Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 23 sep 2020 20:30 #481

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3424
  • Primljenih Zahvalnica: 9095
Obično zažalimo :|

Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk
Ne razumeš ti ništa, niti sam nešto "promašivao", niti "pogadjao" termine, naprimar ovaj termin je objavljen u medijima. Ali, to i nije bitno za ovu temu, bilo je ovde raznih lupetanja.
Fruškogorac, 5.10.2020.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Buck, Duja, TurboMaximus

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 24 sep 2020 10:44 #482

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Vlada je jednom spomenuo da ih je sprecavala niska cena nekretnina da prave zgrade sa atraktivnijim fasadama. Sada su cene dosta skocile, pa me interesuje da vidim razvoje tu dalje.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Aleksejjj

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 24 sep 2020 10:47 #483

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Otis.Driftwood.Ressurected napisao/la:
Novi Beograd


Evo ti Galensova zgrada u Beogradu koju rade. Tu nema stednje i precica.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: kasko, Duja, Toni021

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 24 sep 2020 12:22 #484

  • ninja_rabbit
  • ninja_rabbit's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 26
  • Primljenih Zahvalnica: 26
Otis.Driftwood.Ressurected napisao/la:
Evo ti Galensova zgrada u Beogradu koju rade. Tu nema stednje i precica.

Meni licno je Avenija mnogo lepsa od ove u Beogradu, i ne izgleda jeftinije vec skuplje. Jeste da ima tih zelenih detalja ali mnogo manje nego prethodne, sad dominiraju bela i fasadna cigla. Zeleno su dodali u detaljima, verovatno zbog prepoznatljivosti (sto neko vec rece - marketinga). A narandzastu su zamenili fasadnom ciglom, sto izgleda u Bg nije slucaj (ako dobro vidim na slici).
Bez velike pristrasnosti, meni je Avenija najbolje sto su do sad uradili
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 24 sep 2020 12:44 #485

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
Zelena boja može nekome da se svidja a i ne mora. Uglavnom se ljudima ne svidja. Ali kakve veze ima boja sa tim da je to jeftino, da je obojeno u belo ne bi bilo jeftino?
Grade takodje u Beogradu I na Zvezdari i tu će biti sa zelenom bojom
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 24 sep 2020 12:49 #486

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
ninja_rabbit napisao/la:
Otis.Driftwood.Ressurected napisao/la:
Evo ti Galensova zgrada u Beogradu koju rade. Tu nema stednje i precica.

Meni licno je Avenija mnogo lepsa od ove u Beogradu, i ne izgleda jeftinije vec skuplje. Jeste da ima tih zelenih detalja ali mnogo manje nego prethodne, sad dominiraju bela i fasadna cigla. Zeleno su dodali u detaljima, verovatno zbog prepoznatljivosti (sto neko vec rece - marketinga). A narandzastu su zamenili fasadnom ciglom, sto izgleda u Bg nije slucaj (ako dobro vidim na slici).
Bez velike pristrasnosti, meni je Avenija najbolje sto su do sad uradili
Definitivno je pomak u odnosu na prethodne zgrade koje su radili u Novom Sadu, tu se slazem.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 24 sep 2020 12:58 #487

  • ninja_rabbit
  • ninja_rabbit's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 26
  • Primljenih Zahvalnica: 26
Da, moje misljenje je da fasadna cigla u kombinaciji sa belom izgleda modernije, otmenije, prijatnije, humanije... To sta nekom izgleda skuplje je individualno, mozda skuplje nije prava rec. meni licno drecave boje ne prijaju i retko izgledaju lepo ali ima kome se svidja. Ovako, kad samo dodaju detalje u jarkim bojama, onda moze da izgleda lepo. Ali ranije njihove zgrade koje su kombinacija zelene i narandzaste meni licno se ne svidjaju
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 24 sep 2020 13:17 #488

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Evo kao neko ko se bavi marketingom i zivi od toga stvarno mogu da kazem da kada se gradi brend nije svaki marketing dobar i postoje alati da se ispita stav kupaca jer ja mislim jedno, pera drugo mika trece, da to nekog zanima. Postoji ipsos koji sprovodi istrazivanja na tu temu, ima kancelarije i u ns-u na bulevaru oslobodjenja. Ljudi kupuju stanove i njih ne zanima da se time bave. A kupuju ih uprkos tome sto tako izgledaju a ne zbog toga sto tako izgledaju. Sto se tice konkretno Avenije i moje misljenje jeste da je bolja nego raniji radovi, ali ima tu puno prostora za napredak. Ono sto ne razumem i kod njih i kod drugih investitora, zasto brate mili ne napravis ono sto si prodao? Mislim ako si mi prodao bele stubove sto ih obojis u zeleno? Jeftinija zelena od bele? Stvarno ne razumem
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 24 sep 2020 13:26 #489

  • ninja_rabbit
  • ninja_rabbit's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 26
  • Primljenih Zahvalnica: 26
Mozda je zelena skuplja ;) Salim se
Slazem se da bi jedino trebalo da je bitno da oni urade onako kako su rekli, manje je bitno to dal se nekome od nas svidja ili ne. A na renderima su stubovi beli. Jeste da renderi nisu bas 100% tacni ali nije fer sa njihove strane da menjaju
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 24 sep 2020 13:45 #490

  • Neskov
  • Neskov's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 546
  • Primljenih Zahvalnica: 356
I za loš marketing se kaze da je marketing. Ja sam rekao da su njihove zgrade u tom smislu prepoznatljive i kada neko za strane dodje u Novi Sad i vidi toliko njihovih zgrada smatraće ih kao pouzdanog investitora.

Za stubove stvarno nije bilo potrebe da se ofarbaju u zeleno, pa čak i unutrašnjost terasa iako to na renderima ima. A detalj zeleni na bocnoj strani mi je skroz okej.
I sa prednje strane dominira bela boja ali su terase obojene u zeleno a fasadna cigla je na "centru"
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 25 sep 2020 11:42 #491

  • zoran_ns
  • zoran_ns's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 83
  • Primljenih Zahvalnica: 63
Sada sam bio malo da 'obidjem' radove. Zgrada izgleda lepse nego sto izgleda na slikama koje je neko okacio pre neki dan. Moram da kazem da se meni svidja. Ono sto je jos dobro jeste sto ce zgrada dugo godina biti u ovakvom stanju odnosno nema ili nema puno stakla i drugih materijala koji se brzo prljaju ili propadaju kao sto je slucaj sa onom zgradom pored kruzog toga. Ja inace ne volim zelenu boju, ali je dobro da su stavili stubove u zeleno, zbog toga sto gornji deo zgrade gde postoji jedan mali deo koji je zelen, dobija smisao i neku logiku. Videcemo kakva ce biti unutrasnjost zgrade
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Kuduz

Re:Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 25 sep 2020 13:41 #492

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Slika
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, mrnjavi, Duja, sasar, Blavak, valjan, Teki, zoran_ns, Neskov, Toni021

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 25 sep 2020 13:51 #493

  • Alibunar
  • Alibunar's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 254
  • Primljenih Zahvalnica: 190
zoran_ns napisao/la:
Sada sam bio malo da 'obidjem' radove. Zgrada izgleda lepse nego sto izgleda na slikama koje je neko okacio pre neki dan. Moram da kazem da se meni svidja. Ono sto je jos dobro jeste sto ce zgrada dugo godina biti u ovakvom stanju odnosno nema ili nema puno stakla i drugih materijala koji se brzo prljaju ili propadaju kao sto je slucaj sa onom zgradom pored kruzog toga. Ja inace ne volim zelenu boju, ali je dobro da su stavili stubove u zeleno, zbog toga sto gornji deo zgrade gde postoji jedan mali deo koji je zelen, dobija smisao i neku logiku. Videcemo kakva ce biti unutrasnjost zgrade

Vremenom ce menjati boje koliko su blizu jedne od naprometnijih raskrsnica, bice ludilo kad se otvore prozori, ali neka ljudi su blize centru 5 minuta nego neki delovi graa sta sad jbg
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: RM77

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 25 sep 2020 20:04 #494

  • RM77
  • RM77's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 309
  • Primljenih Zahvalnica: 426
Svi spominju samo boju, a to što ove sve zgrade imaju veličine prozora kakve u starogradnji imaju toaleti i ostave maltene, to nikom ništa. Ali ako to znači da će zgrada manje da se prlja, e super onda :silly:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: mlata, gremlinka

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 25 sep 2020 20:23 #495

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Sto manje gledas kroz prozor i vidis kakva je situacija pozelis da nemas i te prozore :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 25 sep 2020 20:30 #496

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Na mreži
  • Administrator
  • Poruka: 4870
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
Da niste pomenuli prozore, ne bih ni obratio pažnju. Na koji fazon se roletna na prozorima spušta niže od ograde terase?
Ili je prozor veći od proseka novogradnje pa ima neku ogradu, ili roletna ide preko dela zida.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 25 sep 2020 22:44 #497

  • Чиле
  • Чиле's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Људски максимум
  • Poruka: 971
  • Primljenih Zahvalnica: 3467
RM77 napisao/la:
Svi spominju samo boju, a to što ove sve zgrade imaju veličine prozora kakve u starogradnji imaju toaleti i ostave maltene, to nikom ništa. Ali ako to znači da će zgrada manje da se prlja, e super onda :silly:
Кад си већ поменуо, мени се баш свиђају ти стандарди за прозоре који су раније важили. Знало се шта се где поставља, без превеликог извољевања.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 26 sep 2020 12:36 #498

  • Aleksejjj
  • Aleksejjj's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 206
  • Primljenih Zahvalnica: 56
Dukelander napisao/la:
Da niste pomenuli prozore, ne bih ni obratio pažnju. Na koji fazon se roletna na prozorima spušta niže od ograde terase?
Ili je prozor veći od proseka novogradnje pa ima neku ogradu, ili roletna ide preko dela zida.

Koliko se secam sa skica, tu gde su ti duguljasti prozori u paru to je uvek jedna prostorija, umesto jednog veceg stavili su dva takva, gde je jedan usamljen je kuhinja ili onaj novokomponovani sobicak od 2m. Ti prozori su duzi od proseka i imaju onaj dodatni donji deo. Ali svakako su premali. Sa unutrasnje strane su vecinom klasicnih dimenzija. Ima jedan projekat u bgu, zove se Vozdove kapije, takvi su prozori ali veci, koga zanima
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 08 okt 2020 16:00 #499

  • Kuduz
  • Kuduz's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 39
  • Primljenih Zahvalnica: 24
Zna li se kada je useljiva ova prva lamela sto je skoro gotova, bar na izgled? Iz Galensa su spominjali isto da ce biti i ostavni prostor neki na prodaju, navodno definisace se kako koja lamela se privede kraju. Imamo li kakav info vezan za ostave, da li su u opticaju i koja je cena za iste?

Meni Avenija izlgeda mnogo ljepse uzivo no na fotografijama.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Avenija Garden | stambeno-poslovni kompleks 08 okt 2020 18:11 #500

  • zoran_ns
  • zoran_ns's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 83
  • Primljenih Zahvalnica: 63
Slazem se da izgleda lepse uzivo nego na fotografijama. Sto se tice ostava, mislim da su rekli da ce od garaza koje nisu prodate praviti tzv ostave. Ako je to tacno, to bi ruzno izgledalo. Neka me Vlada ispravi ako gresim.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Kuduz
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru