima ali su nemaju poverenja u sistem i ne zele da rizikuju.

Vidim da si i svima nama poznatog Storma spomenuo :) Taj gari verovatno mrzi i samog sebe i kevu i caleta.. molim te da njega ne uzimas za bilo kakvo merilo bilo cega.

A postavicu i ovde pitanje a sta se to toliko gradi u NS na ustrb ostatka Vojvodine? Stambene zgrade? Hoteli? Sruseni mostovi u NATO bombardovanju? Stadion koji je tragi komedija?


Mozda je Nixi mlad ali ja nisam i pun mi je kufer da cekam vise na nekog ili na nesto
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 03 sep 2012 12:05 #277

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1364
  • Primljenih Zahvalnica: 2774
Ono što nije tačno je to da sve pare idu u Nopvi Sad. Da li ja treba da podsećam da u Subotici vlada investitore stimuliše stotinama evra po radnom mestu ako otvore tamo pogon ili fabriku? Niko Subotici nije kriv što im je lokalna vlast nesposobna i što ih upropaštava. Zemljište su pokupovali lokalni tajkuni i umesto da nude opštinsko zemljište kad dodju investitori oni im sugerišu da uzmu od privatnika i to skupo. I ovi se pokupe i odu. U Subotici su kolektor i pozorište i bazeni progutali para sa strane za koje u meri u kojoj bi neka mesta u Banatu procvetala da su te pare u njih uložene. Palićko jezero, potencijal nevidjenih razmera, je slučaj za sebe i sramota što ga nikad ne reše i ne naprave od njega atrakciju za skupljanje para kakvo ono i jeste. Tako da je Subotica u stvari veći žderač para, uludo bačenih, od Novog Sada. Dakle ta priča o Novom Sadu kao mestu gde se slivaju pare, što se davideti po tome kako se rasporedjuje fond za kapitalne investicije u Vojvodini, ne stoji. Ali stoji priča da su za sve krive lokalne vlasti koje ne rade u interesu svojih gradova, već po diktatu iz Beograda. Palma ima podršku u Jagodini jer radi u interesu Jagodine. Ko je bio skoro u Jagodini video je da je to jak mali gradić, ali napucan. On je svojim ljudima obezbedio sadržaje i mogućnosti koje im život čine kvalitetnijim i zato ga i podržavaju. Pavličić to nije radio, a ovi novi će to raditi još manje jer znamo ko su. I tu se priča ne završava, već agonija traje i ko zna dokle će trajati.
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 03 sep 2012 12:30 #278

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Ok ljudi malo me smarate sa ovom raspravom. Ja okacio slike sa gradilista a ono mrtvo. Ljudi, ovo je forum o Novosadskim gradilistima, iskulirajte! :troll:
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 03 sep 2012 12:34 #279

  • Pripadnik
  • Pripadnik's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 716
U pravu si, nije ova tema za pisanje dugo bi trajalo ber meni ja ne mogu da se "izrazim" preko tastature... :lol:

Over and out.
Tema je zaključana.

Odg: Politika! 03 sep 2012 13:05 #280

  • Steve McQueen
  • Steve McQueen's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Vintage race cars
  • Poruka: 862
  • Primljenih Zahvalnica: 330
Otis Driftwood napisao/la:
Ok ljudi malo me smarate sa ovom raspravom.


Ne smaraju nego drame... ;)
Nixivoje je mozda malo preterao ali to nije razlog da se odmah ide u patetiku :suicide:


Stvar je u tome sto je ovo politicki veoma interesantan period za ovaj grad, pokrajnu, drzavu i treba da postoji ovakva tema.
Slobodni Zidar
Tema je zaključana.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru