Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me
  • Strana
  • 1
  • 2

TEMA: IT Park

IT Park 26 dec 2014 22:21 #21

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8428
  • Primljenih Zahvalnica: 36001
timek28 napisao/la:
Na prezentaciji pise ceo projekat ide od 2015-2017. Doduse iz insajderskih informacija isto sam saznao da ne treba da trcimo pred rudu sa prevelikim radovanjem. Mada znajuci nasu vlast verujem da ce se iz petnih zila zainatiti da svi bitni projekti (tipa K10, K11 pa i ovo) budu zavrseni pre sledecih izbora, bez obzira sto ista ta vlast nema veze sa zapocetkom tih projekata.
Nadam se da ti K10, K11 ne asocira na tzv. Koridor pa onda ti brojevi. 11 je čista domaća izmišljotina. Čudi me da se niko ovde ne bavi Koridorom VII? To bi im sigurno diglo rejtinge, a najveći deo je priroda odradila.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

IT Park 26 dec 2014 22:22 #22

  • Bogdus
  • Bogdus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3196
  • Primljenih Zahvalnica: 11275
Da mislim na koridore. Lakse mi je bilo da to napisem. Slazem se da je naziv izmisljotina, ali reko da ne pisem autoput tralala...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

IT Park 27 dec 2014 12:52 #23

  • TurboMaximus
  • TurboMaximus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 2661
  • Primljenih Zahvalnica: 3038
S vrha se pojavio neki sekretar. Glavni nisu došli da se slikaju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
  • 2
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru