Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Panorama centar

Panorama centar 27 nov 2020 08:35 #41

  • Reg021
  • Reg021's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 77
  • Primljenih Zahvalnica: 40
vicakur napisao/la:
Trenutno najbolja lokacija u gradu. Da li se grade obe zgrade u isto vreme?

Najbolja lokacija za npr stanovanje? Ovo je bio sarkazam, jel da?

Zgrada koju samo trotoar deli od izuzetno prometne saobracajnice, zgrada koja se nalazi na ogromnoj raskrsnici, zgrada pored koje ce dnevno proci na desetine tj stotine buseva, koji ne idu na LPG nego kvalitetnu naftu, a katalizator su imali nikad i sve sto ide uz to i pritom ce prozori dvorisne strane biti maltene tik uz zgradu pored, u prevodu sa terase ces moci da osetis sta domacica stana naspram tebe kuva za rucak, ali bukvalno. I to je najbolja lokacija u gradu? :mrgreen: :mrgreen:

NS je relativno mali grad, jos uvek, i sa jednog kraja grada na drugi kolima, kad nema guzve, mozes za 10 min. Ako ne ides u centar ili ne koristis Bulevar mozes i u trenucima guzve stici lagano gde si naumio. Ali reci za ovu lokaciju, kada si 24/7 izlozen hiljadama automobila i stotinama buseva GSP ali bukvalno, jer si na 3 metra od saobracajnice i izuzetno prometne lokacije je ili neshvacen sarkazam :mrgreen: ili pokusavas da zaeb..... ljude. Nema trece. :mrgreen:
Poslednja izmena: 27 nov 2020 08:51 od Reg021.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: ranko su ns, Djordje Cvarkov, gremlinka, OneLove, nsns, VladaNS78

Panorama centar 27 nov 2020 08:39 #42

  • mlata
  • mlata's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Drugi su drugi-mi smo prvi
  • Poruka: 624
  • Primljenih Zahvalnica: 1024
Fenseraj.Novi Sad na sajmu :banana:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Panorama centar 27 nov 2020 08:43 #43

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
Svaka jedinica ima obezbedjeno garazno mesto.Iskop je cak 10 metara dubine za oba objekta,ovo sto je sad iskopano je samo cetvrtina iskopa-u ponedeljak krecu sa sipovima i kad obezbede temeljnu jamu ide kopanje do dubine 10 metara.
Slazem se da je ulica izuzetno prometna,ali nije li i Bulevar oslobodjenja,Bulevar Patrijarha Pavla,Bulevar Evrope,zapravo zar to nije odlika svakog Bulevara?
Lokacija jeste dobra iz razloga postojanja blizine velikog parka,velikog igralista,vrtica i skola.Takodje preko puta sve do hotela Park nema zgrada,pogled ce biti fantastican vec od galerije objekata.Sto se tice crvenog objekta iza,verovali ili ne,najbliza tacka novih objekata je udaljena 10 metara,ovaj desni objekat cak 16.Arhitektonski minimum udaljenosti potreban da bi se otvorili prozori prema susednom objektu je 4 m
Poslednja izmena: 27 nov 2020 08:45 od djaso.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Panorama centar 27 nov 2020 08:59 #44

  • Reg021
  • Reg021's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 77
  • Primljenih Zahvalnica: 40
djaso napisao/la:
Svaka jedinica ima obezbedjeno garazno mesto.Iskop je cak 10 metara dubine za oba objekta,ovo sto je sad iskopano je samo cetvrtina iskopa-u ponedeljak krecu sa sipovima i kad obezbede temeljnu jamu ide kopanje do dubine 10 metara.
Slazem se da je ulica izuzetno prometna,ali nije li i Bulevar oslobodjenja,Bulevar Patrijarha Pavla,Bulevar Evrope,zapravo zar to nije odlika svakog Bulevara?
Lokacija jeste dobra iz razloga postojanja blizine velikog parka,velikog igralista,vrtica i skola.Takodje preko puta sve do hotela Park nema zgrada,pogled ce biti fantastican vec od galerije objekata.Sto se tice crvenog objekta iza,verovali ili ne,najbliza tacka novih objekata je udaljena 10 metara,ovaj desni objekat cak 16.Arhitektonski minimum udaljenosti potreban da bi se otvorili prozori prema susednom objektu je 4 m

Cek druze, jel ti pokusavas da zae... ili se stvarno trudis da z..... ljude? :lol: :mrgreen:

Zgrada maltene na sred ogromne raskrisnice i ti kazes da je to super lokacija, a sto ces 24/7 da udises smog, dim itd, sto ces sa druge strane ako si da imas prirodno svetlo nikad, jer ti je zgrada pored tebe na 10m i sto ces moci da zaviris u komsijin stan ako nije spustena roletna.. I to je full lokacija, zato jer je tu negde skola. Pa u svakom kraju grada postoje skole, sto je ovaj poseban deo? I to sto su zgrade na novom Bulevaru tik uz put, koji ce sytra biti saobracajnica za teski saobracaj, kamione i sve ostalo, ne cini je ekskluzivom, kao ni ova lokacija zbog svega navedenog ne cini nikakvom ekskluzivom nego bas naprotiv...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Panorama centar 27 nov 2020 09:38 #45

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
Reg021 napisao/la:
djaso napisao/la:
Svaka jedinica ima obezbedjeno garazno mesto.Iskop je cak 10 metara dubine za oba objekta,ovo sto je sad iskopano je samo cetvrtina iskopa-u ponedeljak krecu sa sipovima i kad obezbede temeljnu jamu ide kopanje do dubine 10 metara.
Slazem se da je ulica izuzetno prometna,ali nije li i Bulevar oslobodjenja,Bulevar Patrijarha Pavla,Bulevar Evrope,zapravo zar to nije odlika svakog Bulevara?
Lokacija jeste dobra iz razloga postojanja blizine velikog parka,velikog igralista,vrtica i skola.Takodje preko puta sve do hotela Park nema zgrada,pogled ce biti fantastican vec od galerije objekata.Sto se tice crvenog objekta iza,verovali ili ne,najbliza tacka novih objekata je udaljena 10 metara,ovaj desni objekat cak 16.Arhitektonski minimum udaljenosti potreban da bi se otvorili prozori prema susednom objektu je 4 m

Cek druze, jel ti pokusavas da zae... ili se stvarno trudis da z..... ljude? :lol: :mrgreen:

Zgrada maltene na sred ogromne raskrisnice i ti kazes da je to super lokacija, a sto ces 24/7 da udises smog, dim itd, sto ces sa druge strane ako si da imas prirodno svetlo nikad, jer ti je zgrada pored tebe na 10m i sto ces moci da zaviris u komsijin stan ako nije spustena roletna.. I to je full lokacija, zato jer je tu negde skola. Pa u svakom kraju grada postoje skole, sto je ovaj poseban deo? I to sto su zgrade na novom Bulevaru tik uz put, koji ce sytra biti saobracajnica za teski saobracaj, kamione i sve ostalo, ne cini je ekskluzivom, kao ni ova lokacija zbog svega navedenog ne cini nikakvom ekskluzivom nego bas naprotiv...

Da,a inace smog se nalazi samo u vazdusnom prostoru iznad trasa samih bulevara,nema ga nigde vise :D
O ukusima ne vredi raspravljati.I ja sam vise za stanovanje van grada,ali sve ima svoje prednosti i mane
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Panorama centar 27 nov 2020 10:14 #46

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
nije isti smog odmah pored prometnog bulevara i negde u zaleđini. Bio sam u stanovima u Rumenačkoj preko puta ove. Buka je izuzetna i na petom spratu. To nije dobra lokacija. Dobre lokacije su one zgrade iza prema stanici, tu su uličice drvoredi, mir. A ovo ja iskreno ne bi nikad izabrao baš zbog lokacije. Isto je i u Cara Dušana gde sam stanovao. Ne hvala
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Reg021, gremlinka, Toni021, nsns, VladaNS78

Panorama centar 27 nov 2020 11:08 #47

  • Reg021
  • Reg021's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 77
  • Primljenih Zahvalnica: 40
ranko su ns napisao/la:
nije isti smog odmah pored prometnog bulevara i negde u zaleđini. Bio sam u stanovima u Rumenačkoj preko puta ove. Buka je izuzetna i na petom spratu. To nije dobra lokacija. Dobre lokacije su one zgrade iza prema stanici, tu su uličice drvoredi, mir. A ovo ja iskreno ne bi nikad izabrao baš zbog lokacije. Isto je i u Cara Dušana gde sam stanovao. Ne hvala

Kad neko na prvu shvati sustinu :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Panorama centar 27 nov 2020 12:22 #48

  • ChobbyNS
  • ChobbyNS's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 125
  • Primljenih Zahvalnica: 68
djaso napisao/la:
Svaka jedinica ima obezbedjeno garazno mesto.
Daju besplatno mesto uz svaki stan?
Svaka čast investitoru, ovo je sigurno presedan.
U suprotnom će biti kao i kod ostatka zgrada, garaža će zvrjati prazna jer će mesto koštati verovatno jedno 10k evra pa će većina izabrati da se parkira gde stigne po ulici.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Panorama centar 27 nov 2020 13:53 #49

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
Reg021 napisao/la:
djaso napisao/la:
Svaka jedinica ima obezbedjeno garazno mesto.Iskop je cak 10 metara dubine za oba objekta,ovo sto je sad iskopano je samo cetvrtina iskopa-u ponedeljak krecu sa sipovima i kad obezbede temeljnu jamu ide kopanje do dubine 10 metara.
Slazem se da je ulica izuzetno prometna,ali nije li i Bulevar oslobodjenja,Bulevar Patrijarha Pavla,Bulevar Evrope,zapravo zar to nije odlika svakog Bulevara?
Lokacija jeste dobra iz razloga postojanja blizine velikog parka,velikog igralista,vrtica i skola.Takodje preko puta sve do hotela Park nema zgrada,pogled ce biti fantastican vec od galerije objekata.Sto se tice crvenog objekta iza,verovali ili ne,najbliza tacka novih objekata je udaljena 10 metara,ovaj desni objekat cak 16.Arhitektonski minimum udaljenosti potreban da bi se otvorili prozori prema susednom objektu je 4 m

Cek druze, jel ti pokusavas da zae... ili se stvarno trudis da z..... ljude? :lol: :mrgreen:

Zgrada maltene na sred ogromne raskrisnice i ti kazes da je to super lokacija, a sto ces 24/7 da udises smog, dim itd, sto ces sa druge strane ako si da imas prirodno svetlo nikad, jer ti je zgrada pored tebe na 10m i sto ces moci da zaviris u komsijin stan ako nije spustena roletna.. I to je full lokacija, zato jer je tu negde skola. Pa u svakom kraju grada postoje skole, sto je ovaj poseban deo? I to sto su zgrade na novom Bulevaru tik uz put, koji ce sytra biti saobracajnica za teski saobracaj, kamione i sve ostalo, ne cini je ekskluzivom, kao ni ova lokacija zbog svega navedenog ne cini nikakvom ekskluzivom nego bas naprotiv...

Kakva škola? Dve srednje su tu, ali Blok pola veka čeka osnovnu školu, to je problem tog dela grada. .
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Poslednja izmena: 27 nov 2020 14:34 od neusatz!.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Panorama centar 27 nov 2020 14:01 #50

  • bole
  • bole's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 82
  • Primljenih Zahvalnica: 53
Inače celi Novi Sad je zelena oaza sa zgradama udaljenim od saobraćajnica po 2 km. Vazduh nam je doturen direktno sa Alpa.
Koliko sam shvatio na uglu je poslovna zgrada, a ova prema Pariskoj komuni stambeno-poslovna. Prodajne cene u zgradama su trenutno među najvećim u gradu i činjenica da više nema slobodnih stanova je jedina merodavna o ekskluzivnosti projekta i same lokacije.

Reg021 napisao/la:
djaso napisao/la:
Svaka jedinica ima obezbedjeno garazno mesto.Iskop je cak 10 metara dubine za oba objekta,ovo sto je sad iskopano je samo cetvrtina iskopa-u ponedeljak krecu sa sipovima i kad obezbede temeljnu jamu ide kopanje do dubine 10 metara.
Slazem se da je ulica izuzetno prometna,ali nije li i Bulevar oslobodjenja,Bulevar Patrijarha Pavla,Bulevar Evrope,zapravo zar to nije odlika svakog Bulevara?
Lokacija jeste dobra iz razloga postojanja blizine velikog parka,velikog igralista,vrtica i skola.Takodje preko puta sve do hotela Park nema zgrada,pogled ce biti fantastican vec od galerije objekata.Sto se tice crvenog objekta iza,verovali ili ne,najbliza tacka novih objekata je udaljena 10 metara,ovaj desni objekat cak 16.Arhitektonski minimum udaljenosti potreban da bi se otvorili prozori prema susednom objektu je 4 m

Cek druze, jel ti pokusavas da zae... ili se stvarno trudis da z..... ljude? :lol: :mrgreen:

Zgrada maltene na sred ogromne raskrisnice i ti kazes da je to super lokacija, a sto ces 24/7 da udises smog, dim itd, sto ces sa druge strane ako si da imas prirodno svetlo nikad, jer ti je zgrada pored tebe na 10m i sto ces moci da zaviris u komsijin stan ako nije spustena roletna.. I to je full lokacija, zato jer je tu negde skola. Pa u svakom kraju grada postoje skole, sto je ovaj poseban deo? I to sto su zgrade na novom Bulevaru tik uz put, koji ce sytra biti saobracajnica za teski saobracaj, kamione i sve ostalo, ne cini je ekskluzivom, kao ni ova lokacija zbog svega navedenog ne cini nikakvom ekskluzivom nego bas naprotiv...
Poslednja izmena: 27 nov 2020 17:44 od Dukelander.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Panorama centar 27 nov 2020 17:44 #51

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4869
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
Predlažem da se složite da se niste složili, tako je najzdravije.

Mišljenja ima i jednih i drugih, nema potrebe da zbog insistiranja na istima zalutamo u neko bezveze prepucavanje i nekonstruktivne a nimalo laskave jezičke finte :naughty:
U tom smislu: "mir, mir, mir - ostalo moderator briše" :lol:
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, vicakur

Panorama centar 27 nov 2020 19:31 #52

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
Dukelander napisao/la:
Predlažem da se složite da se niste složili, tako je najzdravije.




Zbog takvog stava je izbio rat u Bosni i Hrvatskoj :D :D :D :D
:kidding
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Panorama centar 28 nov 2020 21:50 #53

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Dve zanimljive stvari na ovom postu:
1. informacija da su skoro svi stanovi rasprodati
2. da li je covek stvarno ocekivao neku reviziju cene kvadrata i da li stvarno misli da se ocekuje pad cena? :rofl:

Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Panorama centar 28 nov 2020 22:24 #54

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
Stanovi u stambenoj zgradi zaista jesu skoro rasprodati,mislim vise od 80 %.Za objekat na uglu sa Rumenackom ne znam jer je potpuno drugaciji koncept.A ovo drugo mozda je covek i mislio sa obzirom na frku oko korone i svega,samo vise zvuci kao pakosni komentar u fazonu da komsiji crkne krava,ali mozda gresim
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Panorama centar 29 nov 2020 20:09 #55

  • Duja
  • Duja's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 901
  • Primljenih Zahvalnica: 1785
Reg021 napisao/la:
zgrada pored koje ce dnevno proci na desetine tj stotine buseva, koji ne idu na LPG nego kvalitetnu naftu, a katalizator su imali nikad i

Ovo uskoro neće biti problem, poslednjih godina se dosta radi na ukidanju gradskog prevoza. :troll:
Svaki dobar projekat može da se oskrnavi pri izvođenju.
Nijedan loš projekat ne može da popravi pri izvođenju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Panorama centar 29 nov 2020 20:58 #56

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
djaso napisao/la:
Stanovi u stambenoj zgradi zaista jesu skoro rasprodati,mislim vise od 80 %.Za objekat na uglu sa Rumenackom ne znam jer je potpuno drugaciji koncept.A ovo drugo mozda je covek i mislio sa obzirom na frku oko korone i svega,samo vise zvuci kao pakosni komentar u fazonu da komsiji crkne krava,ali mozda gresim

Pošto planiram da prodam stan u kojem sam i kupim drugi, iz fazona sam pre više nedelja pitao za stan u toj zgradi. Rekli su mi da ima jedan jedini neprodat i to gleda na uličnu stranu, ka Kralja Petra, po ceni od 1800 evra po kvadratu, ali bez PDV-a.
Mišljenja su mišljenja, ja recimo mislim da ne bih tu voleo da živim. Po meni, zgrade uz bulevare bi trebalo da imaju poslovn namenu. U svetu su tu kancelarije sa klimama i prozorima koje ni ne otvaraju. Po meni, ko ima porodicu trebalo bi da teži da ima mesto za život u naseljima poput Šumaca, recimo, gde ibi trebalo da ma i zelenila i igrališta i gde znaš ko su ti komšije i sa kim ti se dete druži. Ili ovo naselje na Popovici gde imaju i bazene na krovovima, gde isto znaš komšije i gde pretpostavljam da imaš pogled na grad i Dunav. Na takvim mestima se odgajaju deca, a ovakvr lokacijr kao kod Sajma to doživljavam kao stanište za neoženjene koji izlaze i privode nešto uveče. Ali to je moje mišljenje. Tržište kaže da su stanovi na tom uglu rasprodati po mnogo većoj ceni od onih koji se nude u rasponu od Pariske Komune, preko Jaše Tomića - Save Kovačevića i Kralja Petra. Tamo na jednom od sajtova za prodaju stanova ima oko 550 ponuda sa prosečnom cenom od 1450 do 1500 evra po kvadratu, mada se može naći i jeftinije čak i po 1150. Da li bih ja uvek pre uzeo u Pariske komune nego na tom uglu? Da bih. Da li su stanovi na tom uglu rasprodani, a u Pariske komune se mogu i sad naći jeftiniji? Da jesu. Lep dvosoban stan u Pariske komune od 60 kvadrata, četvrti sprat i gleda na zelenilo, prodaje se po 1.288,33 EUR/m2 . A tu je na par minuta od tog ugla. Dakle ljudi taj ugao doživljavaju kao prestižnu lokaciju gde žele da kupe stan, a ovaj niko do sada nije kupio. Svakom od nas je naše mišljenje bitno, zato što je naše i zato što uredjujemo svoj život po njemu, ali očigledno je moj stav u manjini pošto tržište pokazuje većinski stav. Uostalom, grad se šiti i menja. Meni je bila jako simpatična izjava ovih iz Kordrun gradnje kada su upitani kako mogu da lokaciju u Veterniku, koja nema asvalt i gleda na njive, prodaju kao ekskluzivnu lokaciju. "Kada mi završimo sa gradnjom biće ekskluzivna lokacija" bio je odgovor. Taj ugao o komej sad pričamo nekad je bio bogu iza tregera, tu je na par desetina metara odatle bio djeram gde su ljudi zahvatali vodu da piju nakon bureka, a odatle je uzimao vodu i komšija koji je tu gajio krave i svinje. Do pre pola veka tu se gajila stoka, sad vidimo da na forumu ima ljudi koji koji to smatraju za najelitniju lokaciju u gradu. Kada za 10 godina ponovo dodjemo na ovu, ili neku drugu temu, na forumu, sasvim sigurno ćemo se smejati šta smo sada mislili pošto će grad biti drugačiji i možemo samo da nagadjamo koji će delovi grada tada biti atraktivne lokacije.
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, kasko, mel, gremlinka, Toni021, Чиле

Панорама центар 29 nov 2020 22:00 #57

  • Детелинарђанин
  • Детелинарђанин's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 32
  • Primljenih Zahvalnica: 261
Ево слика тог места из 1968.







Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Cookie, limanac, sandman, TurboMaximus, drazesnaSkorpija, sasar, Djordje Cvarkov, valjan, Aleksejjj, nsns, Чиле

Панорама центар 09 dec 2020 11:50 #58

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
Poslednja izmena: 09 dec 2020 12:03 od djaso.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, Yokai, mrnjavi, Duja, TurboMaximus, Blavak, valjan

Panorama centar 09 dec 2020 13:03 #59

  • mel
  • mel's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 647
  • Primljenih Zahvalnica: 652
čudno mi je kako su 60ih potavili ovu crvenu zgradu koja gleda na KP... kakva je bila zamisao sa kućama uz ulicu po tadašnjem planu, ne verujem da je iko od tadašnjih urbanista zamišljao ovoliki front ipred kvarta koji je sagrađen.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Панорама центар 09 dec 2020 13:43 #60

  • djaso
  • djaso's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1146
  • Primljenih Zahvalnica: 2145
[/quote]



Poceli su sa busenjem sipova pa nakon toga ide iskop do dubine od cca 10 m
Poslednja izmena: 09 dec 2020 13:44 od djaso.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Dukelander, limanac, mrnjavi, Duja, sasar, Blavak, valjan
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru