Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 20 mar 2021 22:43 #621

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3424
  • Primljenih Zahvalnica: 9095
Ukrao Đilas!

Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Buck, limanac, Blavak, vladulns, OneLove

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 21 mar 2021 12:36 #622

  • mixaurus
  • mixaurus's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 79
  • Primljenih Zahvalnica: 154
Od danas

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, limanac, mrnjavi, sasar, Blavak, zoran_ns, OneLove, Чиле

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 21 mar 2021 12:48 #623

  • milan5930
  • milan5930's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 27
  • Primljenih Zahvalnica: 43
Trafo stanica između lamela A i F prilično kvari izgled...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 21 mar 2021 13:11 #624

  • mixaurus
  • mixaurus's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 79
  • Primljenih Zahvalnica: 154
milan5930 napisao/la:
Trafo stanica između lamela A i F prilično kvari izgled...
Možda da je oblože tom opekom što su uštedeli :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Авенија Гарден | стамбено-пословни комплекс 21 mar 2021 14:25 #625

  • Чиле
  • Чиле's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Људски максимум
  • Poruka: 971
  • Primljenih Zahvalnica: 3467
milan5930 napisao/la:
Trafo stanica između lamela A i F prilično kvari izgled...
Да, стварно. Могли су је сместити у приземљу неког објекта.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 21 mar 2021 15:35 #626

  • zoran_ns
  • zoran_ns's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 83
  • Primljenih Zahvalnica: 63
Valjda ce se setiti da posade koje drvo ili stave malo zelenila kod ovih parkinga ispred zgrade. Nisam gledao sta je na renderima posto oni ionako to menjaju kako im dodje. Iako sam kupio stan u Aveniji, kada sam bio pre neki dan video sam da stvarno izgleda, ne kao mravinjak, ali blizu. Bukvalno neke terase gledaju jedna u drugu. Sreca pa sam ja uzeo ovaj deo koji vise gleda pravac izmedju zgrada i deo na C. Lazara. To mi je nauk za sledeci stan.
Mislim da bi generalno vise zelenila oko zgrada islo u prilog Galensu kao kompaniji jer bi samo stanovanje bilo humanije, a oni prepoznati kao kompanija kojoj nije samo stalno do zarade. (za sada ja nemam takav utisak).
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Авенија Гарден | стамбено-пословни комплекс 21 mar 2021 18:02 #627

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8413
  • Primljenih Zahvalnica: 35908
Чиле napisao/la:
milan5930 napisao/la:
Trafo stanica između lamela A i F prilično kvari izgled...
Да, стварно. Могли су је сместити у приземљу неког објекта.
Onda se ti kvadrati ne mogu prodati nikome... Znaš to i sam, samo ti je, eto, malko pao pritisak, pa si imao konstruktivnu, normalnu ideju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: zoran_ns, Чиле

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 21 mar 2021 22:39 #628

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
zoran_ns napisao/la:
Valjda ce se setiti da posade koje drvo ili stave malo zelenila kod ovih parkinga ispred zgrade. Nisam gledao sta je na renderima posto oni ionako to menjaju kako im dodje. Iako sam kupio stan u Aveniji, kada sam bio pre neki dan video sam da stvarno izgleda, ne kao mravinjak, ali blizu. Bukvalno neke terase gledaju jedna u drugu. Sreca pa sam ja uzeo ovaj deo koji vise gleda pravac izmedju zgrada i deo na C. Lazara. To mi je nauk za sledeci stan.
Mislim da bi generalno vise zelenila oko zgrada islo u prilog Galensu kao kompaniji jer bi samo stanovanje bilo humanije, a oni prepoznati kao kompanija kojoj nije samo stalno do zarade. (za sada ja nemam takav utisak).

Hoćeš li ići sa svojim majstorima da pogledaju stan?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 22 mar 2021 11:00 #629

  • sergio-m
  • sergio-m's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1235
  • Primljenih Zahvalnica: 1657
definitivno su delovi A ,C i H suvisni ali posto je osnovni reper kvadratura i kapital onda je sve jasno....trebace par decenija dok se i ovakve stvari u gradnji i urbanizmu promene....jbg tranzicija...sve ex komi zemlje su prosle kroz slicno samo mi malko kasnimo....
Poslednja izmena: 22 mar 2021 11:04 od sergio-m.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, kasko, Duja, zoran_ns, Neskov, Toni021, nsns, Чиле

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 22 mar 2021 20:07 #630

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Dok to država i gradovi ne regulišu tako će biti. Kako da očekujemo od privatnika da nece da zaradi još milion evra. Te 3 zgrade su mnogo kvadrata.
Za to je sve kriv sistem, a privatnici samo to koriste
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: sergio-m, zoran_ns

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 23 mar 2021 09:02 #631

  • zoran_ns
  • zoran_ns's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 83
  • Primljenih Zahvalnica: 63
Da, hocu.I ja sam obisao par puta da proverim kako stoje stvari.
Neskov napisao/la:
zoran_ns napisao/la:
Valjda ce se setiti da posade koje drvo ili stave malo zelenila kod ovih parkinga ispred zgrade. Nisam gledao sta je na renderima posto oni ionako to menjaju kako im dodje. Iako sam kupio stan u Aveniji, kada sam bio pre neki dan video sam da stvarno izgleda, ne kao mravinjak, ali blizu. Bukvalno neke terase gledaju jedna u drugu. Sreca pa sam ja uzeo ovaj deo koji vise gleda pravac izmedju zgrada i deo na C. Lazara. To mi je nauk za sledeci stan.
Mislim da bi generalno vise zelenila oko zgrada islo u prilog Galensu kao kompaniji jer bi samo stanovanje bilo humanije, a oni prepoznati kao kompanija kojoj nije samo stalno do zarade. (za sada ja nemam takav utisak).

Hoćeš li ići sa svojim majstorima da pogledaju stan?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 23 mar 2021 09:24 #632

  • Kuduz
  • Kuduz's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 39
  • Primljenih Zahvalnica: 24
Vi sto se obisli stanove, kakav vam je subjektivni utisak, da li stanje odise kvalitetom ili imate osjecaj da je to moglo biti bolje? Galens je u razgovoru isticao visi srednji nivo kvaliteta materijala i kvaliteta zavrsnih radova tik stepenicu ispod Pupinove Palate, a kao nesto najbolje do tada sto ce/su radili u Novom Sadu.
Meni se iskreno izbor plocica u kupatilu ni malo ne svidja, to cu menjati sigurno.
Poslednja izmena: 23 mar 2021 09:25 od Kuduz. Razlog: typo
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 23 mar 2021 10:04 #633

  • milan5930
  • milan5930's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 27
  • Primljenih Zahvalnica: 43
Pupinovu Palatu nisam video iznutra tako da ne mogu povući paralelu. Sve izgleda korektno. Finalni radovi su jako dobri, zidovi su ravni, sve izgleda pedantno. Izborom keramike takođe nisam oduševljen, ali i ne izgleda loše. Doduše ko je hteo mogao je da bira keramiku u određenoj fazi gradnje. Na osnovu dvogodišnje potrage za i gledanja puno stanova, meni izgleda kao dobra kupovina. Kao što su i naveli, viši srednji nivo je i moj subjektivni utisak, mada će se konačan utisak steći nakon useljenja.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: sergio-m, Kuduz, Neskov

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 23 mar 2021 13:35 #634

  • zoran_ns
  • zoran_ns's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 83
  • Primljenih Zahvalnica: 63
Nisam bio u Pupinovoj palati, ali mislim da im je Avenija najbolje sto su radili u NS. (dva drugara imaju stan u zgradi Bul. Evrope i Rumenacka) Ne mogu da procenim kompletan utisak posto svi radovi nisu gotovi u mojoj lameli, ali ono sto sam video od uradjenih radova u mom stanu jeste da je kvalitetno uradjeno. Sto se tice keramike, mislim da je osrednji kvalitet, ali srecom to moze da se menja pa tako ja donosim svoje sanitarije i plocice. Sacekamo jos malo pa cemo onda dati kompletan utisak kvaliteta.
Ono sto mi se nikako ne svidja, jesu te crne spoljne ploce. Evo drugar je bio da obidje svoj stan pa mi je uslikao. Ne znam da li to treba da se opere ili sta je u pitanju, ali deluju prilicno prljavo i nedovrseno.
Kuduz napisao/la:
Vi sto se obisli stanove, kakav vam je subjektivni utisak, da li stanje odise kvalitetom ili imate osjecaj da je to moglo biti bolje? Galens je u razgovoru isticao visi srednji nivo kvaliteta materijala i kvaliteta zavrsnih radova tik stepenicu ispod Pupinove Palate, a kao nesto najbolje do tada sto ce/su radili u Novom Sadu.
Meni se iskreno izbor plocica u kupatilu ni malo ne svidja, to cu menjati sigurno.
Poslednja izmena: 23 mar 2021 13:43 od zoran_ns. Razlog: .
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Kuduz

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 23 mar 2021 18:48 #635

  • ninja_rabbit
  • ninja_rabbit's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 26
  • Primljenih Zahvalnica: 26
Kuduz napisao/la:
Vi sto se obisli stanove, kakav vam je subjektivni utisak, da li stanje odise kvalitetom ili imate osjecaj da je to moglo biti bolje? Galens je u razgovoru isticao visi srednji nivo kvaliteta materijala i kvaliteta zavrsnih radova tik stepenicu ispod Pupinove Palate, a kao nesto najbolje do tada sto ce/su radili u Novom Sadu.
Meni se iskreno izbor plocica u kupatilu ni malo ne svidja, to cu menjati sigurno.

Obilazim redovno gradiliste i imam samo pozitivne utiske. Deluje kvalitetno i profesionalno, mozes sve da se dogovoris sa njima sto se tice nekih izmena, naravno ako na vreme kazes... Plocice donosim svoje, isto kao i zoran_ns, pa tu ne mogu da ocenim kvalitet. Ali generalni utisak je dobar. Sto se fasade tice ne znaci mi mnogo kakva ce biti dok god je kvalitetno uradjeno.
Mozes u bilo kom trenutku da kontaktiras vodju gradilista zaduzenog za svoju lamelu i da dogovoris da odes u obilazak. Inace je "zvanicno" vreme za obilazak subotom od 12 do 14 ali iz iskustva znam da nije problem da odes bilo koji dan ako se najavis.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Kuduz

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 23 mar 2021 19:14 #636

  • TurboMaximus
  • TurboMaximus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2659
  • Primljenih Zahvalnica: 3037
Možda može da se donese svoj materijal i za fasadu.
Poslednja izmena: 23 mar 2021 19:15 od TurboMaximus.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, limanac, ranko su ns, sergio-m, Duja, Blavak, OneLove, Toni021, Чиле

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 23 mar 2021 19:32 #637

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Ja pratim i Kej garden kako rade, da bih video kakvi su hodnici i stanovi. I svidja mi se nadam se da će tako uraditi i ovde, s obzirom da je u Kraljevom parku samo belo okreceno
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 24 mar 2021 14:28 #638

  • mixaurus
  • mixaurus's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 79
  • Primljenih Zahvalnica: 154
Izgleda da je ceo kompleks rasprodat

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 24 mar 2021 15:13 #639

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Ne samo taj, nemaju više nijedan stan u ponudi u Novom Sadu
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 24 mar 2021 17:07 #640

  • milan5930
  • milan5930's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 27
  • Primljenih Zahvalnica: 43
Da li se to odnosi samo na zapadni deo Avenije (A-F), ili na kompletan kompleks? Pošto na sajtu i nemaju ponudu za istočni deo (K-H).
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru