Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Krecenje i renoviranje stana

Krecenje i renoviranje stana 14 jun 2012 13:21 #1

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
Evo da otvorim i ovu temu, posto se moj stan trenutno kreci, pa bi bilo lepo da svi kace slike kada budu renovirali i krecili stanove da vidimo kako je to ispalo :D


Stan je bio u dve nijanse narndzaste, a sada treba da bude u dve nijanse ljubicaste, ono sto je bilo tamno bice i dalje tamno,a svetlo i dalje svetlo


Uzivajte












Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Krecenje i renoviranje stana 14 jun 2012 14:39 #2

  • Pripadnik
  • Pripadnik's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 716
Prvo, jel to sad ponovo španski zid ili se pegla pošto je španac onako prilično zahtevna jedna stvar ukoliko neko želi da to bude kako treba.
Drugo, ne znam kako si zamislio da ti kažemo, da li nam se sviđa boja ili promena ili... To je individualni osećaj a suština se dobije tek kada sve bude gotovo odnosno kada se postavi nameštaj i drugo.

Ja inače volim te neke priče o uređenju enterijera, stilovima,... nekako to dođe sa godinama, valjda. Ima li nekih enterijerista ovde uopšte?

P.S. Ja sam nedano krečio ali sam se odlučio za belu koja je inače najpogodnija, a sa druge strane i veoma zahtevna kada je u pitanju uređenje.




Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Krecenje i renoviranje stana 14 jun 2012 18:58 #3

  • Buck
  • Buck's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1127
  • Primljenih Zahvalnica: 2190
Pripadnik napisao/la:
Prvo, jel to sad ponovo španski zid ili se pegla pošto je španac onako prilično zahtevna jedna stvar ukoliko neko želi da to bude kako treba.
Drugo, ne znam kako si zamislio da ti kažemo, da li nam se sviđa boja ili promena ili... To je individualni osećaj a suština se dobije tek kada sve bude gotovo odnosno kada se postavi nameštaj i drugo.

Ja inače volim te neke priče o uređenju enterijera, stilovima,... nekako to dođe sa godinama, valjda. Ima li nekih enterijerista ovde uopšte?

P.S. Ja sam nedano krečio ali sam se odlučio za belu koja je inače najpogodnija, a sa druge strane i veoma zahtevna kada je u pitanju uređenje.

Radim u firmi koja se bavi završnim radovima u građevinarstvu (ili ti enterijerima, lepše zvuči :)), tako da sam manje više u tome. Lepo si rekao za individualni osećaj, u potpunosti se slažem, meni može da se dopadne nešto, drugom ne mora.
Ako nešto treba, slobodno priupitaj, i ti a i ostali... :cheers:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Krecenje i renoviranje stana 14 jun 2012 19:58 #4

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
Španac je vec bio, samo smo ga prekrecili, stavicu kasnije slike kad legne na namestaj i sve :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru