Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Obilaznica Novi Sad

Odg: Obilaznica Novi Sad 10 jan 2013 17:01 #221

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
@kasko
Jesi me ozg pitao koji deo je ruzan??
Druze povraca mi se od komplet slike! Pa na sta ovo lici ..ko da su se pijana deca igrala...ja cak ni ne vidim koji je ovde novi a koji stari deo?!
Pa majku mu j... jel toliko tesko poguglati i pogledati pa eto da ne idemo daleko.. kako izgleda AP u Hrvatskoj..Madjarskoj.. da ne spominjemo Nemacku itd itd..
Ako iko ima iole obraza da te puteve stavi u isti ravan sa ovim nasim nazvoi projektima taj ni ne zasluzuje bolje.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Obilaznica Novi Sad 10 jan 2013 20:29 #222

  • everson
  • everson's Avatar
  • Van mreže
  • Zidar
  • Poruka: 92
  • Primljenih Zahvalnica: 3
Nemacka bas i nije neki primer (super) kvalitetnih AP. Bar je takav moj utisak. A prosao sam ih, sto po istoku, sto po zapadu ...
Madjarska, pak, je odlicna. Samo da ne budu u nekoj finansijskoj buli, pa da izostane redovno odrzavanje ...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Obilaznica Novi Sad 11 jan 2013 08:03 #223

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Ograde, stari znakovi, stari asfalt i okolina tek treba da se srede, pa ce izgledati bolje.
Ovo je Srbija, ne znam zasto ocekujemo da lici na nemacku? I kad bi autoput bio kao u nemackoj, dovoljno je baciti pogled na ilegalno i estetski katastrofalne objekte pored njega da bi coveku bio ruzno i jasno gde se nalazi.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Obilaznica Novi Sad 11 jan 2013 11:11 #224

  • Tri srca junacka
  • Tri srca junacka's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 2
Nemacka i ne moze da se poredi sa Madjarskom,u Madjarskoj su autoputevi stari najvise 15 g. Naravno da su super i ne vide se tragovi pohabanosti(barem ne na prvi pogled). U nemackoj imas autoputeva koji su stari i po 40g. a u dobrom su stanju,e sad a treba odrzavati preko 13 hiljada kilometara autoputeva a ne uzimati harac vozacima. E to spomeni pa se onda poredi sa svabama.Pozdrav svima :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Obilaznica Novi Sad 11 jan 2013 21:47 #225

  • kimi
  • kimi's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 759
  • Primljenih Zahvalnica: 165
Hm da se razumemo nisam ja od onih sto ceo zivot putuju ali msm da je dovoljno da se nekad pogledaju vesti na stranim televizijama ili na raznim sajtovima i vec mozete davati ocene neke.
NAJvise mrzim kad neko kaze .."pa ovo je Srbija..sta ste ocekivali?" ..
I ne kontam te fore.. di smo nasli sa Nemackom da se poredimo..a skim treba? Sa Ukrajinom? ili nekim xCCCPefhhsdjf-stanom?..
Ako nemas para za normalan pravi kvalitetan AP,nemoj ga ni praviti,jer cim nemas para za isti to znaci da neces imati ni korisnike.
Moze neko da se vadi na strance ali kad oni vide u kakvoj je stanju AP ..pa i u vazdusnom prostoru ce nas zaobilaziti..
Nisam hejter ili slicno ali me nenormalno nerviraju stvari koje se rade preko kurca i koje se rade samo da bi bile uradjene a sta ce biti posle ko ga jebe...
Upravo ta Nemacka i JESTE takva kakva jeste jer ne razmisljaju na taj nacin.

Uzgred receno ,ne znam dal neko zna ali ja sam gotovo siguran da ako ne ceo onda bar veci deo bul Oslobodjenja ima asfalt u originalu?
Tako da nije bas da se ne moze uraditi kvalitetno nego NECE SE!

ps ako neko ima tacan podatak za bulevar neka me ispravi
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Obilaznica Novi Sad 11 jan 2013 23:29 #226

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Prosto je poredjenje. Ne mozes da imas srpski standard a nemacke puteve i tacka!
Taj put bi kostao tri puta vise a odrzavanje tri puta vise godisnje. I bolje je da imamo i ovakve nego da zivimo po jamama i gudurama. Ne svidja mi se ali je tako.

Ali ovo nije tema za to ko sta i zasto misli. Imace cemo se sledece tri strane prepucavati. Za to je tu Svastara. Dobronameran pozdrav.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Re: Obilaznica Novi Sad 13 jan 2013 11:23 #227

  • Tri srca junacka
  • Tri srca junacka's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 2
Kasko,sasvim si u pravu :)
Nego da li ima neko informaciju dokle se stiglo sa obilaznicom oko Subotice.
Jbg,znam da to nije ovde tema,ali slican forum za taj put ne postoji.
Mislim da je i to vazna tema,tice se i koridora 10 i Vojvodine.Hvala unapred
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Re: Obilaznica Novi Sad 06 feb 2013 09:25 #228

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Juce sam video valjak na novoj, desnoj trasi ka SU. Znaci da se jos radi na asfaltu. Ali, radi se... pri kraju je.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Obilaznica Novi Sad 13 feb 2013 22:26 #229

  • Pripadnik
  • Pripadnik's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1172
  • Primljenih Zahvalnica: 716
Izvučene llinije na novom delu... izgleda da se bliži kraj još jedne agonije.. :cheers:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Cookie

Obilaznica Novi Sad 14 feb 2013 09:27 #230

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Poluagonije :D
Kada se ova pusti, ostaje jos druga strana. Nadam se da ce biti do leta kao sto su obecali.
Poslednja izmena: 20 feb 2013 16:04 od kasko.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Obilaznica Novi Sad 20 feb 2013 16:05 #231

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Definitvno je pri kraju. Prosao sam i ja danas tuda.
Sve je iscrtano, ograde su postavljene a sta je jos ostalo da se obavi pojma nemam. Uglavnom, veca grupa radnika je pristizala pre 8 casova na gradiliste.

Ko prvi cuje kad je otvaranje - nagrada :D
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 22 feb 2013 20:14 #232

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4920
  • Primljenih Zahvalnica: 9930
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 22 feb 2013 20:22 #233

  • pera
  • pera's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 36
  • Primljenih Zahvalnica: 2
kasko napisao/la:
Svaki put kad prodjem izmedju tih betonskih stubova ovakve stvari mi prodju kroz glavu...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 24 feb 2013 09:51 #234

  • pera
  • pera's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 36
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Evo nazalost i prvog izgubljenog zivota...

www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Poginula-na-auto-putu.html
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 24 feb 2013 11:09 #235

  • Steve McQueen
  • Steve McQueen's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Vintage race cars
  • Poruka: 862
  • Primljenih Zahvalnica: 330
Cudno kako se prve ozbiljnije nesrece desavaju tek sad, kad taj izlaz sa auto puta postoji vec skoro 2 godine. Obzirom na frekventnost, skor je jos i dobar.
Slobodni Zidar
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 24 feb 2013 12:53 #236

  • sandman
  • sandman's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1186
  • Primljenih Zahvalnica: 612
Zar su toliko bezobrazni da nece da ukljuce rasvetu i da naprave displeje iznad saobracajnica kao u celom svetu. I onda bi mogli na tim ekranima i neke informacije da sibaju poput vlaznosti na kolovozu, zagusenju na naplatnim rampama i sl
Poslednja izmena: 24 feb 2013 12:54 od sandman.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 24 feb 2013 17:27 #237

  • True_detective
  • True_detective's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 267
  • Primljenih Zahvalnica: 248
Projektant debil, a za ovo ubistvo niko neće odgovarati. Još od puštanja u promet se na ovom forumu pisalo koliko može biti opasno onako kretenski osmišljeno isključenje. Pride još apsolutno neadekvatno obeleženo.
Naravno da ponovo niko neće odgovarati i preuzeni odgovornost. Zbog nemara je izgubljen još jedan život...dokle više??
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 24 feb 2013 17:47 #238

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Jel to ono mesto gde su oni betonski stubovi od naplatne stanice koja i dalje nije uradjena ? kada se ide prema Novom Sadu?
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Gradske vesti 24 feb 2013 18:59 #239

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4222
  • Primljenih Zahvalnica: 3188
Veternikk napisao/la:
Projektant debil, a za ovo ubistvo niko neće odgovarati. Još od puštanja u promet se na ovom forumu pisalo koliko može biti opasno onako kretenski osmišljeno isključenje. Pride još apsolutno neadekvatno obeleženo.
Naravno da ponovo niko neće odgovarati i preuzeni odgovornost. Zbog nemara je izgubljen još jedan život...dokle više??

Isključenje je stvarno kretensko! Pogledajte na GE. Duže je isključenje za sve pumpe na autoputu od NS-a do BG-a, nego ovo. Još kad se zaletiš, pa te zaustavi naplatna rampa posle 20 metara... Idioti. :gaah:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Obilaznica Novi Sad 24 feb 2013 19:14 #240

  • Otis Driftwood
  • Otis Driftwood's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2499
  • Primljenih Zahvalnica: 1270
Prolazio sam tuda pre mesec dana nocu, osvetljenje je nula, mrkli mrak i jako je opasno.

Ne bi trebao da se zaletis ako postoji dovoljno saobracajnih znakovima kojima te uporozrava da se smanji brzina kao i da je naplatna rampa u blizini.
Listen, you Malibu middle class Barbie piece of shit, I'm tryin' to work here. Work? You ever work? Yeah, I'll bet you have. Scoopin' ice cream to your shit-heel friends on summer break. Well I ain't talkin' about no goddamn white socks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other. I...
Poslednja izmena: 24 feb 2013 19:31 od Otis Driftwood.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru