Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Idealna lokacija u NS? :)

Idealna lokacija u NS? :) 10 nov 2013 21:19 #1

  • Alibunar
  • Alibunar's Avatar
  • Na mreži
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 254
  • Primljenih Zahvalnica: 190
Odmah da se izvinim moderatorima,ako ne moze da se tek tako otvara tema,ili ako nije na pravom mestu..

Mozda za 2-3godine menjam trenutni stan pa sad mastam o toj nekoj idealnoj lokaciji pa bi voleo da vidim kako drugi razmisljaju po ovom pitanju :)
-Trenutno su mi za oko zapale:Maksima Gorkog(naravno deo kod keja,ne ka bulevaru),Stevana Musica,Milice Stojadinovic Srpkinje,Veljka Pereovica-Vladislava Kacanskog..skromno :rock:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Idealna lokacija u NS? :) 10 nov 2013 23:05 #2

  • mukyz
  • mukyz's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • the grand master
  • Poruka: 1269
  • Primljenih Zahvalnica: 632
Sve zavisi od nacina zivota, blizine posla, dece ako ih ima i njihovog broja(blizina skole/vrtica), dostupnost parking mesta, budzeta itd itd...
Sad kad sam sve to rekao meni je nekako Radnicka ulica simpaticna
NSBuild
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Idealna lokacija u NS? :) 10 nov 2013 23:47 #3

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4220
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Ceo Liman 2. :yes:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Idealna lokacija u NS? :) 11 nov 2013 02:34 #4

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
moj glas ide Radnickoj

a dobre su i

Strazilovska, A Cesarca, Petra Drapsina, i uopste Stari Grad
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Idealna lokacija u NS? :) 11 nov 2013 07:25 #5

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
Ako hocete idealnu lokaciju za stanovanje,onda moj glas ide za Vojvode Misica i Sonje Marinkovic,eventualno Radnicka.Strazilovska i Petra Drapsina-nikako!Razlog je buka u Strazilovskoj i tunel ulica u Petra Drapsina bez ikakvog zelenila.Ok je sto su obe centar i to je plus,ali ove dve sto sam nabrojao daleko odskacu od svih.E sad ko ne pati od toga da bude u centru,ima jako lepih ulica na staroj i novoj detelinari,novom naselju pogotovo
Poslednja izmena: 11 nov 2013 07:28 od djaso.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Idealna lokacija u NS? :) 11 nov 2013 11:11 #6

  • Alibunar
  • Alibunar's Avatar
  • Na mreži
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 254
  • Primljenih Zahvalnica: 190
Ukratko moja prica je da se zaposljavam za stalno,stariji brat uveliko radi kao programer i verovatno bi krenuli da zivimo van ovog stana gde zivimo trenutno sa roditeljima koji je poprilicno velik pa bi roditelji presli u garsonjeru koju smo nasledili.Trenutno je stan od 90kvadrata u Bul.Jovana Ducica,3kule..on ispunjava bas sve uslove sto se tice rasporeda soba,skola,vrtici,parking,miran kraj,ali jednostavno obojica smo zagrzli za liman/stari grad,a jos u prvom postu sam napisao da mastam o tome,jer ne verujem da cemo dobiti pristojnu cenu za ovaj..pa ce jedan od nas u ovom trenutnom ostati :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Idealna lokacija u NS? :) 11 nov 2013 12:02 #7

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
Zanimljiva tema, po meni je najidealnije one ulicice iza Cara Dusana ,jer je neverovatno mirno ,a opet ako tamo kupujes ,mozes kupiti i stan i kucu,a sa druge strane fakticki si u sirem centru.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Idealna lokacija u NS? :) 11 nov 2013 12:31 #8

  • dragvorl
  • dragvorl's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 96
  • Primljenih Zahvalnica: 96
+1
Odlicna lokacija, iz licnog iskustva, jedina bolja, po meni, ali vise za kucu i vise utopija je ovaj deo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Idealna lokacija u NS? :) 11 nov 2013 13:25 #9

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Djordja Breslina definitivno, i Rudjera Boskovica :) (za kucu)

Za stan, kej sa pogledom na Dunav (jedina mana kada je nizak vodostaj ocekuj smrad), Vojvode Misica i Radnicka ulica
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Idealna lokacija u NS? :) 11 nov 2013 14:30 #10

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Moj glas ide za ulicu Antona Cehova. Jedna od najlepsih ulica u gradu. Nedavno je zavrsena zgrada u toj ulici. Prilicno dobrog kvaliteta.
Poslednja izmena: 11 nov 2013 14:31 od Yokai.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Idealna lokacija u NS? :) 11 nov 2013 20:17 #11

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4869
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
I ja sam razmišljao o toj temi.
Za mene je najviše bio prihvatljiv ceo pojas od Fruškogorske ulice, niz Dunav do 4 kule na Podbari, pa po nekih 300-400 metara od obale.
Takođe su mi bili prihvatljivi delovi Limana na Bulevaru Despota Stefana dok mi Narodnog Fronta već ne prija. Al' ima nekih lepih momenata u prizemnim dvorišnim stanovima unutar limanskih blokova i na Limanima III i IV.
Ne bih se bunio ni za neke pozicije na Podbari, delovima Grbavice, kraju oko Futoškog parka i čak blokovima kod Železničke stanice, uglavnom zavučenim dalje od glavnih saobraćajnica.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Idealna lokacija u NS? :) 11 nov 2013 21:50 #12

  • romanempire
  • romanempire's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 792
  • Primljenih Zahvalnica: 2355
Po meni najbolje su lokacije na Adamovićevom naselju i Sajmištu,nije skoro ni bitna ulica,mirno je,nema buke,a blizu je centar grada.
Varosi ima, sto da gresim dusu
boljih i lepsih al' samo jedna je
shvacas varos u koju se vracas.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Idealna lokacija u NS? :) 12 nov 2013 00:15 #13

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
dragvorl napisao/la:
+1
Odlicna lokacija, iz licnog iskustva, jedina bolja, po meni, ali vise za kucu i vise utopija je ovaj deo.

Taj deo mi je ok, tamo iza u Takovskoj je super
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Idealna lokacija u NS? :) 18 feb 2014 18:02 #14

  • dragvorl
  • dragvorl's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 96
  • Primljenih Zahvalnica: 96
Vidim da je planom predvidjena gradnja skole na kraju Servo Mihalja. Ako bude tako unistice duh te ulice+jos ako probiju na bulevar izlaz. :ohno:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: kasko

Idealna lokacija u NS? :) 20 feb 2014 01:22 #15

  • vicakur
  • vicakur's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 207
  • Primljenih Zahvalnica: 82
djaso napisao/la:
Ako hocete idealnu lokaciju za stanovanje,onda moj glas ide za Vojvode Misica i Sonje Marinkovic,eventualno Radnicka.Strazilovska i Petra Drapsina-nikako!Razlog je buka u Strazilovskoj i tunel ulica u Petra Drapsina bez ikakvog zelenila.Ok je sto su obe centar i to je plus,ali ove dve sto sam nabrojao daleko odskacu od svih.E sad ko ne pati od toga da bude u centru,ima jako lepih ulica na staroj i novoj detelinari,novom naselju pogotovo

Ti djaso izgleda nisi bio odavno u P. Drapsina. Zasadjeno je mnogo novih stabala sa obe strane ulice i sada je ona definitivno odbranila naziv statusne ulice. Pozoriste, centar, posta itd sve na 100 m, a opet je jedna od najmirnijih ulica u gradu. Posebno je dobar deo od skretanja u V.Pelagica pa prema posti. A Vojvode Misica je nesto posebno i za stanovanje je sigurno jedna od najlepsih ulica u Evropi. Svidja mi se i deo oko sajma,. Bilo bi super kada bi tu dozvolili neki ultramoderan soliter sto je sada trend u svetu. Taj deo moze da proguta tako nesto.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Idealna lokacija u NS? :) 20 feb 2014 11:31 #16

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Za mene ne postoji ni jedna lokacija u gradu koja ispunjava sve uslove: neprometnost, blizina sadrzaja za rekreaciju i slobodno vreme (Dunav, tereni, priroda), lak dostup brzim saobracajnicama i uredjenu i prijatnu okolinu objekata (parkinzi, trotoari) sem mozda Suncani Kej i delova Limana 2 i 4 zvuceno od Bulevara Despota Stefana.

Najbolja lokacija za kuce je Adamovicevo naselje: Olge Petrov i S. Mihalja sto ce se na zalost uskoro promeniti UNISTAVANJEM idile neprometnih, slepih ulica zavucenih od gradskse vreve a u sred grada...pa Ribnjak ili obrnuto kako ko voli.

Pored tri skole na 500m u krugu Adamovicevog, ne razumem potrebu za jos jednom na Bulevaru Evrope.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru