Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Naličje grada

Re:RE: Naličje grada 28 sep 2018 06:43 #1861

• valjan
  • valjan's Avatar
  • Na mreži
  • Arhitekta
  • Poruka: 528
  • Primljenih Zahvalnica: 1166
Ima i u Vršačkoj na Telepu kod raskrsnice sa BPP, samo me mrzelo da zaustavljam vozilo i fotkam...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Naličje grada 28 sep 2018 10:58 #1862

• strika
  • strika's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 23
  • Primljenih Zahvalnica: 98
"Bulevar Evrope":

Zahvalnici: Cookie, limanac, Duja, Blavak, Djordje Cvarkov, valjan, Ambasador

Naličje grada 28 sep 2018 12:40 #1863

• Ljube
  • Ljube's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 68
  • Primljenih Zahvalnica: 224
Mislim da je više puta slikano u ovoj temi, ali smeće pored kontejnera kod Zoneda u Vardarskoj ulici je prava mala deponija sa konstantnim radom sigurno već pola decenije. Kad god prođem tuda ima tona smeća. Oko te Zoned zgrade je stvarno katastrofalno stanje, parking, smeće, zakrčeni prolazi automobilima... Pola Tihomira Ostojića i Vardarske su parkirani automobili u jednoj kolovoznoj traci pa je mimoilaženje gotovo nemoguće. U celom gradu je problem sa parkiranjem, ali mislim da je u ovom delu baš alarmantna situacija, i sa parkiranjem i sa smećem. Telepska ulica faktički ni nema više asfalt koliko je propao. U ovom delu pod hitno mora nešto da se uradi, nije dobro planirana izgradnja, pre desetak godina ovde je bila livada na kojoj se baš lepo mogao organizovati i parking i prostor za odlaganje smeća, ali tada niko nije gledao ni dve godine u napred pa smo došli do ovakvog haosa.
Zahvalnici: Cookie, Duja, Zex021, Blavak, Djordje Cvarkov, valjan, Ambasador

Re:Naličje grada 28 sep 2018 14:32 #1864

• kasko
  • kasko's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 3478
  • Primljenih Zahvalnica: 6987
To je taman to ogledalo gde smo i šta na putu za Evropu. Nema potrebe za satiričnim crtežima.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru