Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Mračna strana Novog Sada

Mračna strana Novog Sada 11 jul 2012 14:16 #41

  • limanac
  • limanac's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 5686
  • Primljenih Zahvalnica: 8883
Ovo je haos u sta se pretvaramo :suicide:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 17 jul 2012 23:13 #42

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4220
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Pre neko veče sam zaboravio da zatvorim prozor na autu i ostavio ga parkiranog celu noć u Janka Veselinovića na Novoj Detelinari. Sutradan sam se šokirao i iznenadio jer mi ništa nije ukradeno, a u autu mi je bio ranac, gomila CD-ova, pločica od CD plejera... Nije baš toliko mračno u NS-u. ;)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 18 jul 2012 00:18 #43

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
FUTOG napisao/la:
Pre neko veče sam zaboravio da zatvorim prozor na autu i ostavio ga parkiranog celu noć u Janka Veselinovića na Novoj Detelinari. Sutradan sam se šokirao i iznenadio jer mi ništa nije ukradeno, a u autu mi je bio ranac, gomila CD-ova, pločica od CD plejera... Nije baš toliko mračno u NS-u. ;)
Verovatno ti se posrecilo da niko nije primetio.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 18 jul 2012 11:25 #44

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4869
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
A pre dve večeri sedim u Bezecu, i vidim gazda i jedan od radnika izlaze i nešto gledaju u zadnji deo dvorišta u mrak.
I onda odlaze dole i hvataju nekoga.
Likovi su čoveku ladno obili auto 15 metara od 100 ljudi koji su sedeli i pili... sreća pa su uhvaćeni pre nego što su odneli bilo šta.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 18 jul 2012 15:12 #45

  • TurboMaximus
  • TurboMaximus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2659
  • Primljenih Zahvalnica: 3037
Dukelander napisao/la:
A pre dve večeri sedim u Bezecu, i vidim gazda i jedan od radnika izlaze i nešto gledaju u zadnji deo dvorišta u mrak.
I onda odlaze dole i hvataju nekoga.
Likovi su čoveku ladno obili auto 15 metara od 100 ljudi koji su sedeli i pili... sreća pa su uhvaćeni pre nego što su odneli bilo šta.

A šta misliš o tipu koji je elegantno ušao u nezaključan stan i ukrao novčanik pored svesnih prisutnih koji su mislili da je ćerkin momak. Događaj iz kevine zgrade.
Poslednja izmena: 18 jul 2012 15:13 od TurboMaximus.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 18 jul 2012 16:37 #46

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4869
  • Primljenih Zahvalnica: 8012
Razmišljam koliko lud ili nadrogiran mora biti za tako nešto :ohno:
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 18 jul 2012 16:49 #47

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
TurboMaximus napisao/la:
Dukelander napisao/la:
A pre dve večeri sedim u Bezecu, i vidim gazda i jedan od radnika izlaze i nešto gledaju u zadnji deo dvorišta u mrak.
I onda odlaze dole i hvataju nekoga.
Likovi su čoveku ladno obili auto 15 metara od 100 ljudi koji su sedeli i pili... sreća pa su uhvaćeni pre nego što su odneli bilo šta.

A šta misliš o tipu koji je elegantno ušao u nezaključan stan i ukrao novčanik pored svesnih prisutnih koji su mislili da je ćerkin momak. Događaj iz kevine zgrade.

Nekako mi neverovatno da je momak znao u koji stan da uđe, ko živi, da li ima neka devojka uopšte i da li uopšte ima dečka.

Sigurno je već bio upoznat sa situacijom.
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 18 jul 2012 16:56 #48

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
meni liči baš na tog ćerkinog momka delo
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 18 jul 2012 16:57 od ranko su ns.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 18 jul 2012 17:57 #49

  • TurboMaximus
  • TurboMaximus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2659
  • Primljenih Zahvalnica: 3037
Otis Driftwood napisao/la:
TurboMaximus napisao/la:
Dukelander napisao/la:
A pre dve večeri sedim u Bezecu, i vidim gazda i jedan od radnika izlaze i nešto gledaju u zadnji deo dvorišta u mrak.
I onda odlaze dole i hvataju nekoga.
Likovi su čoveku ladno obili auto 15 metara od 100 ljudi koji su sedeli i pili... sreća pa su uhvaćeni pre nego što su odneli bilo šta.

A šta misliš o tipu koji je elegantno ušao u nezaključan stan i ukrao novčanik pored svesnih prisutnih koji su mislili da je ćerkin momak. Događaj iz kevine zgrade.

Nekako mi neverovatno da je momak znao u koji stan da uđe, ko živi, da li ima neka devojka uopšte i da li uopšte ima dečka.

Sigurno je već bio upoznat sa situacijom.

Nije znao. Ležerno je drmao redom kvake, ušao u stan, maznuo šta je našao i zdravao. Par stanara, uključujući i moju kevu, ga je videlo kako ide od stana do stana. Normalno obučen, mobilni u ruci. Čak se na vratima jednog stana sudario sa stanarom i kao zajebao se. Čovek ga pogledao belo i ništa.
Murija kaže da je ova taktika skoro rutinska.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 18 jul 2012 20:29 #50

  • everson
  • everson's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 92
  • Primljenih Zahvalnica: 3
Takav jedan je bio kod mene :)

Nisam ni registrovao da nisam zakljucao stan. Uglavnom, ja sedim, slusam muziku, i slucajno krajickom oka vidim - nesto se pomera kod vrata. Okrenem se ka vratima, nepoznat covek krece da ulazi. I kad me vide: "Jao, izvinite, pogresio sam ... ". Dok sam se ja osvestio sta se desava, on je trcecim korakom bio na stepenicama. Nije bilo sanse da ga stignem, da mi objasni malo detaljnije kako je to pogresio ...

Srecom, nikad vise ...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 21 jul 2012 05:27 #51

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
dnevnik.rs
Четири самоубиства вешањем
Ажурирано пре 10 часова 14 минута

Тројица мушкараца извршила су самоубиства вешањем у Новом Саду и његовој околини за мање од два сата.

Enlarge
Најпре је у 7.30 сати дојављено да је нађен мушки леш на дрвету иза Завода за трансфузију крви у Хајдук Вељковој улици. Накнадно је утврђено да се ради о В. С. (1945).Двадесет минута касније полицији је пријављено да је у кући у Чуругу пронађен М. Ц. (1927).

Затим, одмах после девет часова, на Клиси, у дворишту куће пронађен је В. С. (1932). Иначе, претходне вечери, у четвртак око 21 сат у Сремској Каменици, код викендице на Параговском видиковцу, такође је пронађен обешен мушкарац. Како смо незванично сазнали, реч је о М. К. (1960).

Узрок смрти ових покојника потврдиће се у Институту за судску медицину
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 23 jul 2012 10:40 #52

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 23 jul 2012 16:31 #53

  • inactive_account
  • inactive_account's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 260
  • Primljenih Zahvalnica: 70
Otis Driftwood napisao/la:
Bas danas gledam danas na ulici, komunalna policija je jedno od najvecih promasaja prethodne gradske vlasti...
Sem sto su zaposlili jos stranackog kadra, dali im nikakva ovlascenja, nista vise sa njima nisu postigli...

Svako jutro gledam kod bivse lutrije kako teraju babe koje prodaju cvece, umesto da regulisu daleko ozbiljnije i bahatije prestupe...

Plakati se lepe gde ko stigne, muzika radi dok gazda plati, kerovi se prazne po decijim igralistima,...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 23 jul 2012 20:11 #54

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
I da dodamo klosarcice male koji vise nocu do 01h medju zgradama i urlaju igraju basket itd itd .. iskreno takve bi ja najradije za vrat par puta ionako niko nece videti ..pa kad nece tata onda nek pajkanmen to uradi!!

sta drugo reci nego ...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 23 jul 2012 22:22 #55

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4220
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Komunalna policija nije loša zamisao, ali je izvedba celog tog projekta očajna... Od početka do kraja. Ne zna se koja su im ovlašćenja, šta im je posao, primaju se po stranačkoj liniji, bez uslova, adekvatne obuke, itd...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 21 avg 2012 07:55 #56

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Huligani demolirali Dositejevu ulicu

Desetak huligana sinoć je u Dositejevoj ulici u Novom Sadu polomilo šoferšajbnu na jednom automobilu, dok su uz neprestano divljanje pokušali da potpuno demoliraju i ostala vozila u ovoj ulici.



Ceo događaj se desio nešto pre ponoći na parking stajalištu u Dositejevoj ispred broja 19, a huligani su uz lupanje kola prevrtali i okolne kontejnere.

Nasilnici su sve vreme pevali navijačke pesme, a policija je došla na poziv okolnih stanara i izvršila uviđaj.
Prema nezvaničnim saznanjima, i dalje traje potraga za ovom nasilničkom grupom mladića, a novosadska policija se još nije oglasila o identitetu huligana.

www.021.rs/Novi-Sad/Hronika/Huligani-dem...ositejevu-ulicu.html
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 21 avg 2012 13:44 #57

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3505
  • Primljenih Zahvalnica: 2254
Jedino postriti zakone za ovakvu stoku. Uradis ovo, dve godine u zatvor, i da platis svu stetu koju si naneo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 21 avg 2012 14:45 #58

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Bojim se da je sve ovo povezano. Niko ne sme da dira male ribe jer njih cuvaju vece ribe a te vece ribe cuvaju ribocuvari... Kada bi zagrebali povrsinu da malo promuljaju ko stoji iza svega ovoga samo bi je prefarbali
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 23 avg 2012 05:58 #59

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
opa bato
Krivične prijave protiv huligana koji su divljali u Dositejevoj ulici u Novom Sadu
Autor: Beta 22.08.2012. - 14:40 Komentara (0)
Novosadska policija podnela je krivične prijave za nasilničko ponašanje protiv Milana V. (19), Vanje V. (20) i jednog maloletnika jer su razbijali automobile i prevrtali kontejnere za smeće u Dositejevoj ulici.
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 23 avg 2012 06:00 od ranko su ns.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Mračna strana Novog Sada 23 avg 2012 06:57 #60

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
bilo ih je 10ak, troje nije dovoljno
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru