Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 11 nov 2019 15:00 #9861

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8410
  • Primljenih Zahvalnica: 35891
Kao što sam ranije već napisao, Bulevar invest, na Bul. oslobodjenja, je počeo sa betoniranjem temeljne jame.







Samo sam promašio koji ponedeljak će biti u pitanju, al kao takav dan je pogodjen.
Poslednja izmena: 11 nov 2019 15:02 od Blavak.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, Cookie, limanac, ranko su ns, sasar, Ljube, valjan, AeroDron, Jungle_Mania

Re:RE: Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 11 nov 2019 17:28 #9862

  • Ilke
  • Ilke's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 547
  • Primljenih Zahvalnica: 534
mlata napisao/la:
To mi je baš fina lokacija
Ovo sarkasticno ili stvarno mislis da je lepa lokacija?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 11 nov 2019 19:51 #9863

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4220
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
To je otprilike najgora lokacija u gradu :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: trile93

Re:Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 12 nov 2019 12:10 #9864

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Da li je ovo off? Da ne kopiram zato...
www.021.rs/story/Info/Srbija/227575/Krim...Sadu-i-Beogradu.html
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 12 nov 2019 12:23 #9865

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 432
  • Primljenih Zahvalnica: 521
Nije off vrlo je aktuelno ;)
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 13 nov 2019 18:45 #9866

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
HellBlaze napisao/la:
Sv. Kasapinovića 40, ruši se poslednja kuća/kuće koje su baš bile ruglo plus bez parkinga i trotoara normalnog, još nema tabla... ovo je ujedno i poslednja parcela u ulici bez zgrade


Čini se da će tu biti Euroinvest NS, izašao im render na Instagramu, a ima i detalja o stanovima na sajtu:

Poslednja izmena: 13 nov 2019 18:45 od limanac.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, mrnjavi, sasar, Blavak, valjan

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 13 nov 2019 18:58 #9867

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Imamo i ovu novu u Branka Ćopića 35, Top Gradnja:



Poslednja izmena: 13 nov 2019 23:01 od limanac.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: sasar, Blavak, valjan, AeroDron

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 13 nov 2019 20:16 #9868

  • Smoki
  • Smoki's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 12
  • Primljenih Zahvalnica: 33
Branka Ćopića je ul.na Adicama nikako na Telepu.
Kao što recimo i ona čuvena "Telepska dolina" -komplet na Adicama-veze nema s naseljem čije ime nosi.
Čisto zbog tačnosti.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, valjan, trile93, Kxhy

Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 13 nov 2019 21:23 #9869

  • grossi
  • grossi's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 67
  • Primljenih Zahvalnica: 45
Smoki napisao/la:
Branka Ćopića je ul.na Adicama nikako na Telepu.
Kao što recimo i ona čuvena "Telepska dolina" -komplet na Adicama-veze nema s naseljem čije ime nosi.
Čisto zbog tačnosti.
Pa alo je glupo da se zove Adićska dolina...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 13 nov 2019 21:57 #9870

  • tacija90
  • tacija90's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 111
  • Primljenih Zahvalnica: 32
@Smoki Slazem se u potpunosti da stvari treba nazivati pravim imenima, pogotovo kada je Galens u pitanju posto Kej garden je ustvari Kvantas, Telepska dolina su Adice, cene su im isto marketinski trik npr: 1500+pdv, dakle 1500+150e=1650e/m2 , posto pdv moras platiti pa moras, a mozda mozes da ga vratis.. itd itd...
Poslednja izmena: 13 nov 2019 21:58 od tacija90.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 14 nov 2019 20:59 #9871

  • Kami
  • Kami's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 12
  • Primljenih Zahvalnica: 24
Pozdrav svima.

Pre svega želim da se izvinim što odmah u prvom postu na neki način tražim uslugu. Posećivao sam i ranije forum ali nisam kompetentan da išta komentarišem pa nisam želeo da napravim profil ranije.

Razmišljam da kupim stan u Kej Garden Centar Residence kompleksu investitora Galens Invest. Možete li molim vas da mi navedete sve mane tog kompleksa koje ste primetili do sada?
Čitajući ovaj forum čini mi se da je najveći problem to što se nalazi pored kvantaške pijace, tj. smeće koje se nalazi u neposrednoj blizini kompleksa.
Koliko sam shvatio, planirano je preseljenje kvantaša u skorije vreme, ima li neko sveže informacije o tome?
Drugar mi je pomenuo da je čuo i da se kanalizacija ispušta u Dunav u blizini kompleksa pa da smrad predstavlja veliki problem. Da li je to istina?
Kakav je kvalitet izgradnje?

Izvinjavam se još jednom što postavljam pitanja u prvom postu i hvala vam unapred na odgovorima!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 14 nov 2019 22:35 #9872

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8410
  • Primljenih Zahvalnica: 35891
City gradnja u L. Kostića, juče stiropor, danas ciglice, a ima i stolarije.







Poslednja izmena: 14 nov 2019 22:36 od Blavak.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, limanac, mrnjavi, das ivon, sasar, mlata, valjan

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 15 nov 2019 11:21 #9873

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Kami napisao/la:
Pozdrav svima.

Pre svega želim da se izvinim što odmah u prvom postu na neki način tražim uslugu. Posećivao sam i ranije forum ali nisam kompetentan da išta komentarišem pa nisam želeo da napravim profil ranije.

Razmišljam da kupim stan u Kej Garden Centar Residence kompleksu investitora Galens Invest. Možete li molim vas da mi navedete sve mane tog kompleksa koje ste primetili do sada?
Čitajući ovaj forum čini mi se da je najveći problem to što se nalazi pored kvantaške pijace, tj. smeće koje se nalazi u neposrednoj blizini kompleksa.
Koliko sam shvatio, planirano je preseljenje kvantaša u skorije vreme, ima li neko sveže informacije o tome?
Drugar mi je pomenuo da je čuo i da se kanalizacija ispušta u Dunav u blizini kompleksa pa da smrad predstavlja veliki problem. Da li je to istina?
Kakav je kvalitet izgradnje?

Izvinjavam se još jednom što postavljam pitanja u prvom postu i hvala vam unapred na odgovorima!
Kvataska pijaca se seli na cetvrtu deonicu Bulevara Evrope. Drugar zivi u jednoj od kula na keju na prvom spratu i kaze da mu smrad nije problem, tj da ne dolazi do njih.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Kami

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 15 nov 2019 13:31 #9874

  • Erebus
  • Erebus's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 316
  • Primljenih Zahvalnica: 758
Dva najčešća vetra u NS su severozapadni i jugoistični. Dakle, SZ vetar baca smrad prema Dunavu, a košava više tera gore ka Venizelosovoj i prilazu mostu. U svakom slučaju, izliv i nije baš toliko blizu ovom bloku. Ima tu nekih 300-400m.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Kami

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 15 nov 2019 13:46 #9875

  • Cole11
  • Cole11's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 365
  • Primljenih Zahvalnica: 830
Cara Urosa 8, Pannon DMN DOO, kazu da ce biti manji objekat, sa max 5 stanova vece kvadrature, lux varijanta.






Prostorni planer, al` nisam odustala.
Poslednja izmena: 16 nov 2019 13:03 od limanac. Razlog: umetanje fotki
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, mrnjavi, sasar, Blavak, AeroDron

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 15 nov 2019 22:46 #9876

  • Klon
  • Klon's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 140
  • Primljenih Zahvalnica: 77
Kami@ ja sam se razočarao u investitora GALENS ,moj brat je kupio stan i dok je pregovarao sve je bilo ok, sad kasne sa gradnjom ,ne zarezuju te 5%, za rođene pare moraš da moliš da završavaju, penale neće da stave na ugovor.Jednostavno su se osilili i u fazonu su ako hoćeš-hoćeš, ako nećeš ko te j...e! Nikom ih ne bih preporučio, bolje dodaj 100e po 1m2 i kupi stan kod Modene, Wolf, Rapidex, Dijagonala.. ljudi rade po jednu,eventualno dve zdrage, a ne kao ovi 15 gradilišta...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: trile93, Kami

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 15 nov 2019 23:40 #9877

  • Ksena
  • Ksena's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 243
  • Primljenih Zahvalnica: 117
Pogledaj malo lokacije bash gradnja i vlasina, oni imaju relativno blizu toj lokaciji. quote="SSJ5" post=87637]Kami napisao/la:
Pozdrav svima.

Pre svega želim da se izvinim što odmah u prvom postu na neki način tražim uslugu. Posećivao sam i ranije forum ali nisam kompetentan da išta komentarišem pa nisam želeo da napravim profil ranije.

Razmišljam da kupim stan u Kej Garden Centar Residence kompleksu investitora Galens Invest. Možete li molim vas da mi navedete sve mane tog kompleksa koje ste primetili do sada?
Čitajući ovaj forum čini mi se da je najveći problem to što se nalazi pored kvantaške pijace, tj. smeće koje se nalazi u neposrednoj blizini kompleksa.
Koliko sam shvatio, planirano je preseljenje kvantaša u skorije vreme, ima li neko sveže informacije o tome?
Drugar mi je pomenuo da je čuo i da se kanalizacija ispušta u Dunav u blizini kompleksa pa da smrad predstavlja veliki problem. Da li je to istina?
Kakav je kvalitet izgradnje?

Izvinjavam se još jednom što postavljam pitanja u prvom postu i hvala vam unapred na odgovorima!
Kvataska pijaca se seli na cetvrtu deonicu Bulevara Evrope. Drugar zivi u jednoj od kula na keju na prvom spratu i kaze da mu smrad nije problem, tj da ne dolazi do njih.[/quote]
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Kami

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 16 nov 2019 09:52 #9878

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 432
  • Primljenih Zahvalnica: 521
Klon napisao/la:
Kami@ ja sam se razočarao u investitora GALENS ,moj brat je kupio stan i dok je pregovarao sve je bilo ok, sad kasne sa gradnjom ,ne zarezuju te 5%, za rođene pare moraš da moliš da završavaju, penale neće da stave na ugovor.Jednostavno su se osilili i u fazonu su ako hoćeš-hoćeš, ako nećeš ko te j...e! Nikom ih ne bih preporučio, bolje dodaj 100e po 1m2 i kupi stan kod Modene, Wolf, Rapidex, Dijagonala.. ljudi rade po jednu,eventualno dve zdrage, a ne kao ovi 15 gradilišta...
Slazem se sa svime sto si rekao, jedino moram da ponovim ono sto sam vec kuckao, ukoliko zelite stan kod Dijagoninvesta ili Modene morate mnogo ranije kontaktirati prodavca. Modena kada je stavila Radnicku na sajt samo jedan ili dva stana su bila slobodna, Dijagoninvest je brzo prodao sve manje stanove na prvi dan prodaje a trenutno na sajtu mozete videti da skupljaju kontakte i zelje potencijalnih kupaca za Lamelu 2. Saradjivao sam sa sva tri spomenuta investitora. Moje nekompetentno i skromno misljenje jeste da ce najbolju zgradu napraviti Dijagoninvest, rade sporo detaljno pedantno, i probiju rokove naravno. Modena ce biti na boljoj lokaciji i sa malo boljom opremom (ulazna vrata u Strazilovskoj su fantazija na primer, kao i alu-drvena stolarija, Radnicka ce imati toplotne pumpe...) i malo losijim sveukupnim kvalitetom gradnje. Modena koristi najgore liftove Vega, najbolji su mi Kone u Dijagonali pa Otis u Pupinu. Galens je najgori od sve dece, nema ni jedan objekat na super lokaciji osim Pupina, te price da je Kvantas Centar i Kej kao ona da je top lokacija kruzni tok BPP necu konentarisati, megalomanija na delu i more lose uradjenih stanova i probijenih rokova. Pupin im je za sada najbolja zgrada koja ima top lokaciju i meni super fasadu, ali sve ostalo je naprosto evridz (u smislu da za tu cenu se ocekuje vise), sanitarije plocice vrata, jedino alu stolariju sa kliznim vratima Schuco moram da pohvalim, i da spomenem Pupin nije zavrsen iako je rok bio mart 2019, ima jos stanova koji su u sirovom stanju. Galens moze sve u ovoj drzavi, dozvole dobijaju danas za juce, upotrebnu su dobili na dan kada je skela bila postavljena na fasadi a kroz hodnike nisi mogao da prodjes od delova i kablova koji tek treba da se ugrade i da ne nabrajam sve znate... Bilo bi super da Dijagoninvest ima bar jednu top lokaciju da napravi kvart blizu centra ili na Dunavu, to bi svakako bila jedna od najboljih zgrada u gradu. Wolf Rapid Emmerald nisam komentarisao kroz te zgrade sam samo prosao, deluju super na prvu loptu...
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: kuzmanovicd, Kami

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 16 nov 2019 11:02 #9879

  • Gandra87
  • Gandra87's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 21
  • Primljenih Zahvalnica: 38
Ukoliko hocete stan na vrhunskoj lokaciji i vrhunskim kvalitetom spomenuo bih Bulevar invest-Ns inzenjering,trenutno rade na Bulevaru oslobodjenja poed Daltona,doduse nisam siguran da li zajedno rade ili su na toj lokaciji investitor-izvodjac,a sledece godine kompletno sve na Biulevaru Kralja Petra od ugla sa Rumenackom do Pariske komune(dve zgrade-dva investitora) sa istim projektantom i izvodjacem.Zna li neko da li idu topl pumpe na Bulevaru?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Kami

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 16 nov 2019 11:49 #9880

  • IC
  • IC's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 432
  • Primljenih Zahvalnica: 521
Gandra87 napisao/la:
Ukoliko hocete stan na vrhunskoj lokaciji i vrhunskim kvalitetom spomenuo bih Bulevar invest-Ns inzenjering,trenutno rade na Bulevaru oslobodjenja poed Daltona,doduse nisam siguran da li zajedno rade ili su na toj lokaciji investitor-izvodjac,a sledece godine kompletno sve na Biulevaru Kralja Petra od ugla sa Rumenackom do Pariske komune(dve zgrade-dva investitora) sa istim projektantom i izvodjacem.Zna li neko da li idu topl pumpe na Bulevaru?
Bul. Oslobodjenja je sve samo nije vrhunska lokacija, bar meni a verujem i mnogima na forumu, mozemo reci da je lokacija blizu centra sa nekim prednostima a termin vrhunska bih ipak rezervisao za neke druge lokacije u gradu... muka mi bude kada treba da prodjem tim potezom, Vase Pelagica, Jevrejska i Oslobodjenja taj potez pogotovo, kao predgradje romskog naselja, divlje pijace, kladionice, menjacnice, vecito prljavo i neuredno i sa onim nesrecnicima sto prose... ali ok moje misljenje...
There are no passengers on spaceship earth. We are all crew.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: kasko, Yokai, Duja, drazesnaSkorpija, RM77, Djordje Cvarkov, ChobbyNS, mel, gremlinka
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru