Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Barsko pozicioniranje :)

Barsko pozicioniranje :) 02 feb 2016 11:13 #1

  • eternista
  • eternista's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 5
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Pozdrav sugrađani i svi ostali koji uživate u svraćanju na nsbuild.rs forum! Potrebna mi je vaša pomoć, pa sad, koliko ste u mogućnosti - svaka vaša reč, savet i/ili sugestija su dobrodošli! Iskreno, ne mogu da zamislim bolje mesto za da pitam to što želim! :)

Elem, u planu je otvaranje prvog Irish-American bar-a u Novom Sadu. Otvaranje je planirano za jesen 2016. godine. Za one koji ne znaju, to je klasičan američki bar sa uticajem irskog folklora. Možda bi najbolja definicija tome bila analogija ka prosečnom lokalu u Bostonu, savezna država Masačusets, SAD. Šta to podrazumeva? Pa, ukratko, mnogo dobrog piva. Velik prostor, najveći i najširi šank u gradu, klasičan brodski pod, pravom kožom tapacirani polukružni separei i booth-ovi, piva poput Valjevskog i Jagodinskog (i drugih domaćih) da budu okosnica ponude umesto Jelena ili Lava, širok asortiman stranih i domaćih craft piva i kvalitetne žestine, muzika koja je tek dovoljno glasna da je registruješ, a opet dovoljno tiha da se može čuti sagovornik. Mesto na koje planski svraćaš, ideš sa prijateljima, upoznaješ druga sa koleginicom s posla, piješ određena piva iz drvenih krigli, bourbon shot-ove, jelly shot-ove, opališ partiju karata, i ponekad učestvuješ u raznim interaktvnim sadržajima. Gde točeno pivo piješ u čaši od 0.25, 0.33, 0.4, 0.5 ili 1L. Ili ako želiš, to može biti i pinta. ;) Uh... valjda sam otprilike dočarao kakvo će mesto biti taj bar. Ako što god ikoga zanima, slobodno neka pita (u smislu da bi taj isti onda mogao što preciznije meni da odgovori :))

A sada da vas pitam, dragi sugrađani, imate li ideju gde bi u Novom Sadu čučnuo jedan takav bar? Predlog lokacije, dela grada, šta god vam padne na pamet. Slika, Google map pozicija, ime ulice, opis... šta god. Jedini uslov je da lokal bude površine 120 kvm i više. Preronio sam grad, ali i dalje nemam ni najmanju ideju o potencijalnoj lokaciji. Svaka pomoć je dobrodošla i neprocenjiva mi je. Hvala na strpljenju, svako dobro i jedva čekam da pročitam neke komentare! :)
Poslednja izmena: 02 feb 2016 11:14 od eternista. Razlog: slovna greška
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Light

Barsko pozicioniranje :) 02 feb 2016 11:57 #2

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3503
  • Primljenih Zahvalnica: 2253
Dobrodosao na forum :)

Pa vidi ako ce kao sto kazes biti neko mesto gde ce se ljudi nalaziti da bi pricali, popili dobro pivo i zanimali se, ne mora biti automatski u centru. Ako je interesatan bar, ljudi ce svakako dolaziti i van centra (bar je to neko moje vidjenje). Svidja mi se sto ce biti craft piva, pogotovo stranih. Tako nesto nema na puno mesta u gradu, a uvek moze da se mnogo prosiri ponuda.

Inace ako te interesuju drvene krigle, prave momci iz Green Shield radionice. Malo su skupe, ali ako ti je bitan kvalitet, mislim da boljih nema. Mogu da naprave bukvalno sta god hoces.

www.facebook.com/GreenShieldWorkshop/?fref=ts

Sto se tice lokacije, mislim da bi bilo ok negde u tipa Mise Dimitrijevica (blizu Brace Ribnikar), ako nadjes lokal, ili u samoj ulici Brace Ribnikar. Dosta je gusto naseljeno, a nije daleko od centra. Eventualno u Danila Kisa ili tako negde. Mislim da su to idealne lokacije.

Recimo Galens ima lokal u Danila Kisa trenutno. 110 kvadrata, ali prosiriv na 260. Ali ne znam da li izdaju ili prodaju.

www.galens.rs/lokal-na-grbavici-novi-sad

Pitanje: Hoce li moci da se nesto pojede u baru? :)

Inace, jako mi se svidja ideja i verovatno cu ti prvi uleteti u bar, cim se otvori :)
Poslednja izmena: 02 feb 2016 12:31 od Yokai.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: eternista

Barsko pozicioniranje :) 02 feb 2016 13:06 #3

  • eternista
  • eternista's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 5
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Pre svega, moram da se izvinim svima, jer se nisam ni predstavio. Zovem se Nebojša i sa Telepa sam. :P Iskreno, toliko se dugo, godinama već, motam ovim forumima, da sam se na momenat prevario da i vi znate za mene, kao što ja znam vas preko sjajnih postova koje pravite. Međutim, iako registrovan više od 3 godine, danas sam konačno i postovao po prvi put. Eto. :)

@SSJ5

Odakle da krenem? Aj prvo da se zahvalim na mišljenju, lokacijskim predlozima i naravno na kontaktu momaka iz Green Shield radionice! Znao sam da se neću pokajati što sam pitao to što jesam, pa sve i da ovo bude jedini odgovor. ;) Što se tiče predloženih lokacija, jesam razmišljao o tim ulicama, ali nikada podrobnije u smislu da sam obišao onako temeljno ili planski tražio po oglasima... will check that out! Ne mogu doduše i dalje da presečem da li mi zbog sveukupnog ambijenta znači to da lokal bude deo neke starogradnje, ili da se usudim i uzmem lokal koji deo neke giter blok/demit fasada gradnje... nisam pametan.

Što se hrane tiče, da, u planu je i moći će nešto da se pojede, ali zbog svega što nosi priprema kvalitetne hrane, ipak će da sačeka dok ne prođe neki period uhodavanja. :mrgreen:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Barsko pozicioniranje :) 02 feb 2016 14:05 #4

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5907
  • Primljenih Zahvalnica: 9027
ovo za danila kiša je odlična ideja iz razloga što je blizu mene :D

A koja će muzika biti?
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Yokai, eternista

Barsko pozicioniranje :) 02 feb 2016 14:08 #5

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
Mislim da će to biti mesto odličnog provoda, iz tvojih opisa smatram da će to izgledati ovako nekako







Odlična je ta ideja sa kartama, pravi teksaški stil :D bez toga mi cela slika deluje prazno. Mogli bismo nekad tu i skup da organizujemo uz par tura puva i dobre partije tablića, remija ili još bolje pokera :cheers: Konobarice bi mogle da budu u stilu pravih Pin up devojaka





Nadam se da ne fantaziram previše :P takvo mesto bi bilo pravo osveženje od većine standardnih "cool" kafića u gradu.
Poslednja izmena: 02 feb 2016 14:10 od Novajlija.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Cookie, sandman, eternista, Light

Barsko pozicioniranje :) 02 feb 2016 14:41 #6

  • eternista
  • eternista's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 5
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Muzika... uh. Cilj je najkvalitetniji mogući zvuk jer je burazer u tom poslu, a obojica smo takvi da tu ne pravimo kompromis. Hajde da probam da odgovorim... najprecizniji što mogu biti u odgovoru, jeste da kažem rock iz '80ih i '90ih. Svakako će to biti neka okosnica. Ništa agresivno što samo određen broj ljudi može da sluša, a opet nije mi cilj ni da svako može da prepozna svaku pesmu. Nije cilj odbiti te 'manje' grupe gostiju jer mi je cilj da udovoljim većini. Nipošto. Svi su gosti i prema svima jednako. Jer to, da se udavim u pokušaju udovoljavanja većini, to sam sebi obećao da mi se neće dogoditi. Svakako, iako odem ponekad u kafanu, narodnjaka i zabavnjaka tamo biti - neće. To je ustvari jedina stvar koju mogu da garantujem. :D Zaista smo tamo zamislili neku kvalitetnu muziku i zvuk, ali ponajviše kao suplement provodu i ljudskoj interakciji. Tipa da je čuješ i registruješ samo u meri da ti poboljšava atmosferu i opušta te... nikako da si došao striktno zbog slušanja određene vrste muzike ili da ne daj bože ne možeš da pričaš od iste.

Hvala na slikama, daaaaa, na dobrom si tragu novajlija. Generalno je tako nešto zamišljeno. S tim što od brodskog poda ne odustajem. :P Pravo drvo, prava koža, i da se ništa ne 'sija'. Barske stolice su trenutno malo rebus... jer hoću da se uklope u ambijent, ali moraju biti podesive u smislu visine držača za noge - nisu svi ljudi iste visine i dužine nogu. Ne mogu puno da obećam, a ni previše da otkrijem, ali ono što mogu jeste da se zakunem da ću ispraviti sve nedostatke u ovoj vrsti ugostiteljstva, a na koje sam nailazio tokom godina kao gost. Evo da kažem samo da neće biti potrebe za 'lovom' na konobara i zaludnim mahanjem ne bi li te primetio i poslužio. :)

Pin up je sjajna fantazija, ali mislim da ćemo za početak ipak bez toga. :D :D

p.s. Možda za tematsko veče. Ustvari definitivno!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Novajlija

Barsko pozicioniranje :) 02 feb 2016 16:51 #7

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5907
  • Primljenih Zahvalnica: 9027
bio sam u jednom sličnom, meni se nogo svideo mada se na slikama slabo vidi slikano sa nekim tabletom. inače je između NYC i Bostona ali van grada




KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Light

Barsko pozicioniranje :) 02 feb 2016 17:09 #8

  • TurboMaximus
  • TurboMaximus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2658
  • Primljenih Zahvalnica: 3036
eternista napisao/la:
Muzika... uh. Cilj je najkvalitetniji mogući zvuk jer je burazer u tom poslu, a obojica smo takvi da tu ne pravimo kompromis. Hajde da probam da odgovorim... najprecizniji što mogu biti u odgovoru, jeste da kažem rock iz '80ih i '90ih. Svakako će to biti neka okosnica. Ništa agresivno što samo određen broj ljudi može da sluša, a opet nije mi cilj ni da svako može da prepozna svaku pesmu. Nije cilj odbiti te 'manje' grupe gostiju jer mi je cilj da udovoljim većini. Nipošto. Svi su gosti i prema svima jednako. Jer to, da se udavim u pokušaju udovoljavanja većini, to sam sebi obećao da mi se neće dogoditi. Svakako, iako odem ponekad u kafanu, narodnjaka i zabavnjaka tamo biti - neće. To je ustvari jedina stvar koju mogu da garantujem. :D Zaista smo tamo zamislili neku kvalitetnu muziku i zvuk, ali ponajviše kao suplement provodu i ljudskoj interakciji. Tipa da je čuješ i registruješ samo u meri da ti poboljšava atmosferu i opušta te... nikako da si došao striktno zbog slušanja određene vrste muzike ili da ne daj bože ne možeš da pričaš od iste.

Hvala na slikama, daaaaa, na dobrom si tragu novajlija. Generalno je tako nešto zamišljeno. S tim što od brodskog poda ne odustajem. :P Pravo drvo, prava koža, i da se ništa ne 'sija'. Barske stolice su trenutno malo rebus... jer hoću da se uklope u ambijent, ali moraju biti podesive u smislu visine držača za noge - nisu svi ljudi iste visine i dužine nogu. Ne mogu puno da obećam, a ni previše da otkrijem, ali ono što mogu jeste da se zakunem da ću ispraviti sve nedostatke u ovoj vrsti ugostiteljstva, a na koje sam nailazio tokom godina kao gost. Evo da kažem samo da neće biti potrebe za 'lovom' na konobara i zaludnim mahanjem ne bi li te primetio i poslužio. :)

Pin up je sjajna fantazija, ali mislim da ćemo za početak ipak bez toga. :D :D

p.s. Možda za tematsko veče. Ustvari definitivno!

Samo nemoj zvučnike stavljati u ćoškove.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Barsko pozicioniranje :) 02 feb 2016 17:57 #9

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3503
  • Primljenih Zahvalnica: 2253
eternista napisao/la:
Pre svega, moram da se izvinim svima, jer se nisam ni predstavio. Zovem se Nebojša i sa Telepa sam. :P Iskreno, toliko se dugo, godinama već, motam ovim forumima, da sam se na momenat prevario da i vi znate za mene, kao što ja znam vas preko sjajnih postova koje pravite. Međutim, iako registrovan više od 3 godine, danas sam konačno i postovao po prvi put. Eto. :)

@SSJ5

Odakle da krenem? Aj prvo da se zahvalim na mišljenju, lokacijskim predlozima i naravno na kontaktu momaka iz Green Shield radionice! Znao sam da se neću pokajati što sam pitao to što jesam, pa sve i da ovo bude jedini odgovor. ;) Što se tiče predloženih lokacija, jesam razmišljao o tim ulicama, ali nikada podrobnije u smislu da sam obišao onako temeljno ili planski tražio po oglasima... will check that out! Ne mogu doduše i dalje da presečem da li mi zbog sveukupnog ambijenta znači to da lokal bude deo neke starogradnje, ili da se usudim i uzmem lokal koji deo neke giter blok/demit fasada gradnje... nisam pametan.

Što se hrane tiče, da, u planu je i moći će nešto da se pojede, ali zbog svega što nosi priprema kvalitetne hrane, ipak će da sačeka dok ne prođe neki period uhodavanja. :mrgreen:
Super :) Onda ti je jos jedna od lokacija eventualno Kej ili Mihajla Pupina kod Keja. Mada tamo nema puno slobodnih lokala, a i mislim da je mozda bolja lokacija ovde na Grbavici. Ali generalno mozes srediti i te novije zgrade da lice na nesto :) Svidja mi se sto muzika nije u prvom planu.

Inace evo da iskoristim priliku da predlozim neka piva za lokal :)

Sve iz Wychwood brewery pivare. Odlicna piva sve do jednog :)

Hobgoblin, Goliath, King Goblin, Imperial Red i Black Wych.

Ostali - Blue Moon (Blue Moon, jelte), Dragon's Milk (New Holland Brewing), Black Wolf Tundra (Black Wolf), Batemans Black Pepper Ale (Bateman)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Barsko pozicioniranje :) 05 feb 2016 09:56 #10

  • eternista
  • eternista's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 5
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Ljudi, vidim da sam na tragu nečem sa ovim konceptom, i zaista sam presrećan što je tako. Ovaj forum i ljude koji se zateknu ovde smatram najreprezentativnijim uzorkom, a kada je mišljenje prosečnog novosađanina u pitanju. Tako da, iako je svega nekolicina vas komentarisala, mislim da sam čuo sve što sam hteo. S tim što, i dalje nemamo lokaciju. :D :D :D
Doduše možda imam potencijalnu lokaciju... kako vam zvuči suterenski prostor (oko metar visine iznad nivoa tla, ima prozore na ulicu)? Centar grada, ulaz je s ulice, ne iz pasaža. Svodovska tavanica na 4 metra visine. Sama kuća u kojoj se nalazi je bar vek stara i mnogo je lepa. Renovirao bih fasadu, i grad bi mi pomogao (ne pričam napamet :))
Nije isforsirano da bude centar, samo se nametnulo... šta kažete?

@SSJ5

Upoznat sam sa dotičnim pivom/pivima. :) :) Naravno, ako imaš još ideja - keep 'em comming. ;)



Ne stižem nikako da odem do M. Pupina... a pre neki dan sam uhvatio sebe da ne znam šta je to tu, što sam zaokružio, jel. Verujem da neko zna?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Barsko pozicioniranje :) 05 feb 2016 10:02 #11

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3419
  • Primljenih Zahvalnica: 9047
Studentska menza.

Puna podrska od mene, moram procitati sta su kolege napisale pa da dopunim...
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Barsko pozicioniranje :) 05 feb 2016 10:34 #12

  • eternista
  • eternista's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 5
  • Primljenih Zahvalnica: 2
mrnjavi napisao/la:
Studentska menza.

Puna podrska od mene, moram procitati sta su kolege napisale pa da dopunim...

Studentska menza, ha? Ko, gde, šta? Mislim, deluje ogromno... možda bi se moglo podetiti to? :) Koga da pitam za to? :silly:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Barsko pozicioniranje :) 05 feb 2016 10:49 #13

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3419
  • Primljenih Zahvalnica: 9047
Izvoli

Posto ima i full opremljenu kuhinju, pocni da trazis i recepte za burgere
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Barsko pozicioniranje :) 05 feb 2016 11:34 #14

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3503
  • Primljenih Zahvalnica: 2253
Pogledaj i neke od ovih lokacija.

Bivsi kineski zmaj:
i.imgur.com/2ssDRd5.jpg


Cini mi se prazno
i.imgur.com/02QkFVM.jpg

Obe su na Keju. Ne znam dal' su defintivino prazne, ali mozda vredi pogledati.

Inace ako se moze dobiti ta lokacija u Mihajla Pupina (gde je studentska menza) defnitivno preporucujem to. Lep bulevar, park preko puta. Ma di ces bolje.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Barsko pozicioniranje :) 05 feb 2016 12:32 #15

  • Light
  • Light's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 162
  • Primljenih Zahvalnica: 307
Odlična ideja eternista! :clapping:
Ako je ostvariš biće to pun pogodak. Kao sigurni budući gost voleo bih da ti dam par predloga.
Bitan ti je pristup velikom parkingu, ali takođe i da nisi baš u stambenoj zoni pa da imaš problema sa komšijama i policijom. Zato ti je preporuka da nađeš mesto na proverenim lokacijama kej(bivši kinski zmaj), centar, kineska četvrt i Spens (stadion). Tu bi bio samo još jedan lokal u nizu koji pravi buku i ne bi imao problema. Mislim da bi najbolje bilo nešto kod trga republike (kod riblje), jer verujem da će taj kraj u narednim godinama da procveta. Takođe ta menza kod Dunavskog parka(ali mislim da ćeš nju teško dobiti, jer još radi i studenti se tu hrane). Meni nije jasno kako niko ovaj prostor nije uzeo pod zakup? Tu svašta može da se napravi samo treba ozbiljan keš.
Mislim da ti Grbavica nije dobar izbor, pošto će ti lokal biti velik, a tu je lutrija naći parking i već si sebi oduzeo dobar deo mušterija. Da ne spominjem probleme sa žalbama za buku. Naselje, Detelinara i ostali delovi su ti po novosadskom mentalitetu "daleko" tako da to nemoj ni gledati.
Mislim da će i gradić ispod tvrđave biti odlična lokacija. Samo što ko zna kad će se taj prijekat odraditi. To će biti puno restorana i kafića, buduća novosadska skadarlija, ali tu nema šta da traže "obični" ljudi. Tu će biti uključene ozbiljne pare i "mali igrači" neće moći ni da priđu.
Sve u svemu. Jedva čekam da posetim budući pab! :cheers:
"Politicians, ugly buildings, and whores all get respectable if they last long enough!" - Noah Cross, Chinatown (1974)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Barsko pozicioniranje :) 05 feb 2016 12:36 #16

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8393
  • Primljenih Zahvalnica: 35778
Par ideja za pivo, sva su industrijska.
ovo je iz Heinekena

ove ne znam ko sad drži


Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Light

Barsko pozicioniranje :) 05 feb 2016 13:23 #17

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3503
  • Primljenih Zahvalnica: 2253
Light napisao/la:
Odlična ideja eternista! :clapping:
Ako je ostvariš biće to pun pogodak. Kao sigurni budući gost voleo bih da ti dam par predloga.
Bitan ti je pristup velikom parkingu, ali takođe i da nisi baš u stambenoj zoni pa da imaš problema sa komšijama i policijom. Zato ti je preporuka da nađeš mesto na proverenim lokacijama kej(bivši kinski zmaj), centar, kineska četvrt i Spens (stadion). Tu bi bio samo još jedan lokal u nizu koji pravi buku i ne bi imao problema. Mislim da bi najbolje bilo nešto kod trga republike (kod riblje), jer verujem da će taj kraj u narednim godinama da procveta. Takođe ta menza kod Dunavskog parka(ali mislim da ćeš nju teško dobiti, jer još radi i studenti se tu hrane). Meni nije jasno kako niko ovaj prostor nije uzeo pod zakup? Tu svašta može da se napravi samo treba ozbiljan keš.
Mislim da ti Grbavica nije dobar izbor, pošto će ti lokal biti velik, a tu je lutrija naći parking i već si sebi oduzeo dobar deo mušterija. Da ne spominjem probleme sa žalbama za buku. Naselje, Detelinara i ostali delovi su ti po novosadskom mentalitetu "daleko" tako da to nemoj ni gledati.
Mislim da će i gradić ispod tvrđave biti odlična lokacija. Samo što ko zna kad će se taj prijekat odraditi. To će biti puno restorana i kafića, buduća novosadska skadarlija, ali tu nema šta da traže "obični" ljudi. Tu će biti uključene ozbiljne pare i "mali igrači" neće moći ni da priđu.
Sve u svemu. Jedva čekam da posetim budući pab! :cheers:
Prednost Grbavice je visoka zgusnutost stanovnistva, tako da mislim da je tu parking manji problem nego sto bi inace bio, barem sto se tice ovakvog bara :)

Mada svakako mi se najvise svidjaju lokacije u Mihajla Pupina i na Keju.
Poslednja izmena: 24 jun 2016 19:32 od Yokai.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Barsko pozicioniranje :) 05 feb 2016 21:09 #18

  • Duja
  • Duja's Avatar
  • Na mreži
  • Arhitekta
  • Poruka: 898
  • Primljenih Zahvalnica: 1774
eternista napisao/la:
Ovaj forum i ljude koji se zateknu ovde smatram najreprezentativnijim uzorkom, a kada je mišljenje prosečnog novosađanina u pitanju.

Nemo' da vređaš, ovde se skupljaju samo natprosečni. ;)

Oprostićemo ti tako što ćeš častiti pivom kad otvoriš. :cheers: (A tek kad ti se posle navadimo, ima da se kaješ što si nas uopšte pitao. :suicide: )
Svaki dobar projekat može da se oskrnavi pri izvođenju.
Nijedan loš projekat ne može da popravi pri izvođenju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Barsko pozicioniranje :) 06 feb 2016 09:20 #19

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3419
  • Primljenih Zahvalnica: 9047
+1
Sindrom Pandorine kutije


Sent from my HTC Desire 300 using Tapatalk
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Barsko pozicioniranje :) 24 jun 2016 19:33 #20

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3503
  • Primljenih Zahvalnica: 2253
Ne znam zasto, ali pade mi na pamet da pitam kako napreduju pripreme za bar, ako je eternista jos uvek na forumu?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru