Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me
  • Strana
  • 1
  • 2

TEMA: Nekretnine u Novom Sadu - prodaja/kupovina

Nekretnine u Novom Sadu - prodaja/kupovina 19 sep 2013 16:16 #21

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4919
  • Primljenih Zahvalnica: 9925
Ni u 45 ni u 50 neces ziveti ko covek ako imas decu. Inace, ova diskusija spada u forum Investitori.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Nekretnine u Novom Sadu - prodaja/kupovina 19 sep 2013 16:22 #22

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Na mreži
  • Investitor
  • Poruka: 3503
  • Primljenih Zahvalnica: 2253
vuchina napisao/la:
Druze hvala na odgovoru.

Brinem se za kvalitet galensa, koriste skeletni sistem. Ne vidim vece betonske povrsine (po vertikali zgrade).

Blize sam toj lokaciji, jer mogu da za manje pare dobijem veci stan.

Da li mi mozes dati jos detalja, informacija?

Hvala.
Sta te konkretno interesuje? Za kvalitet gradnje Galensa nisam siguran, ali barem mi to sto imaju jedinstven sistem gradnje uliva odredjenu dozu poverenja.

Inace, plus za Galens je jos blizina Pokrajinske bolnice (i urgentnog centra) i Decije bolinice.
Poslednja izmena: 19 sep 2013 16:29 od Yokai.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Nekretnine u Novom Sadu - prodaja/kupovina 23 mar 2015 11:06 #23

  • jokiboki
  • jokiboki's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 1
Mislim da vec neko vreme nije povoljno vreme za kupvinu nekretnina, ali za sve koji zele da kupe nekretninu ili prodaju, toplo preporucujem portal "#-##*$*#@". Imaju odlican izbor nekretnina, a i pristupacne cene. Moja drugarica je kupila stan u Novom Sadu preko njih i prezadovoljna je.
Poslednja izmena: 23 mar 2015 14:07 od limanac.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Nekretnine u Novom Sadu - prodaja/kupovina 23 mar 2015 11:51 #24

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Poruka: 4855
  • Primljenih Zahvalnica: 7911
Tema je arhivirana s razlogom, da ne bi privlačila one koji bi da se reklamiraju.
Takođe, reklamiranje u spam formi nije dozvoljeno.
Hvala.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
  • 2
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru