Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me
  • Strana
  • 1
  • 2

TEMA: Kragujevac Plaza i neke sitnice :)

Odg: Kragujevac Plaza i neke sitnice :) 09 okt 2012 08:42 #21

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4219
  • Primljenih Zahvalnica: 3187
Posetio sam i ja KG pre nekih nedelju dana. :troll:

Bio sam na svadbi u restoranu/sali, koja je bukvalno preko puta Plaze. Plaza je lepa, ali je unutra stvarno pustoš... Baš je spooky. Htedoh da slikam grad, ali stvarno nije ništa posebno. Čak mi je i ružan.

Inače, odlično sam se proveo, napio :cheers: i dodao još dosta Kragujevčana na moju listu poznanika i prijatelja. :) I dalje mi nije jasno kako se ona nesretna ekipa skontala na SSC-u... :ohno: Bukvalno svi Kragujevčani koje poznajem su odlični ljudi...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Kragujevac Plaza i neke sitnice :) 09 okt 2012 08:58 #22

  • Nixivoje
  • Nixivoje's Avatar
  • Van mreže
  • Facebook Admin
  • Poruka: 4031
  • Primljenih Zahvalnica: 2421
znaci i dalje je pustos
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Kragujevac Plaza i neke sitnice :) 09 okt 2012 12:36 #23

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9039
ovaj Deichmann ubacio kataloge u sandučiće. I to je najveći prodavac obuće u Evropi prodo 150 milki cipela bla bla i gde ga ima, u KG u Plazi i Delta parku.
A NS do sad nigde (sad će u BIG-u).
A ima ih i u KŠ, NI, PA, Mladenovcu. A selendru NS zaobilaze

Kontam da je taj KG gradonačelnik Verko milion puta sposobniji od onog bolida Pavličića

Kad bolje razmislim izgleda su se ovi naši previše ugrađivali, tj previše su tražili reketa pa nas svi zaobilaze ko kiša oko Kragujevca. Jer zašto bi ogromna kompanija sa 3000 prodavnica birala duplo manji KG sa duplo siromašnijim stanovništvom i to u dva šoping centra a NS ništa. :ohno:
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 09 okt 2012 12:56 od ranko su ns.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Kragujevac Plaza i neke sitnice :) 09 okt 2012 13:28 #24

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Pa normalno da ce biti prazno, kada generalno Kragujevac je mali grad. Zarade su manje nego u Novom Sadu, i duplo je manji. Stvarno kao sto Ranko kaze tu nesto ne stima.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Kragujevac Plaza i neke sitnice :) 09 okt 2012 14:03 #25

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4219
  • Primljenih Zahvalnica: 3187
Mali off... Taj Deichmann, inače, ima prodavnicu i u kao nekom TC u Kaludjerici u BG-u, a tek sada stižu kod nas...
Poslednja izmena: 09 okt 2012 14:04 od Cookie.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Kragujevac Plaza i neke sitnice :) 09 okt 2012 14:30 #26

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
Dobro izlgeda KG Plaza ,samo se meni okolis objekta ne svidja tj imam osecaj da nije na dobroj/vizuelno-adekvatnoj lokaciji.. naravno ovo isto sam izneo i na SSC i popio i drugi ban ...
Inace sam grad se ni meni ne svidja ,doduse sudeci po slikama ,tipican komunisticki grad nista posebno.
A sto se Deichmanna tice ..ko ce ga znati zasto ga jos uvek nemamo,ali u svakom slucaju nije to jedini primer sta sve nemamo ,a manji gradovi imaju odavno..
E jedino se ne slazem da su duplo siromasniji Kragujevcani..pa ispade da smo mi onda na konju ovde..nije bas da je tako.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
  • 2
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru