Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta

Re:Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 30 sep 2017 18:28 #6641

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 8415
  • Primljenih Zahvalnica: 35913
Dugo sam se pitao zbog čega nije demontiran kran kod Lagune, danas sam video i odgovor.





Slavija je betonirala







Modena u V. Pelagića je stavila neku tablu. Još uvek čekamo onu koju treba da postave.



Послато са GSmart_Classic уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Dukelander, limanac, kasko, mrnjavi, TurboMaximus, Novajlija, Oniks, Posmatrac, valjan, AeroDron

Re:Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 30 sep 2017 19:50 #6642

  • Ilke
  • Ilke's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 547
  • Primljenih Zahvalnica: 534
Modena u ponedeljak startuje sa podzemnom garazom

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 01 okt 2017 22:36 #6643

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
Euroinvest Ns - Veselina Maslase


Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Blavak

Re:Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 02 okt 2017 18:29 #6644

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 8415
  • Primljenih Zahvalnica: 35913
Slavija ne časi časa, već odmah sprema stubove.




Послато са GSmart_Classic уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Dukelander, limanac, mrnjavi, TurboMaximus, Novajlija, Oniks, valjan, KrangTehnodrom

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 03 okt 2017 01:51 #6645

  • KrangTehnodrom
  • KrangTehnodrom's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 56
  • Primljenih Zahvalnica: 484
Jedna "odozgo", 01.10.

Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Dukelander, mrnjavi, TurboMaximus, Novajlija, sasar, Oniks, Blavak, Posmatrac, Djordje Cvarkov, valjan, AeroDron

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 03 okt 2017 09:31 #6646

  • ravenns
  • ravenns's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 23
  • Primljenih Zahvalnica: 23
Pre neki dan prolazim Bulevarom Cara Lazara i gledam Aleksandrove tri zgrade. Sve tri zgrade imaju tri razlicite nijanse zelene boje. Izgleda da je Vlada u pravu za nijanse :)
Drago mi je sto zgrada u kojoj zivim, nece promeniti svoju zelenu boju i bice iste nijanse kao i ostale Galens zgrade ;) (Nije reklama, samo zapazanje)
Poslednja izmena: 03 okt 2017 09:33 od ravenns.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 03 okt 2017 09:35 #6647

  • Talični Tom
  • Talični Tom's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 36
  • Primljenih Zahvalnica: 93
Kao što sam i najavljivao,iskopavanja su počela na lokaciji Telep,ul. Laze Lazarevića.To bi trebao biti broj 43 ako se ne varam.
Zgrada ce biti uvučena u plac iza vec postojeće zgrade na broju 41 i biće u obliku bumeranga od prilike.Kako mi rekoše,
biće oko 100 stanova.Mislim da će biti p+4+pk.Što bi značilo praktično 2 sprata više od zgrade pored.

Malo slikah juče pa da okačim par fotografija. :)





Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, limanac, kasko, Novajlija, sasar, Oniks, Blavak, Posmatrac, valjan

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 03 okt 2017 10:21 #6648

  • Nicisy1
  • Nicisy1's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 747
  • Primljenih Zahvalnica: 2920
ravenns napisao/la:
Pre neki dan prolazim Bulevarom Cara Lazara i gledam Aleksandrove tri zgrade. Sve tri zgrade imaju tri razlicite nijanse zelene boje. Izgleda da je Vlada u pravu za nijanse :)
Drago mi je sto zgrada u kojoj zivim, nece promeniti svoju zelenu boju i bice iste nijanse kao i ostale Galens zgrade ;) (Nije reklama, samo zapazanje)

Predlažem da i dnevnu sobu ofarbaš u tu nijansu :cheer:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Buck, Blavak

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 03 okt 2017 11:37 #6649

  • TurboMaximus
  • TurboMaximus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2659
  • Primljenih Zahvalnica: 3037
I kružiće na obrazima.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 03 okt 2017 14:01 #6650

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
ravenns napisao/la:
Pre neki dan prolazim Bulevarom Cara Lazara i gledam Aleksandrove tri zgrade. Sve tri zgrade imaju tri razlicite nijanse zelene boje. Izgleda da je Vlada u pravu za nijanse :)
Drago mi je sto zgrada u kojoj zivim, nece promeniti svoju zelenu boju i bice iste nijanse kao i ostale Galens zgrade ;) (Nije reklama, samo zapazanje)

A ja se sve više pitam zašto na svako tvoje pitanje automatski Vlada odgovori i zašto je tvoj materijal koji prilažeš na forumu vezan za Galensa. Davno sam još to primetio al nisam hteo da budem krajnje skeptičan. Sad sam ubeđen da je u pitanju indirektno spominjanje istoimene firme što češće kroz neke teme foruma. Da, jeste reklama. Objasni kakve veze ima to što su Aleksandrove zgrade različitih nijansi, zašto je to tako bitno? Evo ja ne primećujem to, ne znam koga to interesuje? I šta, pozitivni bodovi se pripisuju Galensu zato što njegove zgrade ne menjaju nijanse te iste retardirane boje? Neko mora da bude nenormalan da bi tako nešto pisao. Obična reklama sa nedostatkom inspiracije.

Što se mene tiče izdajem ti opomenu pred trajno isključenje ukoliko na sličan način Galens bude implementiran u neku od tema foruma kroz tvoje postove. Ukoliko se to dogodi saučesniku privremen ban.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 03 okt 2017 14:26 #6651

  • VladaNS
  • VladaNS's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 441
  • Primljenih Zahvalnica: 605
Novajlija napisao/la:
ravenns napisao/la:
Pre neki dan prolazim Bulevarom Cara Lazara i gledam Aleksandrove tri zgrade. Sve tri zgrade imaju tri razlicite nijanse zelene boje. Izgleda da je Vlada u pravu za nijanse :)
Drago mi je sto zgrada u kojoj zivim, nece promeniti svoju zelenu boju i bice iste nijanse kao i ostale Galens zgrade ;) (Nije reklama, samo zapazanje)

A ja se sve više pitam zašto na svako tvoje pitanje automatski Vlada odgovori i zašto je tvoj materijal koji prilažeš na forumu vezan za Galensa. Davno sam još to primetio al nisam hteo da budem krajnje skeptičan. Sad sam ubeđen da je u pitanju indirektno spominjanje istoimene firme što češće kroz neke teme foruma. Da, jeste reklama. Objasni kakve veze ima to što su Aleksandrove zgrade različitih nijansi, zašto je to tako bitno? Evo ja ne primećujem to, ne znam koga to interesuje? I šta, pozitivni bodovi se pripisuju Galensu zato što njegove zgrade ne menjaju nijanse te iste retardirane boje? Neko mora da bude nenormalan da bi tako nešto pisao. Obična reklama sa nedostatkom inspiracije.

Što se mene tiče izdajem ti opomenu pred trajno isključenje ukoliko na sličan način Galens bude implementiran u neku od tema foruma kroz tvoje postove. Ukoliko se to dogodi saučesniku privremen ban.
Drugari :) ja ne poznajem ovde nikog licno na osnovu Nick-ova, mozda nekog znam kada bih ga video ili znao njegovo pravo ime. Ukljucio sam se u raspravu onog momenta kada sam primetio da cesto ne baratate materijom ili cinjenicama. Pa ovde ima najmanne propagande u vezi Galensa i najvise se pljuje Galens :) Ne napadajte bez potrebe forumase zbog Galensa, svako jma pravo na svoje misljenje, dobro i lose. Zasto ne pretite nekom sa banovanjem kada pljuje Galens bez argumenata? Prosli put kada je neko od forumasa nazvao Galens "oni indijanci" ja sam dobio opomenu!? :) Kvalitetan je forum, sa dobrim temama, pitanjima i komentarima ali zasto idete na "tamnu stranu" sa bacanjem hejta? Budite samo objektivni. Dosta vas ljudi prati koji se ne ukljucuju u raspravu i ocekuju od vas objektivne i proverene informacije.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 03 okt 2017 14:50 #6652

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
Dragi Vlado :) Ne preti se ovde banovanjem, s obzirom da sam jedini od admina koji je na forumu svakodnevno prisutan krajnje realno pokušavam da sagledam sumnjivu sitaciju. Ravennsa pratim od samog početka. Nikad ne reagujem na prvu loptu, nikad ishitreno, pokazalo se da do sada nisam pogrešio u vezi sa isključenjem nekih članova baš zbog detaljne analize i praćenja postova sumnjivih forumaša. A za te "indijance" nemoj da misliš da nisam uputio opomenu. Ne bacam "hejt", ne idem na "tamnu stranu", za bezobrazluk i bahatost ne mogu da budem ljubazan, pa ni u slučaju Revennsa. Pravila ponašanja na forumu postoje. Kršenjem istih izriču se opomene ili automatski ban. Kao što vidiš mogao sam da budem opredeljen za drugu opciju, ipak nisam.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 03 okt 2017 14:54 #6653

  • VladaNS
  • VladaNS's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 441
  • Primljenih Zahvalnica: 605
Novajlija napisao/la:
Dragi Vlado :) Ne preti se ovde banovanjem, s obzirom da sam jedini od admina koji je na forumu svakodnevno prisutan krajnje realno pokušavam da sagledam sumnjivu sitaciju. Ravennsa pratim od samog početka. Nikad ne reagujem na prvu loptu, nikad ishitreno, pokazalo se da do sada nisam pogrešio u vezi sa isključenjem nekih članova baš zbog detaljne analize i praćenja postova sumnjivih forumaša. A za te "indijance" nemoj da misliš da nisam uputio opomenu. Ne bacam "hejt", ne idem na "tamnu stranu", za bezobrazluk i bahatost ne mogu da budem ljubazan, pa ni u slučaju Revennsa. Pravila ponašanja na forumu postoje. Kršenjem istih izriču se opomene ili automatski ban. Kao što vidiš mogao sam da budem opredeljen za drugu opciju, ipak nisam.
Sve postujem, samo ne zelim da se neko banuje ili izbacuje zbog Galensa :) jer stvarno ne znam nikog od Vas licno niti je marketinska kampanja koncipirana da ide kroz ovaj forum :) i bas sam vracao prethodne postove od pomenutog forumasa, nisam primetio ni da je nesto aktivan niti da sam mu direktno odgovarao. Naravno, ne mesam se u vasu politiku vodjenja foruma. Odlicni ste, dosta stvari i ja saznam ovde :)

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 03 okt 2017 14:58 #6654

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
Ako nemaš ništa sa trenutnim stanjem zašto se onda brecaš na banovanje zbog Galensa? Možemo i u dublju raspravu, ne znam da li si spreman za to. A postove dotičnog forumaša nisi detaljno pregledao. Da jesi ne bi mu sad držao stranu. Ako si nedužan kao što tvrdiš onda bezbrižno spavaj. Ravenns je pod mojim nadzorom.
Poslednja izmena: 03 okt 2017 14:59 od Novajlija.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 03 okt 2017 15:09 #6655

  • ravenns
  • ravenns's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 23
  • Primljenih Zahvalnica: 23
Izvinjavam se sto je tako zvucalo, ali nije bila namera da reklamira bilo sta.

Fotografije koje sam postavljao su iskljucivo bile informacionog karaktera, od strane nekoga ko je kupac stana u pomenutoj zgradi, da bi forumasi imali blizi uvid u stanje i faze izgradje, a ne samo fotografije vanjstine i gradilista.

Pominjanje boja fasade je samo licno zapazanje, jer odavno posmatram kvalitet fasada na zgradama raznih investitora i izvodjaca i uvidjam da se ili ljuste ili blede, tako da sam na osnovu toga i drugih faktora odlucio da kupim stan tu gde jesam. Smatrao sam da Aleksandar gradi kvalitetno i dalje to mislim, ali to opazanje je bilo u smislu "cudi me da blede boje, a kvalitetno rade", nista lose nisam mislio.

Izvinjavam se jos jednom na nesporazumu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 03 okt 2017 15:18 #6656

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
Tako je već bolje. :cheers: To ne povlači nazad izričenu opomenu. Dobrodošao si na forumu kao i svi ostali učesnici ali ubuduće piši sa oprezom. Pod prismotrom si.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 03 okt 2017 15:56 #6657

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Evo ja cu da otvoreno kazem da smatram da to sto Galens radi sa urbanistima u gradu a po poslednjem stanju u urbanistickom planu Telepu krajnji kriminal. Menjanje plana radi izgradnja vise spratova na lokaciji gd ene postoji ulica, pa naknadno planiranje ulice na tom mestu... jedna od mnogih stvari sa moje liste.

Zasluzio sam opomenu ;) a o ovome nemam nameru da se raspisujem. Zdravom razumu je jasno. Ne ulazim u kvalitet gradnje. Nervira me unistavanje kvaliteta zivota u gradu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 03 okt 2017 16:03 #6658

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
Zašto misliš da si zaslužio opomenu? Ne čitaš pažljivo prethodno napisano. Tvoj komentar nema veze sa nedavnom problematikom.
Poslednja izmena: 03 okt 2017 16:04 od Novajlija.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 03 okt 2017 17:04 #6659

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Svhatio sam ja sve, nego sam vise u (gorkoj) sali sve napisao, pa bi se moglo shvatiti da nekoga vredjam ;)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 03 okt 2017 18:47 #6660

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Rapid u Stražilovskoj, s nečijeg prozora :mrgreen:


Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Dukelander, mrnjavi, Oniks, Blavak, Djordje Cvarkov, valjan, KrangTehnodrom
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru