Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta

Re:RE: Re:RE: Re:RE: Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 14 dec 2017 16:57 #6961

  • Aleksandar
  • Aleksandar's Avatar
Nama kupcima je materija vreme i postovanje kupca kao i odnos prema njima,a investitor ne bih trebao da se ljuti ,vec da opravda odlaganje radova razumnim razlozima ,a ne da ceka sunce da zabode asov. :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 14 dec 2017 17:07 #6962

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
Aleksandre, forum nije mesto za ugovaranje, rezervisanje ili kupovinu nekretnina. Ako te zanimaju detalji kontaktiraj investitora, takav stav prevazilazi poentu foruma. Apelujem da detaljno pročitaš pravilnik koji ovde svi poštujemo, nakon toga biće ti jasno da ni Vlada ovde nije u poziciji da daje sve informacije koje tražiš.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 14 dec 2017 17:32 #6963

  • Aleksandar
  • Aleksandar's Avatar
Naravno,u pravu si..dosta ste mi pomogli,i odluka je pala na Vaer inzinjering koji gradi u Heroja Pinkija 36. 8 decembra su srusili staru kucu ,10 su ogradili, i eno bager radi iskop.Neceka sunce..Nisam zeleo da nekoga vredjam i prozivam,ali za svojih 100000e koje planiram da potrosim na stan trazim bar malo korektnosti. ..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Re:RE: Re:RE: Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 14 dec 2017 17:33 #6964

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8435
  • Primljenih Zahvalnica: 36048
Aleksandar napisao/la:
Nama kupcima je materija vreme i postovanje kupca kao i odnos prema njima,a investitor ne bih trebao da se ljuti ,vec da opravda odlaganje radova razumnim razlozima ,a ne da ceka sunce da zabode asov. :)

Uz sve prethodno navedeno od strane Novajlije, moderatora foruma, dodao bih da Vam je VladaNS već na prvo postavljeno pitanje dao precizan odgovor.
VladaNS napisao/la:
Aleksandar napisao/la:
Vlada NS, Moze odgovor sto se tice gradnje u Laze Lazeravica,rekao si krajem oktobra,pocetkom novembra..evo ga 14.12. a nista se ne desava? Unapred hvala!!!
Dobili gradjevinsku pre mesec dana, cekali potpis 2 meseca, 8 dana pravosnaznost gradjevinske plus 16 dana pravosnaznost prijave pocetka radova, iskop vise pita odlagan zbog vremenskih prilika. Nema na cemu!!!

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Ovde zaista malo toga (da ne kažem ništa) ne zavisi od investitora, već od organa (jednog ili više) koji učestvuju u postupku. Moraju se poštovati procesne radnje i rokovi, odnosno sve ono što je propisano ZUP-om i drugim zakonima i podzakonskim aktima koji se odnose na postupak početka gradnje. Ukoliko se ne bi pridržavali propisa, to gradilište bi komotno mogli da smatramo ilegalnim. Razumem Vas, kao kupca i budućeg stanara, a i Vi bi ste trebali da imate razumevanja za zaista objektivno minorno pomeranje roka početka gradnje (pretpostavljam da želite da živite u legalnom objektu). Napomenuću i to da je jedan moj rođak čekao 5,5 godina da investitor počne gradnju objekta gde je kupio stan (dočekao i srećno useljen odavno).
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Novajlija

Re:RE: Re:RE: Re:RE: Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 14 dec 2017 18:39 #6965

  • Aleksandar
  • Aleksandar's Avatar
Kao prvo vas rodjak je cekao stan u Titovo vreme,jer danas da to uradi neki investitor kao prvo mu se ne bih isplatilo finansiski jer bih morao da placa "penale",a kad bih u predugovoru naveo da je rok zavrsetka npr 2024god mogao bih da zatvori firmu.Jednostavno trziste zahteva brzinu,preciznost,korektnost.Ono sto je advokat za sudiju,to je investitor za ZUG.Kupac placa investitoru i od njega trazi informacije,zalaganje.Pogledaj kako super napreduje Kraljev Park,P.Palata,Aleksandar u Krilovoj je u junu jos radio stubove ,a ovih dana se radi useljenje itd..Ja sam licno ciljao Telep i malo mirniji deo zato sam trazio lokacije koje mi odgovaraju kao i investitora,i na kraju sam nasao.Kupujem tamo gde vidim bager :)..Morate i vi da shvatite kupce koji prodaju manji stan ,uzmu kredit na nekoliko godina i naravno je traze sigurnost i korektnost..stavio bih tacku na ovu temu..Hvala na razumevanju..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Re:RE: Re:RE: Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 14 dec 2017 20:43 #6966

  • Sasa
  • Sasa's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 631
  • Primljenih Zahvalnica: 1082
Ja bih uz tačku, stavio i nekoliko zareza i razmake posle istog, "bi" umesto "bih" i J u finansiJski... i ko zna šta još.Aleksandar napisao/la:
Kao prvo vas rodjak je cekao stan u Titovo vreme,jer danas da to uradi neki investitor kao prvo mu se ne bih isplatilo finansiski jer bih morao da placa "penale",a kad bih u predugovoru naveo da je rok zavrsetka npr 2024god mogao bih da zatvori firmu.Jednostavno trziste zahteva brzinu,preciznost,korektnost.Ono sto je advokat za sudiju,to je investitor za ZUG.Kupac placa investitoru i od njega trazi informacije,zalaganje.Pogledaj kako super napreduje Kraljev Park,P.Palata,Aleksandar u Krilovoj je u junu jos radio stubove ,a ovih dana se radi useljenje itd..Ja sam licno ciljao Telep i malo mirniji deo zato sam trazio lokacije koje mi odgovaraju kao i investitora,i na kraju sam nasao.Kupujem tamo gde vidim bager :)..Morate i vi da shvatite kupce koji prodaju manji stan ,uzmu kredit na nekoliko godina i naravno je traze sigurnost i korektnost..stavio bih tacku na ovu temu..Hvala na razumevanju..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 14 dec 2017 21:11 #6967

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8435
  • Primljenih Zahvalnica: 36048
Razumevanje je prisutno do ciljanja datuma, te ću iskoristiti ono što je Dr Nenad Lemajić svojevremeno rekao na ispitu jednom kolegi koji je polagao: Vidim ja da Vi kolega imate tu godinu u glavi, ali ipak dođite na ispit neki drugi put, promašili ste milenijum. Nije bilo u vreme druga Tita, već u vreme Koštunice. Verovali ili ne, takve stvari su se dešavale i pre 10 godina. U pomenutom slučaju investitor je sve ispoštovao. Sudija i advokat nikada ne mogu da budu u istom odnosu u kom su investitor i ZIG (pretpostavljam). Sudija je izabrano lice i njegova funkcija je stalna. Advokat je samo zastupnik jedne strane u postupku (i mimo sudske vlasti).Što se tiče kupaca koji uzimaju kredit za nepokretnost potpuno ih razumem, moja porodica je među takvima. Drago mi je što ste pronašli to što ste tražili i nadam se da ćete ubrzo i nakon toga dugo uživati u Vašem stanu. Stavljanje tačke na ovu temu ne bi bilo dobro, naime još dugo ćemo kao forumaši pratiti gradilišta u ovom gradu ;). Svako dobro.
Poslednja izmena: 14 dec 2017 21:14 od Blavak.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Re:RE: Re:RE: Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 14 dec 2017 22:39 #6968

  • Aleksandar
  • Aleksandar's Avatar
"Saša" Slika o tebi govori više od hiljadu reči.
Poslednja izmena: 14 dec 2017 22:40 od Aleksandar.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 14 dec 2017 23:00 #6969

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
Taj pokušaj da na osnovu avatara zaključiš kakav je neko je nonsens. Imao sam priliku da upoznam Sašu i mogu da posvedočim da to nije njegov lik, ali zbog pokušaja ismevanja mogao bih da upotrebim malo administratorske čarolije. Pozivam te na zdravorazumnu razmenu mišljenja i diskusiju u mnogobrojnim temama, stavi tačku na dosadašnje postove, baš kao što si rekao.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nixivoje, Sasa, KrangTehnodrom

Re:Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 15 dec 2017 02:30 #6970

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
Gemmax gradnja
Vojvode Knicanina

Djordja Rajkovića


Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
Poslednja izmena: 15 dec 2017 02:31 od Novajlija.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, mrnjavi, TurboMaximus, das ivon, Blavak, valjan

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 15 dec 2017 08:57 #6971

  • Dunavac
  • Dunavac's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 112
  • Primljenih Zahvalnica: 71
Erker Futoška,zida se peti sprat
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: kasko

Re:RE: Re:RE: Re:RE: Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 15 dec 2017 12:34 #6972

  • Sasa
  • Sasa's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 631
  • Primljenih Zahvalnica: 1082
Poteškoće u shvatanju srpskog pravopisa pretočiti u uvredu na račun boje kože!!! Ovo se sigurno kosi sa nekim pravilima foruma.Aleksandar napisao/la:
"Saša" Slika o tebi govori više od hiljadu reči.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Re:RE: Re:RE: Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 15 dec 2017 12:38 #6973

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Aleksandar napisao/la:
"Saša" Slika o tebi govori više od hiljadu reči.
Zaista istinski odvratan komentar. Ako se ne kosi sa pravilima foruma, trebalo bi da se kosi.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Re:RE: Re:RE: Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 15 dec 2017 13:08 #6974

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145







Ugao Dositeja i Karadjordja je upravo ogradjen
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: sasar, Blavak, Light, valjan

Re:Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 15 dec 2017 13:48 #6975

  • Ilke
  • Ilke's Avatar
  • Na mreži
  • Arhitekta
  • Poruka: 547
  • Primljenih Zahvalnica: 534
Ova u Vojvode Knicanina, jel gleda na groblje? Ne mogu da se orijentisem

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 15 dec 2017 13:49 #6976

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
Ima detaljna pozicija na mapi.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Re:Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 15 dec 2017 13:49 #6977

  • VladaNS
  • VladaNS's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 441
  • Primljenih Zahvalnica: 605
Ilke napisao/la:
Ova u Vojvode Knicanina, jel gleda na groblje? Ne mogu da se orijentisem

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Gledace na park, deli je medicinska skola od groblja.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Re:RE: Re:RE: Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 15 dec 2017 16:05 #6978

  • Aleksandar
  • Aleksandar's Avatar
Nema veze sa bojom kože,ali mogao si ispraviti pravopisne greške i ostalim forumašima..Uhvatio si se mog pravopisa i našao si se prozvan. Ništa nisam loše rekao niti nekoga imao nameru da uvredim.Samo sam izneo činjenice i istinu, a to što se neko našao prozvan nije moj problem.Ako neko nešto radi,gradi,zida ne mora da znači da sve zna.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Re:RE: Re:RE: Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 15 dec 2017 16:36 #6979

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Ako nisi nista lose rekao niti imao nameru da uvredis, hajde objasni sta je trebao da znaci tvoj komentar Sasine slike? To nije prozivka, uvreda i nista lose? I to nije tvoj problem?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 15 dec 2017 16:53 #6980

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
ruku na srce i Sašino ispravljanje grešaka nije bilo dobronamerno. Čak sa ciljem omalovažavanja.

Mislim da je dosta o tome. Mod neka obriše sve te glupe postove.
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru