Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Petroland aqua park, Bački Petrovac

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 21 dec 2011 20:24 #121

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
fantastično 8,5 hektara, treći u Evropi posle prve faze :clapping:
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 01 feb 2012 11:47 #122

  • Nicisy1
  • Nicisy1's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 747
  • Primljenih Zahvalnica: 2920
Sa facebooka

Dragi prijatelji,

Pošto se stalno šire neistinite informacije o datumu otvaranja i ceni ulaznica, hteli bi smo da razjasnimo stvari. AquaPark planiramo da otvorimo u drugoj polovini aprila, sve zavisi od vremenskih uslova. Cene ulaznica ćemo objaviti na Beogradskom sajmu turizma, za sada samo za sezonu do 31.5, a najkasnije u aprilu, objavićemo i cene za letnju sezonu. Možemo da vam garantujemo da ni najskuplja ulaznica (tj. celodnevna ulaznica za odraslu osobu za vreme vikenda i u sezoni) neće koštati 1500 din, a porodična ulaznica (dvoje odraslih plus dva deteta) neće koštati ni polovinu od onih 6000 din... Verujemo, da će vas cene, koje smo za vas pripremili, u odnosu na cene sličnih aqua parkova u Evropi, prijatno iznenaditi... :)

Organozovali su i neku nagradnu igru ako sakupe 9000, pa ako neko nije neka lajkuje :)

www.facebook.com/aquaparkpetroland
Poslednja izmena: 01 feb 2012 11:51 od Nicisy1.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mukyz, Pinki

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 01 feb 2012 12:15 #123

  • mustafa
  • mustafa's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Sajam turizma se odrzava od 23.02.2012 do 26.02.2012.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 01 feb 2012 14:38 #124

  • svarog84
  • svarog84's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 7
  • Primljenih Zahvalnica: 7
Svaka im cast ako cene budu ispod toga. Letos sam bio u segedinu i ulaznica je bila oko 15e po osobi
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 22 feb 2012 17:05 #125

  • Nicisy1
  • Nicisy1's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 747
  • Primljenih Zahvalnica: 2920
Izbacili su cenovnik :)

www.petroland.rs/srb/cenovnik

Koliko sam shvatio radno vreme radnim danom od 12 do 21, a vikendom od 10 do 19, nesto mi je to bzv
Poslednja izmena: 22 feb 2012 17:08 od Nicisy1.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: True_detective, Pinki

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 22 feb 2012 17:51 #126

  • True_detective
  • True_detective's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 267
  • Primljenih Zahvalnica: 248
hahaha studenti, ali do 26 godina. :lol:

deca do 140cm... Jao Ming i Slavko Vranjes bi, da su deca, pošteno platili ovde :D
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 22 feb 2012 17:51 #127

  • Pinki
  • Pinki's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Festina lente
  • Poruka: 903
  • Primljenih Zahvalnica: 896
Nicisy1 napisao/la:
Izbacili su cenovnik :)

www.petroland.rs/srb/cenovnik

Koliko sam shvatio radno vreme radnim danom od 12 do 21, a vikendom od 10 do 19, nesto mi je to bzv

Sve je to manje-više prihvatljivo, samo mi je ovo malo čudno:
- Sezonske ulaznice za 7 i 30 ulazaka važe samo od početka sezone 2012 do 31.5.2012 i od 17.9.2012 do kraja sezone 2012.

Zna li se kad počinju sa radom?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 22 feb 2012 19:25 #128

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
pa u Maju verovatno
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 22 feb 2012 21:24 #129

  • svarog84
  • svarog84's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 7
  • Primljenih Zahvalnica: 7
Skroz su korektne cene
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 22 feb 2012 21:39 #130

  • Pinki
  • Pinki's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Festina lente
  • Poruka: 903
  • Primljenih Zahvalnica: 896
Nixivoje, još jedna poruka i ušao si u 20. vek, bravo :D

Ja sam tek na početku srednjeg veka... proći će još dosta dok se kao novopečeni investitor malo ne modernizujem :nuts:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 22 feb 2012 21:41 #131

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
evo me u 20. Veku :D
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 22 feb 2012 23:21 #132

  • inactive_account
  • inactive_account's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 260
  • Primljenih Zahvalnica: 70
svarog84 napisao/la:
Skroz su korektne cene
ali vaze do 31.05, a posle :troll:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 23 feb 2012 06:21 #133

  • mustafa
  • mustafa's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 2
albukerkins napisao/la:
svarog84 napisao/la:
Skroz su korektne cene
ali vaze do 31.05, a posle :troll:
Zato treba kupiti sezonsku ulaznicu za neogranicen broj ulazaka i za 2012 godinu s miran. ;-)
Inače cene su duplo niže od na primer Tatralandije, moguće je da su upravo tako i pravili osnovni cenik pojedinačnih ulaza, što su uzeli ove cene i prepolovili ih (čini mi se da je investitor u Petroland imao prste i u Tatralandiji):
www.tatralandia.sk/index.php?menu=19&cla...=6&lang=uk&toplogo=1
Poslednja izmena: 23 feb 2012 16:39 od mustafa.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 23 feb 2012 06:51 #134

  • mustafa
  • mustafa's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Pinki napisao/la:
samo mi je ovo malo čudno:
- Sezonske ulaznice za 7 i 30 ulazaka važe samo od početka sezone 2012 do 31.5.2012 i od 17.9.2012 do kraja sezone 2012.
Pa namera je jasna, zele da zarade vise preko glavne sezone, t.j. preko glavne sezone ce cene biti vece. Zanima me samo dali ce i preko glavne sezone biti neka nedeljna ulaznica, bilo bi to sasvim logicno ako zele da privuku turiste koji vecinom uzmu nedelju dana godisnjeg.
Na drugu stranu mozda je i logicno sto prve godine nece biti nedeljnih ulaznica preko glavne sezone, jer ce prve godine nagrnuti u aquapark cela vojvodina a lokalcima netreba godisnji da dodju svaki dan, na drugu stranu za ljude van Vojvodine aquapark zasad bas i nije nesto interesantan posto naprimer nema obicnog bazena za plivanje - tih par tobogana se covek zasiti za par dana a iskreno u okolini nema nekih drugih zanimljivih sadrzaja za turiste (osim Novog Sada nema maltene ni normalnon restorana, osim ako ne zelite da krkate svaki dan Novosadske snicle i przeni krompir).
Drugim recima - i pored nedostatka ulaznica za vise ulazaka, ce preko leta biti aquapark krcat i ulaznice za vise ulazaka im nebi donele vecu zaradu, zbog toga ove ulaznice vaze samo u prolece i jesen.
Mozda narednih godine kad se lokalci zasite aquaparka (svakog cuda za 3 dana dosta), kad se aquapark dogradi i cene povecaju i kad se ljudi u okolini probude i organizuju neke zanimljive stvari za turiste, ce biti i preko glavne sezone nedeljnih ulaznica ili ulaznica za vise ulazaka.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 23 feb 2012 07:09 #135

  • mustafa
  • mustafa's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Nicisy1 napisao/la:
Koliko sam shvatio radno vreme radnim danom od 12 do 21, a vikendom od 10 do 19, nesto mi je to bzv
Na prvi pogled je to cudno, ali duze radno vreme radnim danima je bolje za ljude koji bi hteli da posete aquapark kad se vrate s posla a to je recimo u 17-18 sati pa radno vreme do 19 bi bilo za njih kratko. A preko vikenda covek moze da ode tamo odma ujutru a do 19 sati je to sasvim dovoljno za brckanje.
Meni je ali cudna druga stvar koja se tice popusta za stanovnike opstine: pisu "na jednu ličnu kartu moguće je kupiti maksimalno jednu ulaznicu" pa me zanima kako ce dobiti popust deca koja nemaju licnu kartu. Ako roditelj moze da kupi kartu detetu na svoju licnu, onda vise nemoze da kupi sebi... Ima u tom pravilu vise nejasnoca, naprimer dali je za porodicnu kartu dovoljna jedna licna ili treba dve, itd...
Poslednja izmena: 23 feb 2012 07:53 od mustafa.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 23 feb 2012 07:16 #136

  • mustafa
  • mustafa's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 2
ranko su ns napisao/la:
fantastično 8,5 hektara, treći u Evropi posle prve faze :clapping:
Odakle Vam to covece? Ni slucajno nemoze biti treci u evropi posle prve faze, pa u prvoj fazi je tamo samo nekoliko tobogana i par bazena. Mozda ce biti treci kad se zavrsi a i to bih bas proverio dali je istina. Povrsina celog zemljista (zasad vecinom zaraslog korovom) nemoze biti merilo velicine aquaparka, nego povrsina iskoristenog zemljista, broj bazena, tobogana, itd...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 23 feb 2012 07:37 #137

  • mustafa
  • mustafa's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Veternikk napisao/la:
hahaha studenti, ali do 26 godina. :lol:
Pa normalni ljudi zavrse studije u 26-toj da bi mogli da zaradjuju, nekolicini koja je toliko bogata da moze sebi da priusti da studira ceo zivot prema tome ni netreba popust. ;-)
Veternikk napisao/la:
deca do 140cm... Jao Ming i Slavko Vranjes bi, da su deca, pošteno platili ovde :D
Ali Slavko i Jao bi bili veoma srecni sto mogu da se spustaju na toboganima koji su dozvoljeni samo za decu iznad 140cm. ;-)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 23 feb 2012 13:13 #138

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
Ivan Ivanović, Džej i Đelic imaju Džabe ulaz :D :D
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 23 feb 2012 13:42 #139

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
mustafa napisao/la:
ranko su ns napisao/la:
fantastično 8,5 hektara, treći u Evropi posle prve faze :clapping:
Odakle Vam to covece? Ni slucajno nemoze biti treci u evropi posle prve faze, pa u prvoj fazi je tamo samo nekoliko tobogana i par bazena. Mozda ce biti treci kad se zavrsi a i to bih bas proverio dali je istina. Povrsina celog zemljista (zasad vecinom zaraslog korovom) nemoze biti merilo velicine aquaparka, nego povrsina iskoristenog zemljista, broj bazena, tobogana, itd...

pa ovde čovek lepo kaže i po veličini i po sadržaju. Ne liči mi na lažova a iz te je branše

KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 23 feb 2012 13:44 od ranko su ns.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Petroland aqua park, Bački Petrovac 23 feb 2012 14:14 #140

  • mustafa
  • mustafa's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 38
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Pa nemojte verovati sve sto kazu na TV-u.
Neznam dali laze, dali nema pojma, ili je samo imao tremu pa nije znao sta lupa, ali PetroLand ima momentalno 10 tobogana ako racunamo i one u "decjem raju", 2 bazena i 1 divlju reku. Stvarno verujete da u celoj europi ima vise samo u 2 aqua parka? :woohoo:
Pa uporedite to na primer samo sa TatraLandijom (www.tatralandia.sk/) gde ima 14 bazena i 30 (slovima trideset) tobogana. A to je samo jedan od mnogih aquaparkova u Slovačkoj a ni ovaj sigurno nije najveci u evropi, pogledajte na primer ovaj u Turskoj www.adaland.com/default.asp?lang=EN&tip=0# (iako bi neko mogao da kaze da Turska nije u evropi).
Inače tip koji je to izjavio u TV-u (Brtka) je čovek iz Bačkog Petrovca, koji dosad nije imao nikakve veze sa aqua parkovima. U principu njegova glavna kvalifikacija je što je menažer i priča malo srpski i malo slovački, pa me ni ne čudi što brka pojmove i dojmove.
Poslednja izmena: 23 feb 2012 16:46 od mustafa.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru