Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Gradske vesti

Gradske vesti 29 maj 2020 19:42 #4561

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Hahaha, kako smesan clanak
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 29 maj 2020 21:20 #4562

  • Erebus
  • Erebus's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 316
  • Primljenih Zahvalnica: 758
vladulns napisao/la:
Šta sve treba da znate ako planirate selidbu u Novi Sad

Novi Sad se poslednjih nekoliko godina nalazi na listi najpoželjnijih gradova za život u Srbiji.

Razloge za to verovatno treba tražiti u harmoničnom spoju dinamike velikog grada i mirnoće vojvođanskih varošica. Retko koje mesto u Srbiji nudi i jedno i drugo, a čini se da su oba faktora značajna za miran, udoban ali i ispunjen život.

Sve prednosti Novog Sada posebno dolaze do izražaja kada se "na vagu" stavi i Beograd, kao grad koji privlači najviše stanovnika iz unutrašnjosti, ali i nameće skuplji i brži život koji ne prija svakome. Kada se uporede realna merila kvaliteta života u dva najveća grada Srbije, ne može se zanemariti prednost koju srpska Atina ostvaruje na više nivoa.

Prema tome, ako Novi Sad prepoznajete samo kao grad Exita i lude letnje zabave, sada je vreme da se uverite da je on mnogo više od jednog festivala, naročito ako planirate da u naš grad smestite svoj novi život.


Pešačenje i vožnja bicikla – Novi Sad čuva životnu sredinu
Ono što kao turisti doživite u Novom Sadu su prelep Dunav, bajkoviti Petrovaradin i drugi simboli grada. Međutim, ako ostanete u ovom gradu nešto duže od par dana, shvatićete i to da u njemu gotovo sve može da se obavi pešice, a složićete se da je to posebna lepota jednog grada.

Praksa je pokaza da se baš iz ovog razloga selidba u Novi Sad iz drugih delova Srbije razmatra mnogo češće nego odlazak u Beograd. Potreba za gradskim prevozom postoji, ali nije ni blizu tako velika kao u Beogradu, pa već tu dolazimo do odgovora na pitanje zašto Novi Sad deluje tako mirno i harmonično, što se naročito oseti kada se dođe iz Beograda.

Novi Sad ima 16 bulevara koji povezuju različite delove grada, koji su kao stvoreni za šetnje i završavanje obaveza bez automobila. Bulevar Patrijarha Pavla je vrlo atraktivno mesto za šetnju i rekreaciju, a ako ovim bulevarom iz Novog naselja uputite u laganu šetnju, za samo 45 minuta možete stići do Limana.

Za Novosađanje koji žive u Novom naselju, najpogodniji za šetnju su bulevari vojvode Stepe, kneza Miloša, Jovana Dučića, Slobodana Jovanović i Bate Brkića. Limanci se obično šetaju ulicom Narodnog fronta, Balzakovom, Fruškogorskom, ali i bulevarima Cara Lazara i Despota Stefana.

Najlepše su ipak šetnje pored Dunava, i to kejom koji se prostire od Limana do kanala Dunav-Tisa-Dunav. Sa Beogradskog keja se pruža prelep pogled na Petrovaradinsku tvrđavu, zbog čega je ovo mesto ujedno i omiljeno Novosađanima za rekreaciju i druženje.

Pogodan teren za bicikliste
Novi Sad će se definitivno dopasti onima koji uživaju u vožnji bicikla, jer osim prigradskih staza, možete koristiti i gradske površine za ovaj vid rekreacije. Ovde postoji solidna kilometraža biciklističkih staza (oko 60 km u samom gradu) koje se pružaju duž mnogih gradskih saobraćajnica, a u prilog biciklistima idu i ravan teren, brojni bulevari ali i širok kej koji pružaju dovoljno prostora za vožnju.

Uz Dunav prolazi i biciklistička ruta EuroVelo 6, a idealno, usputno mesto za predah tokom vožnje je Štrand, popularna gradska plaža. U gradu su smeštene nešto lakše biciklističke staze, dok okolina Novog Sada nudi malo veće izazove za aktivnije bicikliste – vožnju kroz Čenej, Futog i Veternik, a samim tim i razgledanje prelepih salaša u okolini Novog Sada.

Sve ovo upućuje na to da Novi Sad nudi nešto čistiji vazduh i zdravije životno okruženje u odnosu na Beograd, kao i da Novosađani rado biraju pešačenje i bicikle kako bi očuvali svoju životnu sredinu.


Rasterećen gradski prevoz
Ako ipak poželite da koristite gradski prevoz, a imate iskustva sa beogradskim, pripremite se na znatno lakše snalaženje i "hvatanje" željenih linija. Manji broj stanovnika, ali i manji broj onih kojima je prevoz uopšte potreban za kretanje po Novom Sadu, pruža mogućnost da gotovo uvek nađete slobodno mesto u prevozu.

Dopuna karata za gradski prevoz, biranje zone i nedoumica da li ste izabrali pravu – u Novom Sadu ne postoji. Karte se pružaju na pregled vozaču, a to znači da svi ulaze u autobuse na prednja vrata, pružaju vozaču na pregled ili na licu mesta kupuju karte, zatim se smeštaju u srednji i zadnji deo autobusa, a po dolasku na željenu lokaciju prevoz napuštaju kroz srednja ili zadnja vrata.


Na ovaj način Novosađani koriste gradski prevoz i verovali ili ne - funkcioniše savršeno. Malo je onih koji se "provuku" bez karte, kao i onih koji to uopšte žele da urade. Cena jedne vožnje je oko 60 dinara, što je za 30-ak dinara manje nego u prestonici.


Novosadski taksi – pristupačne vožnje za sve delove grada
Cena novosadskog taksija za Beograđane je fenomen. U bilo koje doba dana ili noći, taksi će vas od tačke A do tačke B unutar grada izaći svega par stotina dinara. Ako vam kažemo da je u prestonici sam start za noćnu vožnju 200 dinara, pa samim tim i vožnja iz jednog u drugo naselje oko 1000 dinara ili više, verovatno će vas kupiti činjenica da se u Novom Sadu za samo 500 dinara možete provozati kroz čitav grad.


Univerzitetski centar i srpska kulturna prestonica
Univerzitet u Novom Sadu je jedan od glavnih razloga zašto se mladi odlučuju za život u ovom gradu. Jedan je od retkih gradova koji na jednom mestu – u jednom kampusu – okuplja gotovo sve fakultete. Novosadski univerzitet je jedini državni univerzitet u Vojvodini i drugi najveći u celoj Srbiji.

Osim što je univerzitetski centar čitave Vojvodine, Novi Sad nosi i titulu kulturne prestonice. Ako se pitate odakle ovom gradu gorepomenuti nadimak srpska Atina, treba znati da je on zaslužen još u 18. i 19. veku, kada je Novi Sad bio središte kulture, politike i društvenog života Srba.

Danas je Novi Sad grad muzeja, galerija i raznih spomenika kulture, a ujedno je i dom najstarijeg profesionalnog pozorišta Srba – Srpskog narodnog pozorišta, osnovanog 1861. godine.


Najlepši delovi Novog Sada za život
Šta čini lepo, pa i idealno naselje za život - stvar je subjektivnog doživljaja. Mi ćemo vam predstaviti nekoliko novosadskih naselja koja važe za najugodnija za život, a na vama je da procenite koje od njih se uklapa u vašu viziju savršenog mesta za življenje.

Novo naselje, Liman i Detelinara broje najviše stanovnika, a ujedno su tri najveća novosadska naselja.

Novo naselje ili Bistrica gradska ima oko 36.000 stanovnika, a odlikuju ga zelene površine i široki bulevari. Za ovo naselje ćete često čuti da je moderno, da preovladavaju nove, lepe, visoke zgrade, ali da ujedno ima mesta i za parkove, šetališta i sav sadržaj koji je potreban poslovnim ljudima i porodicama sa decom.

Dve osnovne škole, tržni centri, hotel i sportski centar pružaju dosta mogućnosti za relaksaciju, zabavu i druženje, pa je Novo naselje definitivno jedan od favorita za život u Novom Sadu.

iman se sastoji od 5 delova, koji su smešteni u jugoistočnom delu grada – na levoj obali Dunava i južnom kraju Bulevara Oslobođenja. Najpoznatiji deo Limana je Univerzitetski grad, a ovom nesalju pripada i gradska plaža Štrand, sportsko-trgovački centar Spens, kao i veliki kej idealan za šetnje, rekreaciju i razonodu.

Detelinara, odnosno Stara i Nova Detelinara zajedno broje oko 30.000 stanovnika. Karakteriše je veliki broj trgovačkih i uslužnih radnji i pijaca, a u ovom naselju postoje i dve osnovne i jedna srednja škola. Detelinara je poznata po fudbalskom stadionu "Novi Sad", šahovskom, kuglaškom i rukometnom klubu. Nekoliko manjih parkova takođe upotpunjava ovaj deo grada.

Da li ste korak bliže tome da se preselite u Novi Sad? Verujemo da vam se dopalo sve što ste pročitali o drugom najvećem gradu u Srbiji, a ostalo je samo da ga lično posetite i proverite koliko vam naša specifična, ali vrlo lepa novosadska energija odgovara. Verujemo da se nećete pokajati. Vidimo se u Novom Sadu!
www.mojnovisad.com/vesti/sta-sve-treba-d...ovi-sad-id33606.html

Niti je pismeni zadatak na temu, niti je PR tekst, nego nešto između. Nije mi najjasniji razlog postojanja ovog happy-go-lucky članka.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Eldarion

Gradske vesti 29 maj 2020 21:57 #4563

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Moze li neko da mi kaze gde je Liman 5?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Eldarion

Re:Gradske vesti 29 maj 2020 22:12 #4564

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Vladans :) ... uskoro...


Sent from my iPad using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:RE: Gradske vesti 30 maj 2020 07:21 #4565

  • Ilke
  • Ilke's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 547
  • Primljenih Zahvalnica: 534
Otis.Driftwood.Ressurected napisao/la:
Moze li neko da mi kaze gde je Liman 5?
Ne postoji Liman 5 zvanicno, to sto neki investitori tako predstavljaju deo Telepa je druga stvar

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Gradske vesti 30 maj 2020 11:43 #4566

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Ovo što će uz novi most, zapadno od Ive Andrića, da se gradi se može nazvati budućim Limanom 5. Zapadno od tog mosta je Južni Telep.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 30 maj 2020 11:45 #4567

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Gostovanje gradonacelnika Novog Sada u emisiji Grad i Mi 29.05.2020.

media.rtv.rs/sr_ci/specijali/56507

Na 27:30 daje izjavu kako ce autobusko stajaliste u Uspenskog ulici tako izgledati.

Zivi bili pa doziveli a iskreno bih voleo da ne laze.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Duja, valjan, Eldarion

Gradske vesti 31 maj 2020 00:53 #4568

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
29. maj 2020. | 21:05 | Izvor: RTV

Vučević: Novi centar grada će biti fascinantan, uskoro izgradnja četvrtog mosta, grad dobija i četiri javne garaže


Izgradnja četvrtog mosta je najlepša moguća vest, a novi centar grada biće fascinantan, rekao je večeras gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević, u emisiji RTV-a "Grad i mi".

"Najlepša moguća vest je izgradnja četvrtog mosta. Mi smo sada sigurni da ćemo ići u izgradnju tog mosta, u narednom mandatu počinjemo sa tim, a na taj način će se smanjiti saobraćajne gužve u gradu i povezaćemo Srem i Bačku. Uredićemo i biciklističke staze u gradu", rekao je Vučević.


Gradonačelnik je naglasio da će novi centar grada će biti fascinantan. On je najavio uređenje Pozorišnog trga i Uspenske ulice.

"Sve se radi u granitu, nema nigde behatona. Sa novim zelenim površinama, sa modernom rasvetom i memorijskom trakom obrisa nekadašnje ulice koja je srušena zbog izgradnje pozorišta i na njoj će biti ispisani svi najvažniji datumi u istoriji grada. Sami smo obezbedili pare, u avgustu počinju radovi. Posle toga, kreće renoviranje Trga slobode, ulice Modene, deo Zmaj Jovine, deo Pašićeve, a poslednja faza će biti garaža iza Pozorišta, gde će biti i jezerce", dodao je Vučević.

Novosađani imaju ubedljivu najveću platu u Vojvodini, oko 69.000 dinara neto je bila prosečna zarada u martu mesecu, Novi Sad se razvija u pravom smeru, konstatovao je gradonačelnik.

"Želimo i onima koji imaju niže zarade, da im podignemo plate, da povećamo zaposlenost. 590 evra je prosečna plata u Novom Sadu, prosek Srbije je oko 511. Samo mi pariramo Beogradu po zaradi. Želim da budu veće plate tamo gde su do sada bile niže, na primer u ustanovama socijalne zaštite. Verujem da ćemo kao država imati snage za novo povećanje plata do kraja godine", rekao je Vučević.

On je dodao da je gradu veoma bitno i šta se dešava u privatnom sektoru.

Oko problema sa "Promenadom", Vučević je rekao da je lično sa svojim saradnicima radio na rešavanju problema.

"Naš cilj i interes je da ljudi rade i da ima posla. Promenada je rešila svoje probleme, investirala je još 7,5 miliona evra. Pravila se stalno jedna loša slika te investicije, koja je donela 40 miliona evra u budžet grada. Želim da se zahvalim svim zakupcima na strpljenju. Ubedili smo na kraju investitora da sedne sa njima i da se dogovore. Dok god je Promenada imala tehničku dokumentaciju, ona je radila, čim je to isteklo, ona je zatvorena, dok nije pribavila sve ono što je bilo potrebno", rekao je Vučević.

On je dodao da se mora polako vraćati život u grad.

"Moramo da radimo, ne možemo više da budemo blokirani zbog korone, moramo vratiti puls grada, inače ćemo biti u velikom problemu", naglasio je gradonačelnik.

Vučević se dotakao i današnje vesti da će festival Exit biti odraćan sredinom avgusta u Novom Sadu.

"Ja sam vodio razgovor sa osnivačima Exita i predložio da festival bude održan u drugoj polovini avgusta i oni su to prihvatili. Bila je ideja da bude održan krajem jula, ali ovako je bolje, dobićemo više vremena, i mi i organizatori. Imamo dobar trend, verujem da ćemo imati proglašenje kraja epidemije i da održavanje festivala neće biti upitno", rekao je Vučević i dodao je novosadski hoteli moraju da rade inače će propasti.

"Vodimo računa o svemu, o zdravlju pogotovo, donosili smo pravovremene odluke uvek, naš je interes da Novi Sad nastavi da se razvija. Zato i imamo veliki broj lepi vesti za Novosađane", rekao je Vučević.

Na kraju emisije, gradonačelnik je saopštio da je danas prihvaćena ponuda za koncesiju za javne garaže i dodao da će Novi Sad dobiti četiri nove garaže od kojih će tri biti podzemne.




www.rtv.rs/sr_lat/vojvodina/novi-sad/vuc...-garaze_1129766.html
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 31 maj 2020 00:54 #4569

  • neusatz!
  • neusatz!'s Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1372
  • Primljenih Zahvalnica: 2824
Kakva garaža iza pozorišta kad je trebalo da bude preko puta i kakvo jezerce?
Dobrodošlica na SSC forumu:

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never
Poslednja izmena: 31 maj 2020 01:05 od neusatz!.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 31 maj 2020 01:40 #4570

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Pogledaj celu emisiju sto sam dao par postova iznad, covek se pola emisije svadja sam sa sobom
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 08 jun 2020 14:28 #4571

  • Conecto
  • Conecto's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 80
  • Primljenih Zahvalnica: 419
Ili mi se učinilo (a mislim da nije) ili su to počeli da uklanjaju staru prugu. Uklonjen je deo između Futoškog puta i ranžirne stanice. Eto, i to smo dočekali.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Djordje Cvarkov

Gradske vesti 08 jun 2020 17:18 #4572

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Conecto napisao/la:
Ili mi se učinilo (a mislim da nije) ili su to počeli da uklanjaju staru prugu. Uklonjen je deo između Futoškog puta i ranžirne stanice. Eto, i to smo dočekali.
Uklonjen? Nisam video. Ajd bas cu danas slikati, ako ne bude mrak kad budem isao kuci.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 08 jun 2020 22:10 #4573

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Sto bi rekli: "Nece ona nidje" :D

Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Duja, Blavak, Djordje Cvarkov

Gradske vesti 08 jun 2020 22:13 #4574

  • valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 2332
Ja jutros kada sam sedao u auto na Lidlovom parkingu taman su prolazile dve lokomotive ka ranžirnoj stranici, i trubnule su kada su prilazile prelazu pa me trgnule inače ih ne bih ni skontao... Tako da taj deo sigurno još neće bar neko vreme uklanjati, a to do futoške se ionako ne koristi pa to može...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 08 jun 2020 22:24 #4575

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
valjan napisao/la:
Ja jutros kada sam sedao u auto na Lidlovom parkingu taman su prolazile dve lokomotive ka ranžirnoj stranici, i trubnule su kada su prilazile prelazu pa me trgnule inače ih ne bih ni skontao... Tako da taj deo sigurno još neće bar neko vreme uklanjati, a to do futoške se ionako ne koristi pa to može...
Koristi se i taj deo pruge, za manevrisanje, promenu koloseka.
Poslednja izmena: 08 jun 2020 22:25 od Yokai.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 08 jun 2020 22:38 #4576

  • Conecto
  • Conecto's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 80
  • Primljenih Zahvalnica: 419
I ova nada propala, ipak je bila samo nepokošena trava :P :wallbash:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 08 jun 2020 23:31 #4577

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Yokai napisao/la:
Sto bi rekli: "Nece ona nidje" :D


Uvek me je plasio ovaj prizor kada smo putovali za Begec kod babe i dede
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 09 jun 2020 14:22 #4578

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8410
  • Primljenih Zahvalnica: 35891


FOTO, VIDEO: Novosadska IT firma za 7,7 miliona evra kupila plac u Radničkoj ulici
Plac od skoro 6.500 kvadratnih metara u Radničkoj 32 prodat je za više od 7,7 miliona evra novosadskoj IT firmi "3Lateral".
NOVI SAD 09.06.2020. | 13:17 > 13:22
U Upravi za građevinsko zemljište i investicije gde je održana licitacija, jedini ponuđač su bili predstavnici ove IT firme koji su plac kupili po početnoj ceni od 933.039.225 dinara (nešto više od 7,7 miliona evra). Oni nakon prodaje nisu hteli da pričaju sa novinarima, niti su se predstavili, rekavši da će javnost naknadno obavestiti u vezi sa ovom kupovinom i planovima vezanim za parcelu, bez preciznijeg navođenja kada će to tačno biti.
S druge strane, kako je poznato da je "3Leteral" prošle godine kupljen od strane američke firme "Epic games", jasno je da je potvrđena najava gradskih vlasti i gradonačelnika Novog Sada Miloša Vučevića da će ova firma kupiti plac u Radničkoj i uložiti 20 miliona evra.
Prema nedavno usvojenom urbanističkom planu, na parceli koja je prodata predviđena je izgradnja sedmospartnica i jedne desetospratnice koji će biti opštegradski centar, što znači da će se u njima nalaziti i poslovni prostori i stanovi.
Više o tome šta je dozvoljeno graditi u ovom delu Radničke ulice OVDE, a podsetimo da su nekadašnji objekti na ovoj lokaciji srušeni tokom prethodnih meseci.

Autor: Žarko Bogosavljević - Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Izvor: www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/245498/F...Radnickoj-ulici.html
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 09 jun 2020 14:32 #4579

  • Otis.Driftwood.Ressurected
  • Otis.Driftwood.Ressurected's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3840
  • Primljenih Zahvalnica: 8976
Ja sam mislio da su 3lateral kupili Epic Games
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 09 jun 2020 14:43 #4580

  • RM77
  • RM77's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 309
  • Primljenih Zahvalnica: 425
Otis.Driftwood.Ressurected napisao/la:
Ja sam mislio da su 3lateral kupili Epic Games
Pobogu, Epic Games je jako poznata i jaka firma, pa samo Fortnite im privređuje ko cela srpska privreda.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Cookie, Yokai, mlata, valjan
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru