Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me
  • Strana
  • 1
  • 2

TEMA: Karlove Vari (Karlovy Vary)

Odg: Karlove Vari (Karlovy Vary) 20 jun 2012 13:45 #21

  • Pripadnik
  • Pripadnik's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 716
Pa da.
I ja više volim da sam organizujem sebi kako mi odgovara mada nisam imao neka loša iskustva sa agencijama. Prosto lakše i lepše mi je u solo aranžmanu međutim definitivno je uloga vodiča u takvim varijantama zapostavljena :naughty:
Izgleda pomalo i iskustva i neke predrasude o tako nekim šoping ili kleping turama rade još uvek kod mene.

Generalno mnogo je jednostavnije kod agencije ali komfornije solo. U svakom slučaju hvala. :cheers:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Karlove Vari (Karlovy Vary) 20 jun 2012 13:46 #22

  • Duja
  • Duja's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 901
  • Primljenih Zahvalnica: 1786
Ja sam bio solo (kolima, hotel preko booking.com-a) za prvi maj u Pragu i Karlovim Varima, valjda 4 dana. Dosta nas je skuplje izašlo nego Ranka, priznajem, mada je i hotel bio bolji, a kontam da je i za prvi maj sve skuplje. Ranko, da nije hotel Slavija? Tu ide dosta naših agencija, a vlasnik hotela i agencije je valjda Čeh koji je srpski zet, ili tako nekako.
Svaki dobar projekat može da se oskrnavi pri izvođenju.
Nijedan loš projekat ne može da popravi pri izvođenju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Karlove Vari (Karlovy Vary) 20 jun 2012 14:02 #23

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
da hotel Slavija, Nixivoje je kačio slike hotela negde. Ima tu dosta vanpansionskih troškova ali se po meni isplati.
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Karlove Vari (Karlovy Vary) 23 apr 2016 18:58 #24

  • Djordje Cvarkov
  • Djordje Cvarkov's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 360
  • Primljenih Zahvalnica: 1486




Ruska pravoslavna crkva.


Reka Tepla.


Izuzetno skupo mesto, sto se da i primetiti. Njihove zlatare kada uspeju da prodaju jedan "jači" prsten (20.000 evra...) mesečno, to im je sasvim dovoljno. Inače, dosta Rusa ovde živi.








Elizabetino kupatilo.






Grandhotel Pupp.


Dosta ovakvih ciglica se nalazi ispred hotela i označavaju godine posete hotelu nekih poznatih ljudi.


Pozdravite Vašu mamu
Poslednja izmena: 23 apr 2016 19:00 od Djordje Cvarkov.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Cookie, sergio-m, Pinki, TurboMaximus, das ivon, Novajlija, Oniks, Blavak, Mikins, Light, valjan
  • Strana
  • 1
  • 2
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru