Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Rekonstrukcija Kornelija Stankovića

Rekonstrukcija Kornelija Stankovića 26 jun 2011 13:51 #1

  • hfusion
  • hfusion's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 47
  • Primljenih Zahvalnica: 54
Juče je počela rekonstrukcija ulice Kornelija Stankovića. Po planu, do 20. jula u dve faze treba da se rekonstruiše cela ulica, od raskrsnice sa Bulevarom Evrope do Rumenačke.


Novo skretanje sa Bulevara Evrope u Kornelija Stankovića.


Početak Kornelija Stankovića kod kružne raskrsnice.





Zatvorena veza između Veselina Masleše i Kornelija Stankovića.


Nedavno izgrađena stanica sedmice.









U ovoj fazi se rekonstruiše dovde, do Milenka Grčića. U sledećoj će odavde do Rumenačke.



Cela ulica je bila u katastrofalnom stanju. Ovo je samo jedan mali primer oštećenja koja su se godinama samo pogoršavala.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mukyz, Dukelander, Goxy, limanac

Odg: Rekonstrukcija Kornelija Stankovića 26 jun 2011 14:06 #2

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
hfusion napisao/la:
Cela ulica je bila u katastrofalnom stanju. Ovo je samo jedan mali primer oštećenja koja su se godinama samo pogoršavala.

super reportaža, danas sam bio tamo i video, ali ja niam nikad mislio da je ta ulica u katastrofalnom stanju, a barem jednom nedeljno sam prolazio. Ništa lošija od srugih ulica u NS.
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Rekonstrukcija Kornelija Stankovića 26 jun 2011 14:10 #3

  • hfusion
  • hfusion's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 47
  • Primljenih Zahvalnica: 54
ranko su ns napisao/la:
hfusion napisao/la:
Cela ulica je bila u katastrofalnom stanju. Ovo je samo jedan mali primer oštećenja koja su se godinama samo pogoršavala.

super reportaža, danas sam bio tamo i video, ali ja niam nikad mislio da je ta ulica u katastrofalnom stanju, a barem jednom nedeljno sam prolazio. Ništa lošija od srugih ulica u NS.

Što verovatno mnogo govori o opštem stanju ulica u gradu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Rekonstrukcija Kornelija Stankovića 26 jun 2011 14:39 #4

  • tonyk
  • tonyk's Avatar
  • Van mreže
  • Moderator
  • Poruka: 1016
  • Primljenih Zahvalnica: 894
jeste taj deo od bulevara do prvog semafora bio baš džombast.
kad imaš stari auto bolje se primeti :)

mada je tu uvek brdo šlepera, pa treba gledati u njih, a ne u rupe
zato je i stradao put, očigledno
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Rekonstrukcija Kornelija Stankovića 03 jul 2011 13:20 #5

  • hfusion
  • hfusion's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 47
  • Primljenih Zahvalnica: 54
Sedam dana kasnije.









Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Dukelander, limanac

Odg: Rekonstrukcija Kornelija Stankovića 14 jul 2011 23:59 #6

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Pri kraju popravka Kornelija Stankovića

Radovi na popravci kolovoza u Ulici Kornelija Stankovića teku planiranom dinamikom, saznajemo u Zavodu za uzgradnju grada. Za sada je završena rekonstrukcija dela ulice od Bulevara Evrope do Milenka Grčića. U drugoj fazi koja je još uvek u toku, vrši se popravka kolovoza na delu od Milenka Grčića do raskrsnice sa Rumenačkom ulicom. Iako je ranije najavljeno da je rok za završetak radova 20. jul, sada se očekuje da će oni biti završeni do 25. jula.

enovisad.rs/content/view/6405/110/lang,serbian/
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Rekonstrukcija Kornelija Stankovića 15 jul 2011 14:00 #7

  • hfusion
  • hfusion's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 47
  • Primljenih Zahvalnica: 54
Onu drugu deonicu inače uopšte ne rekonstruišu u celosti, već samo jednu stranu, onu koja vodi sa Detelinare ka Rumenačkoj.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Rekonstrukcija Kornelija Stankovića 15 jul 2011 18:02 #8

  • mukyz
  • mukyz's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • the grand master
  • Poruka: 1269
  • Primljenih Zahvalnica: 632
citav taj potez tranzita je u nezavidnom stanju. tu mozda cak ne bi bilo ni lose da uradili betonski put zbog obima teretnog saobracaja, a bas sam pre par dana imao prilike da se uverim da ti betonski putevi mogu da budu i prijatniji za voznju i da se uopste ne primeti razlika u odnosu na asfalt
NSBuild
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Rekonstrukcija Kornelija Stankovića 15 jul 2011 21:00 #9

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
mukyz napisao/la:
a bas sam pre par dana imao prilike da se uverim da ti betonski putevi mogu da budu i prijatniji za voznju i da se uopste ne primeti razlika u odnosu na asfalt

da ali ne u Srbiji.
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Rekonstrukcija Kornelija Stankovića 21 jul 2011 14:53 #10

  • hfusion
  • hfusion's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 47
  • Primljenih Zahvalnica: 54
Verovali ili ne, ova rekonstrukcija je završena u prvobitno najavljenom roku, 20. jula. Juče ujutru je već bila u potpunosti otvorena ulica. Imam još par slika rekonstrukcije drugog dela, a neko bi mogao da je uslika sada nakon završetka radova kako bismo kompletirali temu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Rekonstrukcija Kornelija Stankovića 21 jul 2011 19:30 #11

  • mukyz
  • mukyz's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • the grand master
  • Poruka: 1269
  • Primljenih Zahvalnica: 632
evo obisao danas radove, i iznenadio sam se kada sam video da su zamenili i gornji sloj asfalta sa jedne strane kornelija stankovica skroz do rumenacke ulice
























NSBuild
Poslednja izmena: 21 jul 2011 19:36 od mukyz.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Dukelander, Buck, limanac, hfusion

Odg: Rekonstrukcija Kornelija Stankovića 31 jul 2011 08:49 #12

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Kružni tok kod Kornelija Stankovića

Kružna raskrsnica na Bulevaru Evrope i ulice Kornelija Stankovića biće završena do sutra. Saobraćaj u tom delu grada ovih dana se odvijao otežano pošto je zabranjen prolaz automobilima iz svih pravaca prema raskrnici. Vozila se jednom trakom propuštaju samo u smeru ka Novom naselju. Tokom avgusta intenzivno će se raditi i na izgradnji dva bulevara.

Kolovozna rekonstrukcija kružne raskrsnice na uglu Bulevara Evrope i ulice Kornelija Stankovića doprineće boljem protoku saobraćaja u tom delu grada a trebalo bi da smanji i broj saobraćajnih nezgoda.Najbitnije je da se na ovim raskrsnicama brzina smanji i da se poštuju znakovi, jer na njima važi „pravilo leve ruke” a ono daje prednost vozilima koja su već u raskrsnici. Osim radova na kružnim raskrsnicama, tokom avgusta intenzivno će se raditi i na uređenju Somborskog i Bulevara Evrope. Ovog leta, Somborski bulevar bi konačno trebalo da bude završen, dve godine nakon što je izgrađena deonica od Futoškog puta do Ulice Jožef Atile. Radovi na izgradnji druge deonice Somborskog bulevara počinju u ponedeljak.


enovisad.rs/content/view/6520/520/lang,serbian/
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru