Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: "Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks

Re:"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 08 avg 2019 11:53 #521

  • stanar_kp
  • stanar_kp's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 13
  • Primljenih Zahvalnica: 10
Napravio sam nalog, napisao protiv Galensa, dobio sam zahvalnice i pozitivnu karmu. U drugoj poruci napisem da je Galens i KP dobar, odmah nekativna karma => na forumu su botovi koji samo zele da pljuju :okay:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 08 avg 2019 11:59 #522

  • orvl
  • orvl's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 29
  • Primljenih Zahvalnica: 8
stanar_kp napisao/la:
Ne razumijem zasto toliko pljujete KP, jako lijepo izgleda uzivo. Prilicno je dobro i kvalitetno odradjeno (pricam za lamelu 2).

Vidio sam da su se na forumu ljudi zalili na sefove gradilista jer ih nisu obavjestili kada da donesu svoje plocice i kada da odrade neke izmjene u stanu. Ja imam pozitivno iskustvo, na lameli 2 sef je bila Verica. Ona je za svakog stanara znala napamet sve izmjene, svakoga ko joj se javio da ima izmene zvala je prije postavljanja el. instalacija da nacrta na zidovima gdje zeli uticnice, da donese svoje plocice par dana prije postavljanja, da slika elektricne instalacije prije malterisanja zidova (da zna gdje moze da se busi). Cak je zvala unaprijed da pita da li zelim neke izmjene koje nisam zapisao ali sam joj nekada spomenuo. Sve majstore drzi pod kontrolom (to sam cuo i iz drugih izvora). Ako budem opet kupovao stan kod Galensa, uslov ce biti da je Verica radila tu zgradu.

Sto se tice izgleda kompleksa i ovo je previse, problem je sto su ljudi stoka, svu onu nisku rasvjetu u dvoristu ce da polome, led trake po hodnicima ce da pokidaju i ukradu, ono malo zelenila sto ima u dvoristu ce da iscupaju... To je za ocekivati cim pisaju po liftovima i razbijaju jaja u hodnicima.

Inace da dodam, stanje u liftu je isto treci dan, niko iz galensa nije promijenio 2 ploce stirodura koje su na podu.

Verica zvuci super. Stanko s druge strane radi na tome da sto manje mora da radi... Nisam birao gde ce biti uticnice, i na kraju, neke od njih su bile na pogresnom mestu pa su morali da menjaju (u kuhinji gde je lokacija uticnica bitna).
Poslednja izmena: 08 avg 2019 12:03 od orvl.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 08 avg 2019 12:57 #523

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
stanar_kp napisao/la:
Napravio sam nalog, napisao protiv Galensa, dobio sam zahvalnice i pozitivnu karmu. U drugoj poruci napisem da je Galens i KP dobar, odmah nekativna karma => na forumu su botovi koji samo zele da pljuju :okay:
Ili ...! Pazi sad ovu radikalnu ideju - mozda ljudi nisu zadovoljni sa time kako je uradjen Kraljev Park.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 08 avg 2019 12:59 #524

  • stanar_kp
  • stanar_kp's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 13
  • Primljenih Zahvalnica: 10
TurboMaximus napisao/la:
stanar_kp napisao/la:
... da slika elektricne instalacije prije malterisanja zidova (da zna gdje moze da se busi).

Nekad se znalo i bez slikanja.

Zna se i sada, mogu staviti slike pa da vidite da su sve instalacije po propisima, nema dijagonalnih provodnika. Pregledao sam i osigurace imam dovoljno znanja iz te oblasti, rasporedjeni su dobro tako da nema opterecenja na pojedinim osiguracima i fazama. Modul M7 je preko 20cm sirine, razvodna kutija 10cm, a ja hocu da znam u cenat gdje je koji provodnik. Osim toga hocu da znam u cenat i gdje se nalaze cijevi za vodu, grijanje, ventilaciju, gdje su noseci zidovi, gdje je puna ciga, dje je termo blok.

Inace, stakla nisu troslojna, ni na jednom spratu, znam da se o tome vodila diskusija nekada.

Kada je Verica otisla na drugo gradiliste (lamela 2 se zavrsila), imao sam neke sitnije reklamacije pa sam zakljucio da ostali sefovi nisu bas agilni kao ona, ali na kraju odrade ono sto sam trazio.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 08 avg 2019 13:06 #525

  • stanar_kp
  • stanar_kp's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 13
  • Primljenih Zahvalnica: 10
SSJ5 napisao/la:
stanar_kp napisao/la:
Napravio sam nalog, napisao protiv Galensa, dobio sam zahvalnice i pozitivnu karmu. U drugoj poruci napisem da je Galens i KP dobar, odmah nekativna karma => na forumu su botovi koji samo zele da pljuju :okay:
Ili ...! Pazi sad ovu radikalnu ideju - mozda ljudi nisu zadovoljni sa time kako je uradjen Kraljev Park.
Svi koji su kupili stan znali su kako ce to da izgleda, bili su renreri, 3d modeli u Galens kancelarijama, ja mogu samo da kazem da uzivo izgleda dosta ljepse nego na tom 3d modelu. Hodnici izgledaju losije, nisu ispostovani renderi ali okacio sam slike koje pokazuju kakvi su ljudi i da nista bolje ne treba biti jer ce sve pokvariti. Ne razumijem taj maloumni mozak koji dovodi na ideju osobu da se pisa u lift, da rabija jaja i paradajze po hodnicima.

Ja sam rekao realnu sliku, a oni koji nisu kupili stan, niti su vidili uzivo, sigurno ih ima puno, ovde su dosli da pljuju i da lupaju minuse jer nemaju nista pametnije da rade.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 08 avg 2019 13:16 #526

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3426
  • Primljenih Zahvalnica: 9111
Kakogod, Verici da se da bonus!

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Blavak, prophysio

Re:"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 08 avg 2019 15:55 #527

  • Sv. Ilija
  • Sv. Ilija's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 124
  • Primljenih Zahvalnica: 62
stanar_kp napisao/la:
Napravio sam nalog, napisao protiv Galensa, dobio sam zahvalnice i pozitivnu karmu. U drugoj poruci napisem da je Galens i KP dobar, odmah nekativna karma => na forumu su botovi koji samo zele da pljuju :okay:
Prvi isprozivas ljude da pljuju, nabijes im na nos kako su tebi izasli u susret i dovedes u sumnju to sto njima nisu i onda se cuds sto si dobio negativnu reakciju?! Imas ozbiljnih problema sa ponasanjem, kompleksima i egom.
Sto se tice "parka", kvalitet je socijala, sto iznutra sto spolja, za nekoliko godina ce dosta toga da izbledi, ispuca, pootpada. To sto tebi "previse lepo izgleda" je druga prica...

p.s. Sta je "cenat"?
Poslednja izmena: 08 avg 2019 15:56 od Sv. Ilija.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 08 avg 2019 16:03 #528

  • TurboMaximus
  • TurboMaximus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2659
  • Primljenih Zahvalnica: 3037
stanar_kp napisao/la:
TurboMaximus napisao/la:
stanar_kp napisao/la:
... da slika elektricne instalacije prije malterisanja zidova (da zna gdje moze da se busi).

Nekad se znalo i bez slikanja.

Zna se i sada, mogu staviti slike pa da vidite da su sve instalacije po propisima, nema dijagonalnih provodnika. Pregledao sam i osigurace imam dovoljno znanja iz te oblasti, rasporedjeni su dobro tako da nema opterecenja na pojedinim osiguracima i fazama. Modul M7 je preko 20cm sirine, razvodna kutija 10cm, a ja hocu da znam u cenat gdje je koji provodnik. Osim toga hocu da znam u cenat i gdje se nalaze cijevi za vodu, grijanje, ventilaciju, gdje su noseci zidovi, gdje je puna ciga, dje je termo blok.

Inace, stakla nisu troslojna, ni na jednom spratu, znam da se o tome vodila diskusija nekada.

Kada je Verica otisla na drugo gradiliste (lamela 2 se zavrsila), imao sam neke sitnije reklamacije pa sam zakljucio da ostali sefovi nisu bas agilni kao ona, ali na kraju odrade ono sto sam trazio.

Električne instalacije ih ne mogu oprati.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 08 avg 2019 16:57 #529

  • Nemac
  • Nemac's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 27
  • Primljenih Zahvalnica: 28
Hahaha. Ljudi kazu svoje misljenje a tebi krivo. Naselje ili zgrada kraljev park je ocajna, i previse ruzna zgrada da bi se tako nesto dozvolilo, isto tako i pupinova palata...nemam nista protiv Galens ali stvarno su usrali taj Novi Sad. Gradili su samo da bi novac uzeli. UZAS
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: sergio-m

Re:"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 08 avg 2019 17:27 #530

  • stanar_kp
  • stanar_kp's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 13
  • Primljenih Zahvalnica: 10
Sv. Ilija napisao/la:
Prvi isprozivas ljude da pljuju, nabijes im na nos kako su tebi izasli u susret i dovedes u sumnju to sto njima nisu i onda se cuds sto si dobio negativnu reakciju?! Imas ozbiljnih problema sa ponasanjem, kompleksima i egom.
Sto se tice "parka", kvalitet je socijala, sto iznutra sto spolja, za nekoliko godina ce dosta toga da izbledi, ispuca, pootpada. To sto tebi "previse lepo izgleda" je druga prica...

p.s. Sta je "cenat"?

Nisam nikome nabijao nista na nos, rekao sam da sam imao iskustva i sa ostalim sefovima lamela i da nisam zadovoljan. To sam napisao jer mozda neko cita ovo iz Galensa, pa da poradi na tom pitanju.
Sto ljepse nesto izgleda to ce narod vise unistiti, takav smo narod... U liftovima i po hodnicima je istaknuta poruka da se ne ostavlja smece po hodnicima i liftovima, te da je za to propisana neka novcana kazna. Ta poruka ukazuje na to da postoje ljudi koji i to rade. Zalosno je kakav narod sve zivi i pitanje je da li njemu treba nesto ljepse, normalni neka se prilagode kao i uvijek.

p.s. vukajlija.com/cenat :troll:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 08 avg 2019 18:07 #531

  • TurboMaximus
  • TurboMaximus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2659
  • Primljenih Zahvalnica: 3037
I sad će da otpuste Vericu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 08 avg 2019 21:41 #532

  • Brane69
  • Brane69's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 4
Nemac napisao/la:
Hahaha. Ljudi kazu svoje misljenje a tebi krivo. Naselje ili zgrada kraljev park je ocajna, i previse ruzna zgrada da bi se tako nesto dozvolilo, isto tako i pupinova palata...nemam nista protiv Galens ali stvarno su usrali taj Novi Sad. Gradili su samo da bi novac uzeli. UZAS

O estetici se ne raspravlja.... Vreme druga Tita, davno prošlo, tako da danas svi grade da bi uzimali novac, ako grešim ispravite me!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 08 avg 2019 22:49 #533

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3426
  • Primljenih Zahvalnica: 9111
Zbog cenata?
:ohno:

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 12 avg 2019 17:45 #534

  • surlica
  • surlica's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 6
  • Primljenih Zahvalnica: 11
Evo još jedan primer onoga što je obećano i onoga što je urađeno. Dakle privatni vrtić je komotno zauzeo ono što je trebalo da bude javna/zajednička zelena površina.



Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, limanac, Yokai, mrnjavi, Duja, Blavak, Billy, valjan, AeroDron, f4bles, Erebus

"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 12 avg 2019 20:54 #535

  • Erebus
  • Erebus's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 316
  • Primljenih Zahvalnica: 758
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 12 avg 2019 21:00 #536

  • orvl
  • orvl's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 29
  • Primljenih Zahvalnica: 8
surlica napisao/la:
Evo još jedan primer onoga što je obećano i onoga što je urađeno. Dakle privatni vrtić je komotno zauzeo ono što je trebalo da bude javna/zajednička zelena površina.

Galens odrzava kompleks. Vlasnici stanova placaju. Galensu odgovara da ima sto manje posla, tj sto manje troskova. Zato je to tako.
Poslednja izmena: 12 avg 2019 21:01 od orvl.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 12 avg 2019 22:07 #537

  • Assia
  • Assia's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 20
  • Primljenih Zahvalnica: 25
:(. Velika steta. A na tom mestu je bas moglo da se posadi i neko ozbiljnije zelenilo i drvece jel koliko sam razumela ispod ovog dela nema podzemnih garaza.
Sad umesto zelenila beton i plastika.
Poslednja izmena: 12 avg 2019 22:08 od Assia. Razlog: Slovna greska
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: surlica

"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 13 avg 2019 07:06 #538

  • surlica
  • surlica's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 6
  • Primljenih Zahvalnica: 11
Assia napisao/la:
:(. Velika steta. A na tom mestu je bas moglo da se posadi i neko ozbiljnije zelenilo i drvece jel koliko sam razumela ispod ovog dela nema podzemnih garaza.
Sad umesto zelenila beton i plastika.

Upravo to. Tačno sam ih video kad su betonirali taj deo zemlje gde je moglo da se postvi neko ozbiljno drveće.
Čak je tu drveće i planirano.

Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 13 avg 2019 08:27 #539

  • stanar_kp
  • stanar_kp's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 13
  • Primljenih Zahvalnica: 10
Po planu vidim da ima 22 stabla sa zelenim krosnjama na mjestima gdje su trenutno parking mjesta. 22 parking mjesta kostaju oko 100 000e... Mislim da je tu sve jasno
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

"Kraljev park" | stambeno-poslovni kompleks 13 avg 2019 10:26 #540

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Da li postoji zakonska osnova da stanari tuze lepo firmu za lazni marketing?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru