Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Parkinzi i garaže

Parkinzi i garaže 28 nov 2011 20:07 #41

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Ti bas forsiras moderne poslovne zgrade ? Ko zeli da posluje u ovoj jadnoj zemlji ? Budi malo objektivniji :)
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Parkinzi i garaže 28 nov 2011 20:17 #42

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Naravno da ne mislim da je to moguće, zato i stavljam smajli. :)

Sve mi je na tom mestu bolje nego parking. Na tom mestu bi lepše legao i neki stambeni kompleks, mogao bi se prostor urediti kao trg sa nekom lepom i velikom fontanom i garažom ispod zemlje... Šta znam, dosta toga. :dunno:
Poslednja izmena: 28 nov 2011 20:18 od Cookie.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Parkinzi i garaže 28 nov 2011 20:53 #43

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Hm , ovo za trg i podzemnu garazu je mnogo bolje. Sjajna lokacija za trg.
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Parkinzi i garaže 28 nov 2011 21:17 #44

  • everson
  • everson's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 92
  • Primljenih Zahvalnica: 3
FUTOG napisao/la:
mogao bi se prostor urediti kao trg sa nekom lepom i velikom fontanom i garažom ispod zemlje...

Otprilike idealno resenje za tu lokaciju ...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Parkinzi i garaže 28 nov 2011 21:21 #45

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
+3 :woohoo: Super ideja!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Parkinzi i garaže 28 nov 2011 21:24 #46

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Ok , kome saljemo dopis ? Haha
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Parkinzi i garaže 28 nov 2011 21:33 #47

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Znači, odlučili smo. Definitivno će biti trg. :P
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Parkinzi i garaže 28 nov 2011 22:08 #48

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Svaki dan damo po 30 dinara .....
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Parkinzi i garaže 30 nov 2011 08:42 #49

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Danas u radnickoj zena iz Parking Servisa naplatila kaznu liku koji je sedeo u kolima a pritom mu nije ni nakacila kaznu na auto. Momak samo sto je nije prebio :D
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Parkinzi i garaže 30 nov 2011 10:37 #50

  • sandman
  • sandman's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1186
  • Primljenih Zahvalnica: 612
? jel to moguce :? a i on kako je nije video da ga slika
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Parkinzi i garaže 30 nov 2011 10:50 #51

  • Steve McQueen
  • Steve McQueen's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Vintage race cars
  • Poruka: 862
  • Primljenih Zahvalnica: 330
Otis Driftwood napisao/la:
Danas u radnickoj zena iz Parking Servisa naplatila kaznu liku koji je sedeo u kolima a pritom mu nije ni nakacila kaznu na auto. Momak samo sto je nije prebio :D


Ja skupljm tablice, ono kao kolekciju, drzim ih okacene na zidu i pre neki dan su mi stigle 2 nove, beogradske, doduse, nisu isti broj ali nema veze. Palo mi je na pamet da uzmem jednu od njih i stavim napred, odem recimo u Arenu, parkiram se ispred, pogledam film ( cca 2 sata ), vratim se nazad, naravno, docekam kaznu na soferci, bacim kaznu, vratim moju NS tablicu i odem kuci. Mislim, definitivno je previse zezanja ali saznanje da si ih zajebao bar malo je priceless! :D
Slobodni Zidar
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Parkinzi i garaže 30 nov 2011 11:17 #52

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4870
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
Imam i ja 5-6 komada, ali su mi rekli da je čak i samo posedovanje istih ilegalno, pa mi stoje negde sklonjene :lol:
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Poslednja izmena: 30 nov 2011 11:17 od Dukelander.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Parkinzi i garaže 30 nov 2011 11:25 #53

  • Steve McQueen
  • Steve McQueen's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Vintage race cars
  • Poruka: 862
  • Primljenih Zahvalnica: 330
Onda sam ja u gadnim problemima, imam jedno 20tak, izmedju ostalog i vojnu tablicu ( VJ )... :D
Doduse, vecina kolekcije su strane tablice...


Ono sto je zaista problematicno je velika tabla "НОВИ САД" koju sam nasao ( majkemi ) pored puta. To je ona zuta velika sto stoji pored magistralnih pravaca, jedva sam je stavio u auto. Kapiram da je predvidjena kazna odsecanje ruku ili kamenovanje na centralnom trgu... ;)


Ali ako zelis da spavas mirno, daj meni tih 5-6 tablica i nema sta da se brines, kod mene ce biti zbrinute ;)
Slobodni Zidar
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Parkinzi i garaže 30 nov 2011 11:27 #54

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Ne znam da li je ilegalno, ali može da bude problem ako ovi iz Parking servisa imaju moć da provere vozilo po tablicama pre štampanja kazne. Bilo bi mi čudno da to ne rade...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Parkinzi i garaže 30 nov 2011 11:28 #55

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Naravno da nije legalno.
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Parkinzi i garaže 30 nov 2011 11:44 #56

  • Steve McQueen
  • Steve McQueen's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Vintage race cars
  • Poruka: 862
  • Primljenih Zahvalnica: 330
FUTOG napisao/la:
Ne znam da li je ilegalno, ali može da bude problem ako ovi iz Parking servisa imaju moć da provere vozilo po tablicama pre štampanja kazne. Bilo bi mi čudno da to ne rade...


Dosadasnje iskustvo govori da ne proveravaju, jer nemaju komunikaciju sa bazom podataka. Odnosno, nemaju radnici na ulici. Dosta se cesto desava da ljudima ( koji su tablice izgubili ili su im ukradene ) stizu kazne iz, recimo, Krusevca, a da tamo nikad nisu bili.

Prosle godine su uhvatili likove koji su tako dovozili kola, ukradu jednu tablicu a drugu istampaju na kartonu u prelepe nekom folijom da izgleda kao prava. Uz falsifikovanu staru saobracajnu, svasta moze da udje.
Slobodni Zidar
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Parkinzi i garaže 30 nov 2011 12:45 #57

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
pre neki dan sam dobio čestitku na šoferšajbni da platim 1000 dinara jer nisam platio parkiranje u plavoj zoni.
I ja danas uplatim sa tim pozivom na broj 35 dinara koliko košta plava zona.
E sad oni u njihovom knjigovodstvu će to uknjižiti pod tim pozivom na broj ali ne 1000 već 35 dinara.
Čekam da vidim kako će odreagovati
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Parkinzi i garaže 30 nov 2011 14:24 #58

  • True_detective
  • True_detective's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 267
  • Primljenih Zahvalnica: 248
FUTOG napisao/la:
Ne znam da li je ilegalno, ali može da bude problem ako ovi iz Parking servisa imaju moć da provere vozilo po tablicama pre štampanja kazne. Bilo bi mi čudno da to ne rade...


U tom slučaju bi strana tablica rešila svaku dilemu. :) Ne mogu imati bazu podataka za bosance, npr.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Parkinzi i garaže 30 nov 2011 15:55 #59

  • Giške87
  • Giške87's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 20
  • Primljenih Zahvalnica: 23
ranko su ns napisao/la:
pre neki dan sam dobio čestitku na šoferšajbni da platim 1000 dinara jer nisam platio parkiranje u plavoj zoni.
I ja danas uplatim sa tim pozivom na broj 35 dinara koliko košta plava zona.
E sad oni u njihovom knjigovodstvu će to uknjižiti pod tim pozivom na broj ali ne 1000 već 35 dinara.
Čekam da vidim kako će odreagovati

Ja sam pre više od dve godine dobio isti harač na šoferšajbni i platio uredno, ali njihovi magarci u administraciji valjda nisu dobro proknjižili i slali mi opomene da treba da platim. Ja nazvao priloženi telefon i rekao da je sve plaćeno uredno i da imam uplatnicu kao dokaz i da me ne dave vise sa tim opomenama. Zena sa kojom sam pricao je rekla da u tom slučaju ignorišem sve što ubuduće budem dobio. Nakon toga su stigle još dve opomene sa pretnjom odlaska na sud,ali od tada ništa. Tako da i ja cekam da vidim da li su zaista spremni na neku vecu instancu od seljacke pretnje sa opomenama, ako jesu imam dokaz da sam platio i ne mogu mi nista. U medjuvremenu je u Beogradu ta doplatna karta proglasena neustavnom, tako da sve ostale doplatne karte koje sam dobio jednostavno ignorisem.Platim uvek parking kada se parkiram u bilo kojoj zoni, ali ako dobijem doplatnu kartu, smatram (poput Ranka) da sam duzan jedino tih 35 dinara, koliko stoji usluga parkiranja u trajanju od 1h, a koju nisam platio, sve ostalo je cist bezobrazluk.

Ali kakva smo mi banana drzava, kada je u jednom gradu nesto neustavno, a u drugom nije. Isti slučaj je i sa prodajom alkohola nakon 23h. U NS je odluka proglasena neustavnom, a u BG nije... Jos jedan FAIL drzave... :bash:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Parkinzi i garaže 30 nov 2011 16:25 #60

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Menjanje tablica, iako deluje kao odličan način za zajebanciju sa Parking servisom :), može biti vrlo opasno. Od koga god nabavite tablicu, ne znate odakle ona potiče. Ako je u pitanju tablica sa ukradenog vozila, to vas dovodi u vezu sa tim delom. Vaš auto onda ide na veštačenje, a to je agonija... A, ako npr. nadjete tablicu na ulici, opet ste u problemu, jer onaj ko je izgubio tu tablicu mora u policiji da podnese prijavu kao da mu je ukradena, da bi mogao da izvadi novu. Što znači da i u tom slučaju imate predmet krivičnog dela kod vas. :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru