Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta

Re:RE: Re:RE: Re:Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 10:50 #6461

  • VladaNS
  • VladaNS's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 441
  • Primljenih Zahvalnica: 605
kasko napisao/la:
Dajte već jednom Mišeluk, prostor je veličine Limana, zabranite gradnju sa bačke strane, pa da prestane ovo bogohuljenje i uništavanje grada nebuloznim spratnostima i projektima! Tamo neka se grade neboderi od 20 spratova i napravi biznis distrikt. Resite Mornaricu i kasarne...
Ovo gubi vec svaki smisao.
Miseluk niko nece prvi da "otvori", zato sto nema trzista, nije formirana cena stanova i ne postoji infrastruktura. Sve bi to palo na trosak investitora. Sto se mornarice tice i kasarni uopste, stvar je dosta komplikovana. Radi se po principu vojnog master plana, lokacije se prvo nude gradskim upravama, u slucaju da njima ne treba, otvaraju se licitacije ali sa tako prenaduvanim cenama da i treca licitacija koja izadje na 30% procenjene vrednosti bude duplo skuplja nego realna cena parcele. Druga stvar sa kasarnama je sto u njima zivi puno vojnih porodica koje opet trrba raseliti a nisu svi sa istim prioritetima raseljavanja. Uzasno komolikovana stvar. Ovo sve znam iz prve ruke sa direktnim razgovorima sa nacelnikom generalstaba....

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, djaso

Re:RE: Re:RE: Re:Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 11:41 #6462

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
Vlado,kad krecete da radite brodogradiliste?Vec se diskutovalo na forumu o tome,ali ne znamo nikakav okviran rok pocetka.Da li se ceka zavrsetak ova dva kompleksa sto trenutno gradite?Da li postoji urbanisticki plan ili tek treba da se donese?Nadam se da nije sve poslovna tajna i da bar nesto mozemo saznati iz prve ruke :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Djordje Cvarkov

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 14:24 #6463

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
A šta je ovo? isto na ranom javnom uvidu. Stvarno sam duduk kad su u pitanju ovakvi tekstovi...

Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 14:37 #6464

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Na broju 97 je jedna kuca sa ogromnim dvoristem, a pored je nekoliko dosta starih zgrada sa po jedan, dva sprata. Kontam da zbog rusenja njih dizu spratnost?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Re:RE: Re:RE: Re:Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 14:41 #6465

  • VladaNS
  • VladaNS's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 441
  • Primljenih Zahvalnica: 605
djaso napisao/la:
Vlado,kad krecete da radite brodogradiliste?Vec se diskutovalo na forumu o tome,ali ne znamo nikakav okviran rok pocetka.Da li se ceka zavrsetak ova dva kompleksa sto trenutno gradite?Da li postoji urbanisticki plan ili tek treba da se donese?Nadam se da nije sve poslovna tajna i da bar nesto mozemo saznati iz prve ruke :)
Polako sa to brodogradiliste

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 14:50 #6466

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
SSJ5 napisao/la:
Na broju 97 je jedna kuca sa ogromnim dvoristem, a pored je nekoliko dosta starih zgrada sa po jedan, dva sprata. Kontam da zbog rusenja njih dizu spratnost?

To je onda ovo:



Biće mnogo mesta kad se sruši, samo mi je nevorovatno da će ovde osvanuti soliter, jeste da je Futoška bulevarske širine, al sam radije za solitere i velelepne komplekse duž novih bulevara.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 14:54 #6467

  • VladaNS
  • VladaNS's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 441
  • Primljenih Zahvalnica: 605
Novajlija napisao/la:
SSJ5 napisao/la:
Na broju 97 je jedna kuca sa ogromnim dvoristem, a pored je nekoliko dosta starih zgrada sa po jedan, dva sprata. Kontam da zbog rusenja njih dizu spratnost?

To je onda ovo:



Biće mnogo mesta kad se sruši, samo mi je nevorovatno da će ovde osvanuti soliter, jeste da je Futoška bulevarske širine, al sam radije za solitere i velelepne komplekse duž novih bulevara.
Gledate pogresnu lokaciju, obratite paznju na ugao bulevara Evrope i Futoske, preko pita higijenskog

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 14:58 #6468

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Prilicno sam siguran da je to sto je novajlija screenshotovao broj 97. A za ugao Futoske i Ledinacke (to je taj cosak kod Higijenskog) je bilo price i ranije. Ima nekih novih informacija za to?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 15:09 #6469

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
Za taj ugao kod Ledinačke planirana su dva sollitera P+12, bio bi neki širi opis na javnom uvidu s obzirom da je u pitanju kompleks, Verovatno Vlada misli na ovo www.instantstreetview.com/@45.248572,19.816755,103h,-4.11p,1z

Samo mi nije sad jasno gde će biti soliter naveden u tekstu? To kod higijenskog nije broj 97. Možda pričamo o različitim stvarima...jel znaš nešto više o tome kod Higijenskog?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 15:36 #6470

  • ravenns
  • ravenns's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 23
  • Primljenih Zahvalnica: 23
VladaNS napisao/la:
ravenns napisao/la:
Mene zanimaju garaze u njihovoj buducoj zgradi.
Najbolje je da njih kontaktiras direktno. Znam da planiraju da uskoro krenu sa projektom.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Zvao Dinamiku, planiraju pocetak gradnje tek pocetkom sledece godine...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 17:17 #6471

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
Novajlija napisao/la:
Za taj ugao kod Ledinačke planirana su dva sollitera P+12, bio bi neki širi opis na javnom uvidu s obzirom da je u pitanju kompleks, Verovatno Vlada misli na ovo www.instantstreetview.com/@45.248572,19.816755,103h,-4.11p,1z

Samo mi nije sad jasno gde će biti soliter naveden u tekstu? To kod higijenskog nije broj 97. Možda pričamo o različitim stvarima...jel znaš nešto više o tome kod Higijenskog?
Kod Higijenskog je bilo predvidjeno P+G+8+PK1+PK2(poput Holiday inna-Sheratona,te visine).Preko puta Higijenskog(preko Futoske ulice) su predvidjene 2,3 kule sa 12 spratova.



Poslednja izmena: 22 avg 2017 17:21 od djaso.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mrnjavi, Blavak

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 17:50 #6472

  • Djordje Cvarkov
  • Djordje Cvarkov's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 360
  • Primljenih Zahvalnica: 1486
Ugao Bulevara Evrope i Olge Petrov

Pozdravite Vašu mamu
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, mrnjavi, Duja, Novajlija, Blavak, Bogdus, valjan

Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 17:54 #6473

  • VladaNS
  • VladaNS's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 441
  • Primljenih Zahvalnica: 605
djaso napisao/la:
Novajlija napisao/la:
Za taj ugao kod Ledinačke planirana su dva sollitera P+12, bio bi neki širi opis na javnom uvidu s obzirom da je u pitanju kompleks, Verovatno Vlada misli na ovo www.instantstreetview.com/@45.248572,19.816755,103h,-4.11p,1z

Samo mi nije sad jasno gde će biti soliter naveden u tekstu? To kod higijenskog nije broj 97. Možda pričamo o različitim stvarima...jel znaš nešto više o tome kod Higijenskog?
Kod Higijenskog je bilo predvidjeno P+G+8+PK1+PK2(poput Holiday inna-Sheratona,te visine).Preko puta Higijenskog(preko Futoske ulice) su predvidjene 2,3 kule sa 12 spratova.



Nisam ni mislio da necete iskopati informacije :)

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 18:07 #6474

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
^^
To je bilo već nekoliko puta na forumu, ali aktuelni javnu uvid nema veze sa tim. Ne spada u opisanu granicu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 20:34 #6475

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
Novajlija napisao/la:
^^
To je bilo već nekoliko puta na forumu, ali aktuelni javnu uvid nema veze sa tim. Ne spada u opisanu granicu.
To je tacno ovo je doneseno pre godinu i po dana i nekako je potpuno neprimetno proslo u javnosti :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 20:35 #6476

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
[/quote]Nisam ni mislio da necete iskopati informacije :)

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока[/quote] Katastar,urbanizam,gradako vece...Sve dostupno sa par klikova :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 20:39 #6477

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
djaso napisao/la:
Nisam ni mislio da necete iskopati informacije :)

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока[/quote] Katastar,urbanizam,gradsko vece,grad.skupstina....Sve dostupno sa par klikova :) Inace na sajtu urbanizma ima interaktivna mapa zumira se na ulicu koja je predmet interesovanja i klikne i tu izbaci spisak svih planova u proteklih 10 godina koji su bili i ranije i koji su vazeci
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 20:48 #6478

  • Novajlija
  • Novajlija's Avatar
  • Van mreže
  • Član je blokiran
  • Poruka: 2141
  • Primljenih Zahvalnica: 5713
Mislim da se radi o dva potpuno različita solitera od 16 spratova. Ovaj sto se sad spominje na javnom uvidu je na na adresi Futoška 97. Drugi je onaj preko puta budućeg Šeratona, lokacija na koju verovatno Vlada misli. Ako se sećate pre desetak dana sam okačio isto nešto sa javnog uvida, ali se samo spominjalo da je u okviru opisanih granica "negde" planirano P+16, to je verovatno to kod Šeratona/Higijenskog. Mislim da sam rešio misteriju, ne bi ista lokacija bila dva puta na javnom uvidu. To znači da će verovatno sledeće godine početi izgradnja još 2 solitera, možda i neki soliteri kod kružnog toka kod spoja bulevara gde je Galens kupio zemljište...a možda i to brodogradilište. Biće živahno. :naughty:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 20:56 #6479

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
Pogledajte na sajtu katastra ko je vlasnik te parcele u Futoskoj :P
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Stambena novogradnja - praćenje gradilišta 22 avg 2017 21:10 #6480

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Duja, Novajlija, Blavak
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru